בחזרה

מחפשים לינה ללילה אחד בדרך בין ליון לשאמוני

• שלום, אנו משפחה של זוג+3 בנות

את הטיסה הזמנו באיזיג’ט לאוגוסט עוד בספטמבר ומייד אחרי זה את הלינות בשאמוני (תחילה) ובאנסי

איכשהו את הלילה הראשון התלבטנו ולא הזמנו.

ננחת בליון בשעה 17:00 וכבר התלבטנו בעבר האם ללון בליון וההמלצות שקיבלנו בפורום היו להמשיך וללון בדרך

אז עכשיו הגיע הרגע להזמין את הלילה הזה (ואולי כבר עבר הזמן…..). 

נשמח לקבל המלצות על מקומות לינה נחמדים למשפחה בדרך בין ליון לשאמוני, כמובן קרוב יותר לליון (אגם Bourget?)

תודה

• @tals200

הי, לא קראתי את השרשור עם ההתלבטות לגבי הלינה בלילה הראשון, אבל אציין שבשנה שעברה טיילנו באזור ושהינו בליון 3 לילות. היה לנו מאוד כיף, העיר מדהימה. ביום הרביעי עשינו יום טיול לשאמוני. עצרנו בשאנז, Chanaz , עלינו ל Col de La Chambotte, והמשכנו משם לשאמוני.

אז למה לא ללון לילה אחד בעיר, לטייל בה בערב ולמחרת לצאת בנחת לכיוון שאמוני?

בליון לנו בדירה שמצאתי באיר בי אנד בי.

• @tals200

גם אני לא מבינה למה, בעצם, לא ללון בליון? אמנם לא הייתי בה (עדיין) בעצמי, אבל יש לי כמה חברים שטיילו בה (ואחת שחוזרת לשם שוב ושוב), וכולם ללא יוצא מן הכלל אהבו אותה. מעבר לזה, אם מדובר על לילה בודד, ועוד אחרי טיסה, ועוד כזה שבו יהיה לכם את כל הערב לפניו (אתם לא נוחתים מאוחר), נראה לי נחמד יותר להיות בעיר, שבה יש לאן לצאת, ויותר נעים להסתובב, מאשר באיזה מקום כפרי קטן על הדרך, שבו אולי לא יהיה לכם אפילו איך להתארגן על ארוחת ערב.

סיבה נוספת ללון בליון ולא בדרך: לפי גוגל מאפס, המרחק בין ליון לשאמוני הוא 2:36 ש’. זזו לא נסיעה ארוכה במיוחד, שיש צורך אמיתי “לשבור” בלינה. אם תלונו בליון תוכלו לקום למחרת בבוקר רעננים ולצאת לכיוון שאמוני, כאשר תוכלו לעצור בכמה מקומות בדרך לטיולים ולהתרעננות שישברו את הנסיעה.

• @יונה-וקשת

תודה רבה

האמת, זו גם הייתה הנטייה שלנו

יש לילה אחד ואם כבר צריך ממש במרכז העיניינים, אז השאלה היכן זה  בליון?  בתקווה שעוד יהיה מקום במלונות....

• הנהלת הפורום

@tals200

במקום בו תוכלו להחנות את הרכב ללילה.

תסתכלו על כיכר בלקור כנקודת מרכז- ותראו כמה צפונה, (מזרחה,דרומה וכו) ממנה ממוקם המלון.

בכל מקרה ללינת לילה בודד שגם רוצים לחוש את העיר טיפה- ממליצה רק על לינה בפרקסק’איל (האי המרכזי של העיר -תראי במפה) רובע 1.

לא בקצה הצפוני מאד (לא צפונה נניח לבית העירייה) ובקיצור למצוא לינה מרכזית כדי שתנצלו את היתרון של הערב בעיר.

מצד שני----כמובן שאלו לינות מבוקשות, נטולות חניה צמודה, ובמחיר תואם...אז מתרחקים קצת.

• @יונית

תודה רבה 

הוזמן היום כמומלץ בדיוק בכיכר בלקור, כולל חנייה, המחיר בהתאם.…

שוב תודה!

בחזרה