בחזרה

לא מספיק שהתצוגה במערכת בטא מעצבנת, עכשיו גם קופצת פרסומת שמקצרת את המסך?

• @Sailor

אם פתחתי כמה הודעות במקביל. הרי ללכת אחורה-קדימה מטריף, וכל הודעה צריך לפתוח בנפרד עכשיו, התוכן  כבר לא מופיע בתוך תצוגה מדורגת. אגב, זה גורם לי לדלג מראש על רוב ההודעות החדשות כי הכותרת לא מספיק מושכת כדי שאטרח להיכנס או כי המערכת תקעה להם תגיות שלא מעניינות אותי שלפעמים אין להן בכלל קשר לנושא ההודעה (מניסיון). מעיק. 

• היי ליאור,

יש אולי הערכה כמה סבלנות עוד צריך?

@ליאור-כ אמר:

@keves160

היי, אני מבינה למה את מתכוונת ולכן כמו שכתבתי נושא הפרסומת למטה ממש בקרוב ישתנה, תופיע פרסומת רק פעם אחת בעת הכניסה לפורום, ולא בכל מעבר של עמוד. ממש עוד קצת סבלנות 🙂

• administrators

@שקד

היי,

עניין הפרסומת בתחתית העמוד כבר טופלה.

הפרסומת מופיעה רק פעם אחת, כלוחצים על האיקס לסגירה היא כבר לא מופיעה יותר בעת הגלישה בפורום.

• @ליאור-כ אמר:

@שקד

היי,

הפרסומת מופיעה רק פעם אחת, כלוחצים על האיקס לסגירה היא כבר לא מופיעה יותר בעת הגלישה בפורום.

ממש לא !!!

• @ליאור-כ

זה כבר נהיה מגוחך. הרי גם אם זה היה נסגר אחת ולתמיד עם האיקס, בגלל שאין תצוגה מדורגת אז אם לא רוצים ללכת אחורה-קדימה בשביל לפתוח כל הודעה אז צריך לפתוח כל אחת בלשונית נפרדת – ושוב עם פרסומת קופצת בכל לשונית. 

ההרגשה היא שבהתעקשות על הפרסומת המעצבנת הזו אתם מעדיפים תמורתה לוותר על גולשים ותיקים, כלומר מעדיפים את הפרסומת על הקהל שעשוי לראות אותה ולספק למפרסמים שלכם סיבה לשלם לכם. 

גם לא קיבלנו שום תשובה לגבי התצוגה המדורגת ושאר בעיות. לא נראה לי שנקבל. אני למעט הפוסט הזה נגמרה לי הסבלנות להתגבר על תלאות המערכת (הלא ממש חדשה, אנחנו מתמודדים עם העונש הזה כבר 8 חודשים כמעט) בשביל לענות מרצוני הטוב, וזה אחרי שנים ויותר מ-6000 הודעות. נשברתי.

• רק שתבינו איך הדבר המגוחך הזה נראה אצלי בנוטבוק:

• @ליאור-כ

באתר המובייל, כן.

*מה בקשר להודעה ששלחתי לך על בעיית העלמות ההודעה בזמן כתיבתה והוספת קישור? 

• @ליאור-כ אמר:

@שקד

היי,

זה לא נכון ממשיכה להופיע

• ליאור, אני לא הייתי פונה בשאלה הזאת אם פרסומות אכן היו מפסיקות לקפוץ בכל עמוד חדש. באייפד אין שום הבדל, למעט זה שעכשיו רוב הפרסומות הקופצות בכל עמוד הן פרסומות למכירות בלמטייל ובעבר הייתי מקבלת הרבה יותר פרסומות למכשירי שמיעה ולאתרי חיפוש עבודה. אני די בטוחה שזה לא מה שתכננתם שיקרה, and yet, here we are.

@ליאור-כ אמר:

@שקד

היי,

• @שקד

* הרחיבי את תחומי-העניין שלך ויופיעו פרסומות יותר מגוונות (:

• @ליאור-כ

מופיעה גם מופיעה. שוב ושוב!

