בחזרה

נסיעה מדרהמסלה לניו דלהי

• שלום. יש לי טיסה בלילה שבין ראשון לשני (1:25 AM) מניו דלהי לישראל. בשבת אני נמצא בדרהמסלה ואני דתי. כך שאני לא רוצה לנסוע בשבת. בדקתי טיסות בראשון בבוקר והם ממש יקרות . רציתי לשאול מצתי יוצאים האוטובוסים של הלילה מדרהמסלה לדלהי . 

תודה

• @מנשקה

לא תצליח עם האוטובוס מכוון שגם משם האוטובוס יוצא לקראת הערב.בדוק עם סוכנויות אולי יש אנשים שיוצאים עם מוניות ותיצתרף אליהם לאחר צאת השבת.אם אין בררה אז טיסה.

• אפשר לנסוע גם בראשון בבוקר – שילוב של אוטובוס לפאת’נקוט ורכבת מפת’אנקוט לדלהי. אוטובוסים לפת’אנקוט יש החל משעות הבוקר המוקדם ומפת’אנקוט לדלהי יש הרבה רכבות – גם במהלך היום. בדרך זו תגיע לדלהי בשעות אחה”צ-ערב והויו לך עוד מספר שעות פנויות

• @ran_amitai

נכון שזאת אפשרות אבל יש תקלות לא צפויות עם האוטובוס והרכבת זה קורה לפעמים בהודו.קח בחשבון שאם כך אז הכל יהיה לך צפוף.במצלחה.

• @ran_amitai

אני לא בטוח לגבי אוטובוס + רכבת בוקר מפטנקוט. אולי אם מתחילים את המסע במוצ”ש. תחילת המסע בדרמקוט (אני מנחש). צריך להגיע לתחנת האוטובוס בדרמסלה. בשלב השני צריך לזכור שיש שתי תחנות רכבת בפטנקוט. לא כל אוטובוס מדרמסלה לפטנקוט מגיע לתחנת הרכבת. אז צריך להגיע לפטנקוט ואז עוד אמצעי תחבורה בפטנקוט שלוקח לתחנת הרכבת המתאימה. לרכבות לוקח בין 8 ל 12 שעות לעשות את הדרך (תלוי ברכבת). וזה בלי עיכובים. ואז יש לעשות את הדרך מתחנת הרכבת לשדה התעופה. זה גם לוקח זמן, ואם הרכבת לא מגיעה לתחנת ניו דלהי זה לוקח הרבה זמן כי צריך להגיע לתחנת ניו דלהי, ואז ללכת לתחנה של המטרו ממנה יוצאים לשדה התעופה או לקחת מונית מתחנת הרכבת לשדה התעופה, ובערב, עם הפקקים זו חתיכת נסיעה. אם יוצאים במוצ”ש לפתנקוט מגיעים אחה”צ לדלהי אם התחבורה הציבורית מתוזמנת בול, מצאת כרטיסים לרכבת שאתה צריך בהתראה קצרה  והכל הולך חלק. אבל ממתי מתכננים שהכל ילך חלק בדרכים בהודו?

בקיצור, אם שבת בדרמסלה זה יהרג ובל יעבור אז צא במוצ”ש לפטנקוט \ אמריצר לפי מה שיהיה לך זמין, ומשם ברכבת עם עדיפות לתחנת ניו דלהי, ואז במקרה הטוב יהיו לך כמה שעות להתאושש מהמסע לפני שאתה עולה על הטיסה. ותקווה לטוב…

אגב, אני לא יודע כמה הטיסה יקרה, אבל גם לעשות את המסע באוטובוס + רכבת עולה כסף.

במקביל, הייתי מציע לך לבדוק בסוכנויות נסיעות אם יש ג’יפ שיוצא בערב לדלהי ואפשר להצטרך אליו. זו נסיעה של 11 – 12 שעות. מי יודע, אולי יהיה לך מזל.

בהצלחה

• @shaharsagi

צא ביום חמישי ותעשה את השבת בדלהי. וזהו.

• @shaharsagi

אין שום בעיה. חיפוש פשוט מראה שיש אוטובוסים ממקלאוד לפת’אנקוט החל מ 5-5:30 בבוקר ואם האוטובוס יוצא מדרמסלה תחתית אז לוקחים מונית או ג’יפ שירות ממקלאוד לדרמסלה תחתית (יש ממוקדם בבוקר). בכל מקר4ה אפשר להגיע לפת’אנקוט עד 9-10 ואז להמשיך מפת’אנקוט לדלהי: הרכבות יוצאות מתחנת פת’אנקוט קנטונמנט  (זאת לפי אתר הרכבות ההודי) ויש מספר רכבות שמגיעות לדלהי בין 16:30 ל 21:30. הרכבות הללו מגיעות לתחנת ניו דלהי  כך שגם אם מגיעים  ב21:30 או אפילו טיפה אחרי – אפשר לקחת את המטרו לשדה התעופה ועדיין יש מספיק זמן.   בקיצור: אולי זה קצת בלבול מוח, אבל אם רוצים לחסוך בטיסה אז זה אפשרי בהחלט

בחזרה