בחזרה

טיול משפחתי בספטמבר אוקטובר

• שלום , 

אנחנו זוג ושלושה ילדים (4,14,17) מתוכננים לטייל בקנקון , קרוז לקובה ג׳מיקה) ולסיים במיאמי ( כשבוע) 

נשמח להמלצות , האם מומץ להשכיר רכב בקנקון ,המלצה לקרוז והאם מידהו תכנן טיול שכזה ויכול לסייע. 

איך נכון לחלק את השהות במיאמי -אורלנדו ומה שביניהם.  

חוזרים לארץ מיאמי 

תודה

• הנהלת הפורום

@tomer95

יש מצב שאת השאלות שלכם תצטרכו לפזר ל-3 פורומים- צפון אמריקה ( בשביל מיאמי-אורלנדו), קרוזים- בשביל הקרוז ופה בשביל החלק של מכסיקו.

לגבי רכב-  הרבה תלוי בשאלה מה אתם רוצים לעשות- אם אתם שם בעיקר בשביל החוף ועומדים להיות רוב הזמן בחוף ובסביבת רצועת המלונות ואולי רק איזה טיול אחד או שניים, שלא איכפת לכם להצטרף למשהו יומי מאורגן או למצוא איזה נהג שיסיע אתכם- במקרה כזה אולי לא הייתי מתחיל להתעסק עם רכב. אם אתם רוצים לעשות יותר דילוגים וביקורים- זה כבר יהיה שאלה של נוחות, ואולי רכב יתן לכם הרבה גמישות.

לגבי הקרוז- בתור התחלה הקרוזים יוצאים/עוברים בנמל של קוזומל ולא קנקון. רוב הקרוזים עוצרים שם והרבה פחות מתחילים ומסתיימים שם- ככה שאין לכם הצע מאוד רחב. יכול להיות שכדאי לכם לשקול לעשות קרוז ממיאמי

לגבי אורלנדו- מיאמי. אני אחרי מספר ביקורים בארה”ב בחיים לא חשבתי לכלול את מיאמי כביקור- אמנם יש שם הרבה מאוד ישראלים שעברו לגור- אבל לא חושב שיש לה מה להציע ( מלבד חופים ואתם כבר במכסיקו ובקרוז) ואת אותו רושם אני מקבל מגלישה בפורום צפון אמריקה ומקריאת תגובות על מיאמי.

אורלנדו היא כבר ממלכת הילדים- אז אין ספק שאפשר למצוא שם מספיק פארקים ואטרקציות אחרות למשפחות.

עוד משהו לחשוב עליו- זו לא העונה באזור. יתכן ויהיו פחות קרוזים כי זו גם עונת ההוריקנים.. עדיין יהיו הרבה ימים חמים וסיכוי רב לשמש. אבל צריך לזכור שזו העונה הרטובה.

בחזרה