בחזרה

ניו יורק-אורלנדו-וגאס-סן פרנסיסקו וכביש 1- מסלול מועדף

• יש לנו טווח של כשבועיים. תכננתי 3 ימים לניו יורק (כבר הייתי), 3 ימים לאורלנדו, 3 ימים וגאס, ושלושה או ארבעה ימים כביש 1 וסן פרנסיסקו. שאר הימים אלו ימים לטיסות . השאלה שלי, מהו המסלול המומלץ -מהיכן להתחיל ואיפה לסיים ואם אפשר לתת לי קצת מידע על השילוב של סן פרנסיסקו, מונטריי, סנטה ברברה וסן דייגו יחד עם כביש 1..האם ארבעה ימים הוא זמן מינימום שהוא מספיק עבור אלו או שזה לחוץ מדי? ואם במקרה ואוליי אולי אולי מישהו יכול לתת לי טווח ממוצע עבור טיול שכזה (לא כולל אורלנדו) שכולל רכב ולינה בדירות, אשמח, תודה:) 

• @Michal_3290704

בשבועיים כל היעדים האלה ? ממליץ להתרכז באחד האזורים, או החוף המערבי או החוף המזרחי.

לדעתי – אם כבר ביקרתם בניו יורק – אז לטוס לסן פרנסיסקו, לבקר בעיר לפחות יומיים מלאים,  ואח”כ כביש 1 ( עוד יומיים),  ללוס אנג’לס (יש שם פארקים כמו דיסני, יוניברסל וכו’, יומיים-שלושה) , סן דיאגו  (יומיים) ולסיים בוגאס לטיסת חזור לארץ, או לוותר על סן דיאגו ולטוס מוגאס לניו יורק וחזרה לארץ.

• @reuben13

מסכים לגמרי עם ראובן.. 

ותרו על אורלנדו – את רוב הדברים שיש בה, יש גם בלוס אנג’לס. 

ואם הייתם בניו יורק – וותרו עליה גם. סן פרנסיסקו נהדרת לטעמי

אחרת – הטיול שלכם עמוס מדי. 

• @Michal_3290704

בשבועיים הייתי מוותרת על החוף המזרחי ומתמקדת במערבי. 

בניו יורק כבר היית, ופארקי שעשועים יש גם בחוף המערבי. חבל על הזמן (בעיקר) והכסף (בנוסף) שיתבזבז על טיסות ומעברים. 

• תודה רבה על התשובות,  אעשה שינוי בהתאם.

בחזרה