בחזרה

טיול משפחתי 8/2019 - בהתראה קצת קצרה מתלבטים איזו עיר באירופה מומלצת נודה על עזרתכם • שלום רב,

  זו פעם ראשונה בפורום אירופה. אנחנו , קצת באיחור, מחפשים יעד באירופה ל 5-7 ימים למשפחה זוג +4 ילדים בגילאי 18.5,16,13,10 (משפחה דתית)

  היינו במדינות השונות – שוויץ, גרמניה, יער שחור, ברצלונה, אוסטריה, הולנד, איטליה-בצפון, קפריסין.. חשבתי על לונדון. אבל לא ממש מצליחה להנעל על עיר.

  אנחנו בעצם רוצים לשלב אטרקציות עירוניות ואם אפשר גם חופים/טבע. העניין הוא גם המחיר, האם יש יעדים אטרקטיבים וזולים לאוגוט סוף אוגוסט, אפשר גם עם תחילת סטפטמבר. היכן אפשר למצוא טיסות זולות וכמובן קודם יעד. אולי יש עוד ערים שכדאי לבדוק, גם מזרח אירופה?

  אשמח לכל עצה וכיוון. שמשם אמשיך, הכוונה לא לשכור רכב, אלא להתנהל מקומית, מקסימום רכבות מחוץ לעיר, או רכב ליום יומיים מחוץ לעיר.

   

  תודה

  מיכל

    • @מיכל-אשואל

  בודפשט ואם מוכנים לשכור רכב אפשר לשלב את אגם בלטון הנפלא לכמה לילות נוספים.

  אם יצא לכם ב 20.8 חוגגים בבודפשט את יום העצמאות במופע זיקוקים מקסים ועוד חגיגות נוספות בעיר • @מיכל-אשואל

  מצטרפת להמלצה על בודפשט, יעד קלאסי ל-5-7 ימים למשפחה, בעיקר עירוני אבל יש גם אפשרות לצאת קצת לטבע, סנטאנדרה, ברך הדנובה. עיר מתוקה וכיפית, ויחסית למערב אירופה לא מאוד יקרה. גם מבחינת כשרות אתם מסודרים שם.

  ברור שאוגוסט לא יהיה זול, בעיקר כשמזמינים הכל באמצע מאי, אבל אם יש לכם אפשרות לגלוש קצת לספטמבר כנראה שתוזילו את העלויות משמעותית, ויש סיכוי שגם מזג האויר יהיה נעים יותר. • כמעט כל אירופה, למעט מדינות יקרות, תתאים לסוג טיול זה. בכל מקום יש ערים וטבע.

  אחד הטיולים שלנו היה טיול רגוע לצפון בלגיה – דרום הולנד. מוזמנים לקרוא בבלוג שלי. יש טיסות זולות לאינדהובן והמחיה שם לא יקרה.

  טיול אחר היה להונגריה+סלובקיה. סלובקיה מצוינת, אגם בלטון טוב מאוד למי שאוהב בטן-גב וקצת אטרקציות. בודפשט טובה לכ 3 ימים, לא הייתי משקיע יותר. אהבתי יותר את פראג, שגם היא יעד לא יקר.

  ויש את פולין ורומניה שבהם לא הייתי אבל יש מה לראות גם שם. • @מיכל-אשואל

  חבל שלא יצא לכם לונדון. העיר שאנחנו הכי אוהבים באירופה. באמת היא קצת יקרה ברגע האחרון אבל מעניינת מאוד ונוחה לתייר הדתי.
  תנסו בשנה הבאה.
  בודפשט זה רעיון טוב אבל בשביל להגיע לאגם בלטון, כדאי לשכור רכב.
  אם אתם לא סובלים מחום או מוכנים לחום כמו בארץ באוגוסט. אז רומא.  • צ’כיה!!!

  טיסה לפראג ומשם ברכב לצפון צ’כיה למספר ימים ובחזור 2 לילות בפראג העיר.

  יש מלא מידע .

  צ’כיה זולההההההה מאוד וזה ממש כיף.

  היינו באוגוסט זוג ויכולה להעיד שמזג האוויר היה נהדר .

  בהצלחה

  סיגלבחזרה