בחזרה

Orlando באוקטובר- תכנון ביקורים בפארקים

• שלום, 

ב13 לאוקטובר אנחנו מסיימים cruise בפורט קאנאברל. 

שוהים באורלנדו עד ה21 לאוקטובר. 

ב14 לחודש - columbos day ולכן הפארקים צפויים להיות עמוסים. 

אנחנו רוצים לבקר ב: 

מג'יק קינגדום, אפקוט, הוליווד סטודיוס, יניברסל סטודיוס. מתלבטים עדיין לגבי Animal kingdom וסי וורלד. בנוסף, רוצים לבקר במרכז החלל בקייפ קאנאברל. 

חשוב לנו כן להשאיר ימים נטולי פארק, לשופינג ובילויים אחרים( air boat אולי? )

בהתחשב במגבלות( עדיף בלי פארק בקולומבוס דיי, רוצים מדי פעם יום חופש) - איך הייתם מחלקים את הימים? 

• הנהלת הפורום

@eyahalom

האם ה-21 זה יום מלא?. לא ככ רואה איך אפשר לדחוס את הרשימה שלכם במלואה ולקבל יום חופשי למעט ה-14 שהגדרתם. אלא אם תקצצו ב פארקים.

יוניברסל זה שני פארקים ולכן יומיים אלא אם תקחו אחד. דיסני זה 4 ואתם רוצים 3. אם זה רק מתקנים אולי תוכלו לדחוס הכל ביומיים. אם הגילאים שלכם זה כאלו שרוצים יותר חוויה זה עשוי להידרש ליותר ימים. ואז סי וורלד ליום וקייפ קנברל.. כא יצריך יום  לדעתי ( לא היינו בהם).. ואתם כבר מלאים לכל ה 15-20... והשאלה היא אם 21 הוא יום מלא?

• @eyahalom

חלוקה שאני הייתי עושה

13.10 -מרכז חלל – מיד לאחר יציאה מקרוז

14.10  – שופינג והשאר

15.10 – מגיק קינדום

16.10 – הולוויד סטודיו

17.10 – יום מנוחה – שופינג וכדומה) – אפשרי פארק מים שאנחנו עשינו אותו גם כיום מנוחה (נסגר ב 17:00)

18.10 – יוניברסל (אחד הפארקים)

19.10 – אפקוט

20.10 – בחירה פארק נוסף     יוניברסל פארק שני/אנימל קינדום/סי וורד)

• @גדליהו-מהגרעין

הי ותודה על התשובה. ה21 לא יום מלא, עוזבים בבוקר למיאמי. מעוניינים רק ביוניברסל סטודיוס, ללא אי ההרפתקאות. 

• @דור-ד

תודה! 

ושאלה נוספת: מישהו השתמש באחד מהאתרים שמנבאים צפיפות בפארקים ומצא אותו אמין? 

• הנהלת הפורום

@eyahalom

אנחנו את תכנוני הפארקים של דיסני תמיד עשינו עם תוכנת ריידמקס.  עבד תמיד טוב. רשמתי על זה טיפ בעבר...

• עיצה אחת.

תתחילו במה שהכי רוצים ותשאירו לסוף את מה שהכי פחות חשוב ( הכוונה לימים האחרונים )
    כדי שאם תרגישו שאי אפשר יותר ( לא בטוח אבל יתכן בהחלט . זה מה שקרה לנו בפחות ) אז תוותרו לא על מה שהכי רציתם אלא על מה שהכי פחות רציתם

• @eyahalom

הרעיון שלכם נשמע לי כמו תפסת מרובה לא תפסת.

תקראו על הפארקים ותתמקדו בכמה שמעניינים אתכם. קחו בחשבון שפארקים זה דבר מתיש מאוד, ולעשות פארקים יומיים ברצף זה קשה מאוד.

כמו כן, בנקודה מסוימת, אלמנט הריגוש יורד ואז זה אפילו יכול להפוך לסבל. אני מבין את הרצון להספיק כמה שיותר, ורוב הפארקים שציינתם שונים זה מזה, אבל אני חושב ששלושה זה די והותר, ובמקרה שלכם הייתי מתמקד בפארקים של דיסני (יותר קל למצוא דיל משתלם ככה, נניח כרטיס לארבעה ימים, מה שיאפשר לכם השלמות בפארק שלא תרגישו שמיציתם או ביקור בפארק אחר). 

אני אישית מאוד אוהב את מג’יק קינגדום ואפקוט, וחושב שיוניברסל בלוס אנג’לס עדיף (הפיצול לשני פארקים של יוניברסל קצת פוגם בחוויה, אבל מודה שלא ביקרתי ביוניברסל באורלנדו).  

• @mayank

תודה, דעתך בהחלט תילקח בחשבון, בעיקר לאור העובדה שאנחנו אוהבים לעשות דברים באיזי ופחות לרוץ ולהספיק. 

• @mayank

דעתי קצת שונה – הפארקים של יוניברסל באורלנדו שונים מאוד מהפארק בקליפורניה. בקליפורניה הדגש הוא על ההופעות והסרטים, בזמן שבאורלנדו יש יותר דגש על מתקנים (רכבות הרים וכו). הפארקים של יוניברסל נהדרים למתבגרים (ולמבוגרים...).

• @עמיחי13

שני יהודים, שלוש דעות לפחות :)

בגלל זה הצעתי להם לקרוא על הפארקים ולהתמקד במה שמעניין אותם.

• @eyahalom

לא בדקתי לאחרונה, אבל עד כמה שאני זוכר בדיסני החסכון ליום השלישי בפארקים שלהם לא דרמטי. ביום הרביעי המחיר מתחיל לרדת באמת, ובחמישי הוא צולל.

בכל מקרה – מחיר הפארק בעיניי לא שיקול מרכזי. אתם מוציאים הון רק כדי להגיע ולשהות באורלדנו. ועוד הון על הפארק הזול יותר. נניח 250 דולר ליום מחייה, 200 דולר חלק יחסי בעלות הטיסות, ועוד 300 דולר כניסה לפארק הזול בדיל. אז ללכת לפארק אחר שלא מסתדר בדיל יעלה עוד 100 דולר למשפחה? נראה לי זניח.

לכו עם מה שאתם רוצים.

לגבי העומס – אני מסכים שזה נראה הרבה . אין לי הצעה טובה יותר, אבל פשוט תביאו בחשבון שזה הרבה.

בחזרה