בחזרה

זוג וילד בן 5, שבועיים בפלורידה (נובמבר-דצמבר), איפה כדאי להתמקד?

• היי,

טסים לשבועיים בפלורידה לטיול ומנוחה, זוג עם ילד בן 5. שבוע אחרון של נובמבר ושבוע ראשון של דצמבר. שישי עד שישי. נוחתים וממריאים ממיאמי.

המטרה של הטיול זה לטייל (בקצב איטי ונוח) ולנוח.

חשבנו על 4-5 לילות ב FLORIDA KEYS (להתמקדם באיזור DUCK KEY נניח). לנוח ולטייל שם באיזור ה KEYS בלי הרבה לחץ. לספוג קצת אווירה קאריבית.

עוד 5 לילות באיזור מיאמי. אברגליידס, קצת קניות, כל מני טיולים ואטרקציות מסביב.

ולקינוח כ 4 לילות באיזור אורלנדו בשביל איזה 2 פארקים (MAGIC KINGDOM ולגולנד).

מה דעתכם? האם הייתם משנים את הרכב הלילות? מוסיפים איזה מקום אחר?

תודה

• @stas12

הייתי מגדיל מס לילות באורלנדו לפחות ל 6  ומוריד מאזור מיאמי יום אחד או יותר

תקחו בחשבון שאם אתם משאירים את אורלנדו לסוף אז בכל מקרה תצטרכו עוד לילה נוסף במיאמי לפני הטיסה

תשקלו אולי כדאי לכם לשלב קרוז תרגישו קצת יותר אווירה קאריבית

• @דור-ד

תודה! 

לא פעם ראשונה באורלנדו, היינו כבר בפארקים, אז 4 לילות יספיקו. לגבי לילה במיאמי בחזור, הטיסה בערב אז נצא בבוקר מאורלנדו (4 שעות נסיעה, יודע ומכיר). 

להוסיף עוד לילה במיאמי? 4 לילות לא יספיקו?

• @stas12

נשמע לי כמו תכנון מאד מהנה

הערה קטנה שאני חוזר עליה כל פעם – לא מטיילים בלילות אלא בימים. אז תספרו ימים ולא לילות.

לגבי נסיעה מאורלדנו למיאמי – ברור שאפשר לצאת בבוקר מאורלדנו כדי להגיע לטיסת ערב ממיאמי. אבל תזכרו שאלו 4 שעות נסיעה שמתווספות ל10-14 שעות טיסה (ישירה או קונקשין), ל 3-4 שעות של שדות תעופה (יותר במקרה של קונקשין) ולעוד נסיעה הביתה. אז טכנית זה ניתן לביצוע, אבל זה לא קל.

אם אפשר ע”י שינוי קל בתוכנית לוותר על הנסיעה הזו ביום האחרון – למה לא?

שימו לה שבשבוע האחרון של נובמבר זה חג ההודיה. משפיע מאד על עומסים, שעות פעילות ומחירים. ובהמשך לחג ההודיה זה בלאק פריידי של השופינג.

לא הייתי בקיז. הרעיון לבלות שם כמה ימים נשמע מאד חביב. אבל אם אני בוחן את המפה נראה לי בעייתי להתמקם לכמה ימים ב DUCK KEY . המקום עצמו לא גדול, וחוץ מלצאת לשייט או לשחות בים אין מה לעשות שם (ככה נראה לי מלהסתכל במפה, לא למדתי את הנושא). בגלל האופי של הכביש בקיז כל נסיון להגיע למשהו אחר יוביל להרבה נסיעות. גם לא נראה לי שיש שם אוירה קריבית. אבל כאמור – לא בחנתי את הנושא ואולי יש שם דברים מעניינים, ו/או אתם בקטע של משהו מאד מסויים שיש שם.

• @stas12

הייתי מוריד ימים מהקיז , ומנסה לשלב את טמפה , גם שם יש אטרקציות לילדים , וחופים יפים .

• @ramiav1

יש המלצה על איזור בטמפה?

• @stas12

הייתי מוסיף יומיים באזור Naples ובכלל הרצועה המערבית בואכה טמפה/סט פטסבורג - כלומר עושה טיול של כמה ימים בדרך ממיאמי לאורלנדו

מפנה למה שאנחנו עשינו לפני כמה שנים

• @segev17

תודה רבה! בהחלט פוסט (הטיול שלכם), אשתמש בזה בשביל כמה נקודות עניין בחוף המזרחי של פלורידה.

תודה!

בחזרה