בחזרה

האם יש באמת דבר כזה "אתר סודי לטיסות זולות"?

• זה קצת כמו ספר על “המעיינות הכי סודיים בארץ”…
    ברגע שכתבת את זה, כל העולם ואשתו כבר עושים שם פקל קפה…

אז אחרי שניסיתי למצוא טיסה בזול לניו יורק, ביולי (כן, אני יודע שזה אוקסימורון, אבל צצה לנו חתונה שם) ב-KAYAK ובכל שאר האתרים ה”סודיים” שאני מכיר...
    וכמובן שחיפשתי בדפדפן “אינקוגניטו” כדי לא להשאיר עקבות (לא שזה עוזר משהו… מיד ראיתי בפיד שלי בפייסבוק פרסומת מ”אליס”… 😶)

האם מישהו מכיר אתר שהוא באמת סודי וזול?

או שאין דברים כאלה יותר?

• @David_3686930

אין שום סוד, כל אתרי חיפושי הטיסות מבוססים על 2 מערכות וכל אתר גוזר נתח מסוים מהמחירים שמציעות המערכות האלו.

יש הרבה עניין של שעות חיפוש/ ימים וכו...

• @Aviv3152857 אמר:

כל אתרי חיפושי הטיסות מבוססים על 2 מערכות

מי הן אותן שתי מערכות?

• @David_3686930

יש את קבוצת הפייסבוק של “טיוסת סודיות” ו”טיסות סודיות בין חברים”. יש לקבוצה מסנג’ר עם רובוט שמסייע באיתור טיסות זולות. אם אני לא טועה (ומתנצלת מראש כי ההבנה שלי במחשבים מצומצמת), מדובר בסה”כ באלגוריתם שמבצע עבורך חיפוש כמו שגם אתה יכול לעשות לבד. הם מצליחים למצוא טיסות בכלום כסף (נ”י ב-450 דולר בדצמבר, לדוגמה), אבללללל מדובר בדר”כ בטיסות עם קונקשיין לא נח ו/או בטיסות שיוצאות בימים / תאריכים שהם זולים מלכתחילה (לדוגמה טיסה בשבת בצהרים. אחלה מועד למי שלא שומר שבת. מועד לא רלבנטי למי שכן שומר שבת).

• @David_3686930

נראה לך שחברות התעופה לא רוצות למכור? שהסוכנים לא רוצים למכור?

אז הם שומרים את הכרטיסים אצלם במקום למכור אותם?

ישנם דפי פייסבוק שהכניסו את המילה “סודי” בכל מיני הטיות בכותרת שלם, הם מנסים לאתר ברשת טיסות במחירים טובים ולפרסם אותן בצורה מרוכזת, אז יש ריכוז של כל מיני עסקאות אבל סודות אין כאן.

המנועים האוטומטיים כמו kayak יכולים לעזור, מניסיוני גוגל טיסות נותן תוצאות טובות יותר,

אם אתם מוכנים רק לטיסות ישירות אז אין בעיה, יש 3 חברות שטסות ישירות מתל אביב לניו יורק, תבדקו מה נותן את העסקה הטובה ביותר ואתם מסודרים.

אם אפשרי עם חניית ביניים את התוצאות הטובות ביותר אפשר להשיג רק עם עבודה קשה, זאת אומרת לבדוק מאילו יעדים (רלוונטים, לא מהמזרח הרחוק) יש טיסות לניו יורק בתאריכים שבאים בחשבון, לבדוק לאלו אתם יכולים לסדר קונקשן מישראל (עדיף באותו כרטיס את כל הלגים) ומחירים.

והמלצה שלי, אם אתה מתעניין בטיסות לניו יורק תשאל בפורום של צפון אמריקה ולא בפורום אירופה

• @Aviv3152857

תודה אביב, (וזו גם תשובה ל-שוקי3) אני מניח ששתי המערכות הן אקספידיה ופרייסליין…
    גם שם חיפשתי
    אני יכול לטוס עם סרביה אייר (כבר נשמע מפחיד) וייקח לי מעל 30 שעות להגיע

• @הדרקון-עם-קעקוע-הנערה אמר:

@David_3686930

והמלצה שלי, אם אתה מתעניין בטיסות לניו יורק תשאל בפורום של צפון אמריקה ולא בפורום אירופה

אבל פה האנשים הכי נחמדים…. 😄
    וטיסות זולות זה טיסות זולות, לא משנה לאיזה יעד
    וחוצמזה אני חושב שכבר הבנתי שאין ארוחות חינם, ואפילו לא חטיף דלוח

אגב: מה זה “גוגל טיסות”?...😶

• @שוקי3

תודה

אני עדיין מקבל את אותן תוצאות, סרביה איירווייס מנצחת בגדול 😉

• @David_3686930

כמו שאמרתי, אם תסרוק את הרשת בעצמך יכול להיות שתמצא משהו טוב יותר מהמנועים האוטומטיים – ויכול להיות שלא.

החלטה שלך.

• אז כיוון ש”פתחתי” את הנושא כאן, רציתי לשתף אתכם שאני כנראה טס בסוף… לבוסטון!

יש באל על פעם בשבוע בימי רביעי מכירה פומבית. הטיסות היום לניו יורק היו בסביבות 900$ (עדיין זול יחסית למחירים הרגילים שלהם)

אבל הטיסות לבוסטון היו קצת מעל 600$ (היה כמה שהגיעו קודם והציעו 570$).

בקיצור, הצעתי 608$ (מספר עגול ומוזר – זאת היתה האפשרות, או יותר...) והופתעתי שכשנסגרה המכירה – שזכיתי!

המחיר הכי יקר שהציעו – וזכה – היה 693$

אז במקום 30 ומשהו שעות עם אייר סרביה, אטוס בסבבה עם אלעל. אמנם לא לניו יורק, אבל היי, זה קרוב 😉

• @David_3686930

מזל טוב לזכיה, איזה יופי

וכך ענית כמעט על השאלה שבכותרת...😀

איך זה הולך במכירה פומבית? מתאים רק לכרטיסים בודדים או גם למשפחות?

• @okmju

עד 5 נוסעים.

• @okmju

מה ששוקי אמר ☺ 👆

המכירה די straightforward

מוצאים את היעד הרצוי, בוחרים תאריכים, ומציעים מחיר – המחיר נקבע על ידי המערכת ואי אפשר להציע כל סכום שהוא. המחיר גם משתנה (לפי זמן? לפי מספר הצעות?) כך שמי שמגיע ראשון מציע הכי נמוך וכך הלאה. יש מכסה של כרטיסים לכל יעד, ובסוף המכרז נשארים רק מספר ההצעות הגבוהות ביותר.

אתמול למשל אפילו לא הגיעו למכסה. כל מי שהציע זכה

בחזרה