בחזרה

איפה הייתם בוחרים לעצור בטיול בין מיאמי לאורלנדו?

• מתכננת שבוע בפלורידה באמצע פברואר – החלטנו שעושים טיול מתגלגל שתחילתו בנמל במיאמי (יורדים מקרוז) וסופו יהיה יומיים באורלנדו (משם ממריאים חזרה ארצה)

מנסה להחליט איפה כדאי לבקר ולעצור לישון בין לבין ….. 

אשמח לשמוע רעיונות והמלצות

• אם יש לזה חשיבות – נהיה זוג + ילד בן 8 + ילדה בת 23

• @amalia72

בשביל מה לעצור ללילה ? מדובר בקצת יותר מ-3 שעות נהיגה

• @reuben13

כי חשבתי לעשות טיול מתגלגל ולא טיול כוכב שממורכז באורלנדו …. 

חשבתי שיהיה נחמד לבלות קצת יותר זמן בעוד איזה 2 או 3 ערים באזור ולא להגיע אליהם רק כטיול של כמה שעות מאורלנדו …. ככה תהיה אפשרות לראות ולעשות קצת יותר באזור ….

לא? אני טועה?

• @amalia72

את לא טועה, אם יש לכם זמן, יש הרבה מה לראות/לעשות במדינת פלורידה במקומות רבים, אפשר להגיע ל-PORT CANAVERAL ולבקר במרכז קנדי של NASA, אם זה מעניין אתכם, או אפשר לטייל לאורך החופים על כביש A1A וללון לדוגמה ב-COCOA BEACH או בקרבתו (מסלול דרך A1A)

• @reuben13

בהמשך לשאלה ….. 

באיזה שמורת טבע מומלץ לבקר? אני מתלבטת בין :

HOMOSSOSA

OCALA + SILVER SPRINGS

או האזור של העיירה CLEARWATER

• @amalia72

ראי: טיילתי בפלורידה ויחסית לא בהרבה מקומות לפני שנים רבות. אני מצרף את השרשור של הדר חורש על טיול ארוך בפלורידה, תתרשמי מהאתרים ואם יש שאלות ספציפיות לגבי אתר זה או אחר, חזרי לפורום

מסלול הדר חורש

• @amalia72

שימו לב שיומיים באורלדנו זה מעט. באורלדנו יש 7 פארקים גדולים (ועוד כמה קטנים) שכל אחד מהם ממלא יום שלם בלי בעיה (אפשר גם יותר מיום). אז ברור שלא חייבים את כולם, אבל ביומיים (3 לילות) תספיקו רק שניים מהם וזה עשוי להיות חבל.

זה לא שאין מה לעשות בפלורידה, יש והרבה. אבל הרבה אנשים מגיעים לפלורידה בשביל אורלנדו וקרוז. ובסופו של דבר כדי כדי להספיק את אורלדנו מוותרים על הרבה משאר פלורידה.

אז ברור שזו בחירה אישית שלכם, השאלה שלי היא האם הגעתם אליה על סמך ניתוח מסודר של מה שיש לאורלדנו להציע, או סתם כי זה מה שבא לכם? אם זה המקרה השני – אני מציע שתחשבו שוב. בהחלט יתכן שתשארו עם אותם מסקנה, אבל אחרי מחשבה.

אפשר גם לשאול את זה אחרת – על איזה פארקים באוולדנו חשבתם?

• @אנשיםטובים

היינו לפני שנה וחצי שבוע באורלנדו, עשינו את הפארקים של יוניברסל ואנימל קינגדום.

תכננו בזמנו לעשות עוד כל מיני דברי “טבע” באזור אבל מזג האוויר לא אפשר לנו – לכן חשבנו לפצות הפעם.

הפעם אנחנו באים עם הילד הקטן אז חשבתי לשלב 2 פארקים (גם אמא מאוד אוהבת האמת) חשבתי על SEA WORLD + HOLLYWOOD STUDIOS

בעלי והילדה הגדולה לא ממש בקטע של פארקי השעשועים אז חשבתי ששני אלו יהיו פיתרון טוב לכולם ושא שאר הזמן נקדיש לאטרקציות אחרות כמו שמורות טבע, פרות ים …..

פתוחה לרעיונות מכל כיוון

• @reuben13

תודה רבה – הסיכום שלה מעולה!

• @amalia72

ממליץ לך לרדת באזור פורט לודרדייל מהאוטוסטרדה לכביש שמקביל וליד הים ולנסוע ולעצור לאורכו עד ווסט פאלם ביץ.

אני עשיתי טיול כזה בכיוון ההפוך וזה  ארך יום.

לגבי פארקים אם לא ביקרתם באוורגליידס מומלצת השמורה באי Maritt שממש צמודה למרכז החלל מצפון. זו שמורה בעיקרה

של ציפורים אבל יש גם אליגטורים ותנינים וגם נקודת תצפית על פרות ים אם יהיה לך מזל.לי הביקור שם ארך 5 שעות.

בחזרה