בחזרה

רכישת כרטיסים לפארקים בלוס אנגלס ואורלנדו

• אנחנו טסים 2 מבוגרים + 2 ילדים ליוניברסל סטודיוס בלוס אנגלס בחודש הבא וכן נעשה גם פארקים באורלנדו. האם מומלץ לרכוש כרטיסי fast pass?

איך זה בדיוק עובד? האם זה נותן כניסה לכל המתקנים בתור מהיר

תודה מראש

אוולין

• @Evelyn_3568265

הי היינו בשישי ביוניברסל, הנסיון מלמד,שעדיף לרכוש,כרטיסים דרך האינטרנט, הוזיל משמעותית (נדמה לי פער של 30 דולר ). לא יודעת לגבי שאר הפארקים. כרטיס מהיר מקצר תורים ומסייע, אבל הכל כמובן עניין של תקציב. בכל מקרה עדיף להגיע מוקדם. אז פחות לחץ. 

• @Evelyn_3568265

בפארקים שח יוניברסל באורלנדו יש בעיקר דגש על מתקנים. לכן שם יש יותר תורים, ושם כרטיס אקספרס יותר משתלם. בפארק יוניברסל בלוס אנג’לס יש יותר הופעות, ושם קצת פחות קריטי כרטיס אקספרס. 

קשה לענות על השאלה “האם מומלץ לרכוש כרטיס אקספרס”. זה דומה לשאלות כמו: האם מומלץ לרכוש כרטיס למחלקת עסקים? האם מומלץ להזמין רום סרוויס? האם מומלץ להתאכסן בהילטון? יש לנו הרבה אפשרויות ל”פנק” את עצמנו במהלך טיול, וכרטיס אקספרס זה פינוק. ההחלטה תלויה בכמה אתם מבוססים כלכלית, וכן סדרי עדיפויות שלכם בטיול (במה אתם רוצים להשקיע: מלון טוב יותר? טיסה טובה יותר? או אולי חוויה יותר נעימה בפארק שעשועים?)

באפריל הייתי עם הבן שלי ביוניברסל ביום הראשון של חופשת האביב, עם עומס גדול מאוד בפארק. לכן נערכתי מראש, תיכננתי את הביקור בפארק, הגענו מוקדם, השתמשתי באפליקציה שמראה את התורים – ולכן עשינו את כל המתקנים, חלקם גם פעמיים ואפילו 3. היה אפשר לחסוך את כל התכנון וההתנהלות הזו, להוסיף משהו כמו 120$ (לשנינו) ולהתפנק. אבל אני בחרתי לחסוך…

• @דגנית_3997906

המון תודה

בחזרה