בחזרה

לא מספיק שהתצוגה במערכת בטא מעצבנת, עכשיו גם קופצת פרסומת שמקצרת את המסך?

• @יונית

לא. אצלי חזרה בעיית "העלמות" (מחיקת) ההודעה בשעת הכתיבה. 

• administrators

היי,

בהמשך לפנייה של פסגות מושלגות וחברים נוספים - נושא התצוגה, הגלישה והקריאה בפורום מטאבלט תוקן וטופל ע”י הצוות הטכני.

תודה על הסבלנות ויום נעים,

ליאור

• @ליאור-כ אמר:

היי,

בהמשך לפנייה של פסגות מושלגות וחברים נוספים - נושא התצוגה, הגלישה והקריאה בפורום מטאבלט תוקן וטופל ע”י הצוות הטכני.

תודה על הסבלנות ויום נעים,

ליאור

ומה לגבי הפרסומת שנפתחת למטה כל  פעם מחדש? הבטחתם שיפתח רק פעם אחת אבל זה לא קורה, זה ממש מתיש ומעצבן, בבקשה סדרו את זה בהקדם.

• administrators

@הזברה

להבנתי אכן טופל. אבל אני אבקש שהצוות הטכני יבחן ספציפית לגבי היוזר שלך ויבדוק זאת.

אם יש גולשים נוספים שעדיין נתקלים בכך בבקשה כיתבו לי בהודעה פרטית או למייל ואבדוק גם לגביכם.

• @ליאור-כ

תודה מחכה לתשובה

• @ליאור-כ

רק בכל מעבר לדף חדש.

ס יש בעיה חדשה, אם לוחצים על תמונה, היא אינה נסגרת, גם כפתור החזרה אינו עובד (חייבים לצאת מהאתר). 

*עוד בעיה "עיצובית", כפתור הביטול ממוקם בצמידות לאפשרויות הנמצאות מעליו, גורם לבעיות למי שלא משתמש ב - stylus. 

גם אייקון ה "סמיילי", נמצא צמוד מדי לאייקון הקישוריות, כשהוא נלחץ בטעות, אין אפשרות לבטל/ להמשיך בפעולות אחרות, צריך לסגור ולהתחיל מחדש.

• @יונית

כן, בכרום על אנדרואיד

• @ליאור-כ

שלום ליאור,

תודה על ההתייחסות והדיווח. חשוב שתקבלו פידבק אחרי שינוי.

אני כותבת לך מפיירפוקס כי ניסיתי בכרום והבעיה לא תוקנה.

בהתחלה נדמה היה לי שכן תוקן – הפורום עלה כמעט בסדר (רק כמה פיקסלים חתוכים מימין), אבל אחרי כמה קליקים התקלקל בחזרה. עדיין עולה חתוך כמו בתמונות ששלחתי בפורום אירופה.

בעיה שקורית גם בפיירפוקס וגם בכרום על אנדרואיד טאבלט – אם אני מזיזה בטעות או בכוונה את העמוד באופן אופקי, אפילו חלקית תוך כדי גלילה, הפורום נתקע ומת.

• @פסגות-מושלגות אמר:

חשוב שתקבלו פידבק אחרי שינוי

נכון, ולא פחות חשוב שהם יעשו טסט לפני שאומרים “תוקן”… לא ככה?   :-)

• @שוקי3

לא בטוח שהדברים הם שחור או לבן. אולי הם בדקו על קונפיגורציה מסויימת, ולי יש קןנפיגורציה אחרת? נותנת להם ליהנות מהספק.

• @פסגות-מושלגות

אני מניח שהטסטרים יודעים שיש יותר מקונפיגורציה אחת... אבל בואי נרד מזה, לא התכוונתי לפגוע באף אחד.

• @ליאור-כ

לא טופל, הפרסומת עדיין חוזרת. ומה לגבי להעביר להנהלה את השרשור הזה, כי כמו שהשרשור הזה קם כל הזמן מחדש כעוף החול, ככה התקלות רק כל הזמן נערמות ולא מטופלות וזה כבר מינואר(!!!!!!). אי אפשר לגלוש ככה. גולשים ותיקים עזבו, ואתם ממשיכים להתעקש על הפיצ’רים הבעייתיים. זה מראה לנו כמה מעריכים את תרומתנו פה וכמה חשוב לכם הפידבק שלנו שזוכה שוב ושוב להתעלמות או לדחייה. 

השרשור הזה על בעיית הפרסומת נפתח לפני חודשיים ויום ושום דבר לא זז או נפתר בנושא. זה אומר הכל. 

• גם אצלי עדיין קופצת פרסומת בכל מסך.

@ליאור-כ אמר:

@הזברה

להבנתי אכן טופל. אבל אני אבקש שהצוות הטכני יבחן ספציפית לגבי היוזר שלך ויבדוק זאת.

אם יש גולשים נוספים שעדיין נתקלים בכך בבקשה כיתבו לי בהודעה פרטית או למייל ואבדוק גם לגביכם.

• האם יש תשובות? שום דבר לא נפתר עדיין.

• administrators

היי בוקר טוב!

נושא הבאנר בתחתית העמוד – זה מופיע רק פעם אחת ביום וזהו, אחרי שלוחצים על האיקס לסגירה. 

באופן כללי נושא הפרסומות בפורום שהפריעו לגלישה מטאבלטים וניידים – גם הנושא הזה טופל ועלתה גרסה חדשה, מאמינה שתרגישו בשינוי לטובה.

יום נעים,

ליאור

• @ליאור-כ אמר:

היי בוקר טוב!

נושא הבאנר בתחתית העמוד – זה מופיע רק פעם אחת ביום וזהו, אחרי שלוחצים על האיקס לסגירה. 

באופן כללי נושא הפרסומות בפורום שהפריעו לגלישה מטאבלטים וניידים – גם הנושא הזה טופל ועלתה גרסה חדשה, מאמינה שתרגישו בשינוי לטובה.

יום נעים,

ליאור

אכן עובד, תודה !!

• @ליאור-כ

הי ליאור,

בינתיים האתר מתפקד אצלי בכרום על אנדרואיד מבחינת תצוגה. נקווה שיישאר כך. 

שתי הערות נוספות:

1. אני לא רואה שום חיווי אם שלחו לי הודעה פרטית, וכדי לפתוח הודעות פרטיות אני צריכה באופן יזום להיכנס דרך האתר הראשי. אני לא רואה שום דרך להגיע מתוך הפורום. לא סביר שכל פעם ששולחים למישהו הודעה פרטית צריך יהיה להסב את תשומת לבו של הנמען בהודעה פומבית…

2. שמתי לב שכשעוברים בפורום לעמוד השני, כל ההודעות מוצגות פתאום באפור, כך שהולך לאיבוד החיווי אם קראתי או לא, ואם יש הודעות חדשות. לאחרונה הבעיה גלשה גם לעמוד הראשון. לא התעמקתי אבל אולי זה לא עניין של עמודים אלא של תאריכים. הודעות שאינן חדשות לגמרי מאבדות את הצביעה.

בחזרה