בחזרה

לא מספיק שהתצוגה במערכת בטא מעצבנת, עכשיו גם קופצת פרסומת שמקצרת את המסך?

• ניסיתי לעשות צילום מסך דרך פיירפוקס ומשום מה זה לא מתאפשר. הפרסומת התחתונה מעצבנת!!! היא תופסת שטח נרחב וביטול שלה פעם אחת לא עוזר. כל פעם שהולכים קדימה או אחורה (וזה מהות הפורום להכנס ולצאת מהודעות) היא חוזרת. זה מתיש. אתם חייבים לאפשר שביטול אחד לא יטען את הפרסומת שוב ושוב כל מעבר מסך כי זה ממש מוציא את החשק לגלוש בפורום.

• administrators

העברתי את כל הדברים לצוות הטכני וביקשתי שיבדקו לגבי הפרסומות ועניין הסגירה שלהם.

בעקרון לחיצה על איקס אמורה לסגור אותה, כשהעמוד נטען מחדש אז הפרסומת גם נטענת מחדש ולכן היא שוב מופיעה.

אני בהחלט מבינה שזה פחות נוח כשגולשים בפורום ועוברים על השרשורים והעמודים וכל פעם צריך לסגור מחדש. 

מקווה לעדכן בהקדם בנושא.

• @ליאור-כ

תגידי לצוות הטכני שיעבדו יותר מהר!

• @ליאור-כ

אל תשכחי שמאז שעברו לתצוגה לא מדורגת אז גם צריך לפתוח כל הודעה בלשונית נפרדת (או ללכת הלוך-חזור בלי הפסקה), וגם אז בכל לשונית שוב הפרסומת הבלתי נסבלת. ואחת מהם עם שגיאת כתיב בענק, זה בכלל נראה לא מקצועי. 

• @ליאור-כ

הגיע כבר ההקדם כדי לעדכן אותנו? כי התייאשתי מלכתוב בתצורה הלא ידידותית הזו. אפשר לפחות לקבל כפתור של “חזרה למערכת הפורומים הקודמת” עד שתיפטרו מכל הבאגים בגרסת הבטא?

• הפירסומות מעצבנות ברמת על...וגם לא קשורות לשום דבר.

הנה דוגמא...ולא, אני לא מחפשת דייט :-)

בסלולרי זה עוד יותר מעצבן , כי כמו שרשמו זה בא על חשבון הצגת הודעות הפורום…
    לא מאמינה שאני אומרת את זה, אבל אני מתגעגעת לפורמט הקודם….מה גם שהעלמתם את האפשרות להוסיף אימוג’י לפוסטים בבלוג והשארתם אותם רק בהודעות (באסה).

• @ליאור-כ

בחלוף שבועיים, יש איזה מסקנות?

• administrators

היי לכולם,

כמה דברים שטופלו לאחרונה בנושאים הטכניים בפורומים:

תגובה לגולש – כעת כפתור תגובה לגולש מסוים מראה בדיוק למי מגיבים ומקל להבין לאורך השרשור מי הגיב למי.

הרווח הגדול שהיה בין הודעה להודעה וגם בתוך הפרופיל האישי מהפורום - צומצם וטופל.

הפרסומות בתחתית העמוד - הן יופיעו רק פעם אחת כשנכנסים לפורום (זה יקרה ממש בקרוב).

אני רוצה בהזדמנות הזו להודות לכם על הסבלנות והאיכפתיות, כל הדברים שאתם מציפים נקראים ועוברים לטיפול של הצוות הטכני, הם לא יכולים להיות מטופלים באופן מיידי, וחלק מהדברים לוקחים זמן, אבל הכל רשום אצלנו כמשימות לטיפול. למשל, נושא התגיות והחיפוש בראש ובראשונה.

שיהיה יום נעים! 

• @ליאור-כ

ליאור, יש לנו סבלנות   :-)

• @ליאור-כ

הבעיה היא שמאז שעברתם לתצוגה לא מדורגת, צריך לפתוח כל הודעה בלשונית חדשה ואז בכל אחת יש שוב פרסומת בתחתית ושוב קיבלתי דף שללא גלילה רואים בו בעיקר פרסומות. גם כך מאוד מאוד מאוד לא נוח כל עניין הלשוניות, או לזוז קדימה ואחורה בשביל לפתוח כל הודעה, זה מאוד מאוד מסורבל כשנמצאים בחו”ל ברשת פחות טובה, או מסלולר או מחשב עמוס גם ככה, אז ההודעה בתחתית היא כבר באמת הקש ששובר את גב הגמל, לפחות במקרה שלי. כתבתי עד היום בפורומים יותר מ-6000 הודעות וזה רק בשנים שהיתה הספירה ביוזר הזה, ומאז סיפור ההודעה כמעט ולא כתבתי. לא רואה את זה משתנה כשאין באמת שינוי משמעותי להחזיר את הנוחות שנלקחה מאיתנו במעבר המערכת, כשרק עושים תיקונים קוסמטיים מאוד קטנים ולא מספקים. חבל מאוד. 