• תגידי, יש סיכוי שזה נובע ממה שהתלוננו עליו כבר כמה פעמים וזה שכל פעולה בפורום דורשת פתיחת עמוד חדש? כי מה שקורה עכשיו (וקודם) זה שנכנסנו לדף הראשי – הופ, פרסומת קופצת, טוב סוגרים. נכנסים לשרשור כלשהו – הנה, כניסה חדשה לדף בפורום – הופ, שוב פרסומת קופצת. סיימנו לקרוא מה שרצינו וחזרנו לדף הראשי – ניחשת נכון, דף חדש, פרסומת חדשה. הנה, פעם ראשונה שנכנסתי לפורום, אז קופצת לי הפרסומת.  אני די בטוחה שזה מה שכבש מנסה להגיד פה – אם הייתה תצוגה מדורגת זה לא היה דף חדש ולא הייתה כניסה נוספת לפורום. מן הסתם אנחנו נכנסים להודעות ספציפיות ולא מסתכלים רק על רשימת הכותרות. באופן שבו זה עכשיו כל כניסה להודעה או יציאה מהודעה דורשת דף חדש וכל פעולה כזו נספרת מחדש ככניסה ראשונה לפורום.

@aljaje 

כנראה שזה סתם היה באדר מיינהוף. עכשיו הפרסומות היו שוב למבצעים בחנויות בגדים אינטרנטיות, חיפושי עבודה ומכירת נכסים.

@ליאור-כ אמר:

@שקד

היי,

• @שקד

"כנראה שזה סתם היה באדר מיינהוף" - טוב, לא התכוונתי שתרחיבי עד לשם. 

• זה לא אירוני שמופיעות עכשיו בעיקר פרסומות למטייל (דבר ששמתי לב אליו כי שקד כתבה את זה), אבל עצם קיומה של הפרסומת המטרידה גרם לי עד עכשיו ממילא לא להסתכל על התוכן שלה ובאופן כללי לצמצם באופן דרסטי את הגלישה באתר?

• @ליאור-כ

ליאור,

אם במקרה זה לא הובן... אז בעיית הפרסומות לא תוקנה אלא נשארה כשהיתה.

אני כותב את התזכורת הזו כי לא קיבלנו ממך תגובה.

• @ליאור-כ

שתי בעיות נוספות מטרידות ביותר:

- רוב הזמן לא יכול לכתוב הודעה חדשה כי המערכת לא מגיבה

- כפתור “בחזרה” לא מגיב או מחזיר למקום לא נכון

• administrators

בוקר טוב,

העברתי את כל מה שציינתם, כולל צילומי המסך (תודה למי שצירף),

לצוות הטכני של האתר ומקווה לעדכן בהקדם 👍

• @ליאור-כ

מה עם להפנות את תכני הפוסט הזה להנהלת האתר, כדי שאולי יעשו משהו יותר אקטיבי בעניין ויקבלו החלטות מנהליות? תלונות לא מטופלות, שביעות הרצון יורדת, גולשים קבועים מפסיקים לכתוב/מורידים את המינון, המערכת עושה בעיות ומעוררת תרעומת כבר 8 חודשים(!!!!!!!) – אולי הגיע הזמן שלפחות ינסו להפיק לקחים ומסקנות מעבר לניסיונות (לא מוצלחים) לטפל בבעיות נקודתיות (רבות). 

• @keves160

כתבתי תיאור מפורט בפורום אירופה, וכותבת גם כאן:

החל מהבוקר אני לא יכולה יותר בכלל לקרוא את הפורום בכרום על אנדרואיד טאבלט. המסך עולה חתוך, וכל הנסיונות ליישר אותו לא מצליחים. גם הזזה באלכסון שקודם הצליחה לי עכשיו כבר לא מצליחה. הטקסט נשאר חתוך או מכוסה על ידי חלקי תפריט שחור, או שהפורום נתקע ולא מגיב.

אינני יודעת אם היה עדכון של כרום ששינה את ההתנהגות של הפורום עוד יותר לרעה, או שעלתה גירסא חדשה של הפורום, כי אתם לא מודיעים! אם העליתם גירסא חדשה אז מה ניסיתם לתקן? אם זה את התצוגה אז לא תיקנתם. רק קלקלתם עוד יותר.

• @פסגות-מושלגות

האם יש עוד גולשים שנתקלו בתקלה שפסגות מושלגות מתארת?

באיזה מכשיר?

תודה

בחזרה