בחזרה

אתיופיה נביעת לילה

• שלום

האם מקובל ואפשרי לנסוע בשעות החשיכה עם נהג מקומי?

אני מעוניין בסיום טרק לנסוע מדברק לגונדר.

מניח שכבר יהיה חשוך כשנצא מדברק לכיוון גונדר.

יתירה מזאת האם זה מעשי או נראה סביר בסיום הטרק בפסגה של מט באוויט (Mt Bwahit)

ללכת ברגל לצ’נק, להמשיך עם הרכב (נארגן מראש) לכיוון דברק ומשם ישירות לגונדר?

המון תודה, דורון

תודה, דורון

• @טלקר

היי דורון

לא מאמין שתמצא מישהו שינהג לך בלילה באתיופיה. אמנם הנסיעה לגונדר היא לא ארוכה יחסית אבל לא נראה לי ישים. צריך לקחת בחשבון גם את עניין הבטיחות לגביו אני לא בטוח ומעדיף לא לייעץ .

חג שמח

• @מוטי-א

מוטי, בטיחות או ביטחון?

• @ Telecare

Hi Doron, trekking to Bahayt Ras takes 3 hours from Chenek mountain but if your driver takes you to the Buhayt mountain it will take 1 and half hours. In the first option you will arrive to Gonder at 6 pm and in the second option you will arrive at Gonder 5 pm. 

Dear sir I'm happy to help you according to your time frame and I can send you the details of the tour. Please contact me via email or Whatsapp.

Kind regards

• @רוני-סופר

חג שמח רוני. בטיחות. לנסוע בכבישים החשוכים לחלוטין של אתיופיה כאשר בעלי חיים מסתובבים עליהם בכמויות וגם אנשים שמין הסתם גוון עורם לא ממש מסנוור זה מתכון לצרות.

ביטחון ? את זה כבר הם ישמעו מכל מדריך או נהג . זה תלויי איזור ואין לי מידע על זה .

• Agree with Moti.  Animals on the roads and no lights.  I would not recommend it.  Why don’t you whatsapp Bocata/Simien View in Gondar and ask him for help?  +251970922523.  He helps Israelis all the time.

בחזרה