בחזרה

טיול הפתעה לבעלי ליום הולדת 50

• הזמנתי לנו טיסה למילאנו ל 3 ימים מלאים ביוני, אשמח לטיפים, המלצות או כל רעיון לטיול רומנטי ו"עשיר" שישמח את בעלי

• @אוסנת-ב

הכוונה לטיול עיר או טבע? עם רכב או בלי.

הייתי נוסע ברכב לאגם מאגורה או משקיע ומגיע עם רכבת לונציה (במידה וטרם מיציתם אותה).

אפשר כמובן להישאר במילנו אבל 3 ימים בבירת האופנה יעורר את חשדו של בעלך 😂

• @אוסנת-ב

האיים שבאגם מאג׳ורה, נהדרים. 

גם סיור בעיירות ובוילות של אגם קומו יכול להיות  מהנה. 

או שהכוונה להישאר במילאנו? 

• @שרון75

תודה על המענה 🤩

בוונציה היינו, אני מחפשת אטרקציות ומקומות מיוחדים במילאנו כמו מוזאון של אלפא רומאו שנשמע לי מדליק.

• @תמי

חשבתי להישאר במילאנו אם יש מה לעשות שם 3 ימים. במידה ולא בהחלט אענה להמלצותך.

תודה רבה על המענה 🤩

• @אוסנת-ב

מילאנו לא נחשבת לעיר שיש בה מה לעשות 3 ימים. לרוב לא נשארים בה יותר מיום.

אבל, אם אתם רוצים לנוח, אוכל וקניות (מותגים, יקרים) אז אפשר להישאר בה יותר – אבל בהחלט תפספסו את האגמים היפים שדיי קרובים אליה

• @אוסנת-ב

3ימים ליום הולדת גברי במילנו,רק אם הוא פריק אופנה..אחרת באמת תעבור לו מחשבה של ..לא שלי בדיוק.

לצאת מחוץ לעיר..לעיר עצמה הייתי מקדישה יום. אם הוא חובב יין,חפשי ביקור ביקבים,נחמד מאוד. אגמים.,

• @אמה

חזרתי לאחרונה מטיול של חמישה ימים ששילב בין מילאנו לבין אגם קומו.  אני מודה שפחות התלהבתי ממילאנו לעומת ערים אירופאיות אחרות שהייתי בהן.  הדואומו מאוד מרשים כמובן, ויש מוזיאונים טובים, וכפי שכבר כתבו, רחובות של חנויות האופנה היוקרתיות. אבל האם מעניין אותו לבקר במוזיאונים? אם הוא בכיוון האומנות, אז תנסי כמה שיותר מהר להזמין כרטיסים לסעודה האחרונה. 

שוק האוכל eataly שווה ביקור. אולי מעניין אותו לעשות קורס בישול? 

אם אתם לא רוצים לשכור רכב, נראה לי שאפשר לעשות טיול לאגמים גם בתחבורה ציבורית. כשמגיעים לאחת העיירות המרכזיות מסביב לאגם קומו, אפשר לעלות על אוניה ולשוט בין העיירות, לעלות ולרדת מהאוניה מתי והיכן שרוצים. אני מניחה שאפשר לעשות זאת גם באגם מאג’יורה. 

• @אוסנת-ב

זה ליום הולדת שלך או שלו?

כי סליחה על הסטיגמות, אבל למרבית הגברים שאני מכיר אין מה לעשות במילאנו,

ההצעות לאגמים נשמעות לי טובות,

ואם להמשיך עם הסטיגמות, לא מכיר את בעלך אבל יכול להיות שמאוד ימצא חן בעיניו להגיע למארנלו, לראות ואולי לנהוג בפרארי למבורגיני וכו’.

בחזרה