בחזרה

תכנון טיול להודו בספטמבר-נובמבר

• הי לכולם, אנחנו משפחה בת 5 נפשות, כולם בוגרים, נוחתים בדלהי בסוף ספטמבר ל-3 שבועות. אנחנו רוצים לתכנן את הטיול בצורה מסודרת, אף שאין לנו כל הכרות עם הודו. האם מישהו פה מכיר או יכול בעצמו לעזור בתיכנון הטיול?

תודה לכולם!

• @rellyshimko

זה יותר מלבקש לתכנן טיול באירופה. השטח אמנם קטן יותר אבל מגוון הרבה יותר, אוכלוסיה כמעט כפולה, מגוון תרבויות גדול הרבה יותר, הסטוריה ארוכה יותר ומגווונת יותר.

אז כדאי להתחיל ממה אתה רוצה לקבל מטיול כזה ואז אפשר לתכנן בהתאם.

• @rellyshimko

הי, אנחנו מטיילת עכשיו עם נהג מקסים שתכנן לנו את כל הטיול (רובו מחוץ לשביל החומוס:)), טיול קסום  של 3 שבועות באזור הצפון. הוא אכפתי , אדיב ודואג להכיל.  לפי דעתי באוקטובר עדיף רג'יסטן. ממליצה לך לפנות אליו  bhatt  amit   info@drivenorthindia.com

• הי 

אני היתי 3 פעמים בהודו ונוסעה פעם רבעית

אחרי החזבה מהטיול הראשון בצפון הודו בקבוצה מאורגנת  לא שהמקום לא היה רע נא הפכו היה מקסים נוף עוצר נשמה 

חבל שהקבוצה  היתה גרעה והמחיר בשמים 

בשני הפעמים הנוספות סחרתי נהג צמוד הוא לקח אותי לכל מקום שרציתי הרגן לי בתי מלון  היה בזמן  וחברותי 

נסעתי אתו  בין כפרים ושמורות טבע 

בטיול שלי הראשון  היה אתו 27 יום  והטיול השני שלי היה 38 יום  ובינואר אני נוסע אתו 30 יום  עם אותו נהג 

מה שחשוב הוא שבמשך כל הטיולים שלי לא קבלתי קלקול קיבה הוא גם הדריך אותי היכו לאכול 

אם אתם סוחרים את הנהג לקבועה מראש את המחיר חשוב מאוד ומה רצונכם לראות ומה הוא ממליץ 

כללית על הודו הכול יפה מגעים לדליה ומשם יש רק חביות 

עם אתם רוצים פרטים נוספים אפשר ליצור עמי קשר 0542611155  בשמחה 

שמו אפנו פרקר 919910203996+

בחזרה