• administrators

@keves160

היי, אני מבינה למה את מתכוונת ולכן כמו שכתבתי נושא הפרסומת למטה ממש בקרוב ישתנה, תופיע פרסומת רק פעם אחת בעת הכניסה לפורום, ולא בכל מעבר של עמוד. ממש עוד קצת סבלנות 🙂

• ליאור,

הפרסומות הן רק חלק מהבעיה. הן מאוד מאוד מעצבנות, אבל כשהן יוסרו עדיין נישאר עם מערכת לא נוחה, פשוט היא תהיה רק לא נוחה, ולא נורא לא נוחה. התאימות לטאבלט היא לא טובה: זה שנפתח דף חדש לכל שאלה זה מאוד מסורבל ולא נוח. אין דרך נוחה לחזור לפורום אלא רק באמצעות back או הכפתור שהוספתם שעושה בדיוק מה שב-back עושה ולכן הוא בפועל מיותר. המערכת אמורה לזכור מה הייתה ההודעה האחרונה שקראתי בשרשור אבל בפועל זה לא עובד ברוב המקרים ואז צריך לגלול המון כדי למצוא איפה אני בכלל. אח״כ תישארי עם התענוג של back, back, back כדי לחזור לעמוד הראשי. שלא לדבר על דברים בתצוגה עצמה שפשוט נראים רע. 

@ליאור-כ

• @שקד

“מה ששקד” לגבי כל הבעיות המאוד בסיסיות שלא עובדות ולא מקבלות מענה + התצוגה בטאבלט שלי לא סתם לא נוחה אלא חתוכה לגמרי – כל המסך זז ימינה וחלקו נחתך. כשאני מושכת את המסך בחזרה שמאלה אז נפתחת לי הלשונית השחורה של התפריט ומכסה את הטקסט. כשאני מנסה להיפטר ממנה על ידי משיכתה ימינה אז גם כל הטקסט זז בחזרה ימינה והחוצה מהמסך, וחוזר חלילה. כל זה קורה ברגע שמופיעה הפרסומת בחלק התחתון של המסך. כשסוגרים אותה אז התצוגה מסתדרת, אבל אין לי כוח לסגור אותה בכל פעם, כי גם היא חתוכה, וצריך להתאמץ בתזוזות מסך עד שמצליחים לחשוף את ה-X של הסגירה, וגם אז לא תמיד הוא מגיב ללחיצה. צריך לפתור את הבאגים האלה בתצוגה של הפרסומות. שלחתי תמונה ולא קיבלתי שום תגובה.

• @ליאור-כ

שקד ופסגות מושלגות צודקות. הפרסומת כמו שאמרתי היא הקש ששבר את גב הגמל, אבל הנחתם עליו ערימה של לבנים, שקי מלט, מלא לחיצות “back”, תריסר לשוניות כדי לפתוח כל הודעה בנפרד ומיליון תגיות לא קשורות לכלום. 

אולי הגיע הזמן שתתנו אופציה של כפתור back או “חזרה לפורום” אמיתי: כזה שמאפשר לנו להחליט לחזור למערכת הישנה שכן עבדה, עד שתתקנו את כל הבאגים והבעיות ותלונות המשתמשים. 
    עזבו את הפרסומת – המערכת החדשה עלתה בינואר, כלומר לפני יותר מחצי שנה, ולא סיימתם לטפל בחלק גדול מתלונות הגולשים (רק הכברתם עליהם יותר עם הפרסומת הזו למשל). אולי הגיע הזמן לעשות חושבים ולקחת צעד אחורה, גם לבדוק איך כל הצעד הזה השפיע על התעבורה וכמות ההודעות לאורך השנה האחרונה. משהו פה לא עובד. 

• עוד דבר חשוב ששכחתי – ברגע שיצאתי לרגע מהדפדפן אז מה שהקלדתי נמחק. זאת אומרת, אם אני כותבת לך עכשיו משהו ואז אני רוצה להסתכל בגוגל מאפס – באסה. תתחילי לכתוב מההתחלה. המערכת מוציאה אותך ממצב הקלדה וכל מה שכתבת נמחק. זה לא קורה כשמקלידים הודעות פרטיות אז כדאי למצוא מה השוני בקוד ולתקן, כי זה ממש מעצבן ולא לעניין.

זה משהו שבודאות כתבתי עליו בעבר, ומאוד חבל שבחצי השנה האחרונה אי אפשר היה לפתור את זה.

ליאור,

הפרסומות הן רק חלק מהבעיה. הן מאוד מאוד מעצבנות, אבל כשהן יוסרו עדיין נישאר עם מערכת לא נוחה, פשוט היא תהיה רק לא נוחה, ולא נורא לא נוחה. התאימות לטאבלט היא לא טובה: זה שנפתח דף חדש לכל שאלה זה מאוד מסורבל ולא נוח. אין דרך נוחה לחזור לפורום אלא רק באמצעות back או הכפתור שהוספתם שעושה בדיוק מה שב-back עושה ולכן הוא בפועל מיותר. המערכת אמורה לזכור מה הייתה ההודעה האחרונה שקראתי בשרשור אבל בפועל זה לא עובד ברוב המקרים ואז צריך לגלול המון כדי למצוא איפה אני בכלל. אח״כ תישארי עם התענוג של back, back, back כדי לחזור לעמוד הראשי. שלא לדבר על דברים בתצוגה עצמה שפשוט נראים רע. 

@ליאור-כ

• @ליאור-כ

בהחלט נדרש פה כפתור “בחזרה לפורום” – דבר די פשוט בתכנות… 

• @שקד

דפדפן עם לשוניות יפתור את זה. לא סוגרים, פותחים עוד לשונית, מחפשים שם וחוזרים ללשונית המקורית.

• @Sailor

נמאס לפתוח לשוניות. לפני שהתחילה הפרסומת המעיקה היה צריך לפעמים לפתוח 10 לשוניות במקביל כי כל הודעה מצריכה פתיחה בנפרד, והמסך קטן בתצוגה הנוראית וכל הזמן צריך לגלגל למעלה ולמטה אם היו הרבה שאלות בהודעה אחת או לחזור אחורה (כי השרשור כבר יותר מדף אחד). די, זה מייגע. למה אנחנו צריכים לחשוב על פתרונות? יש אנשים שלמטייל משלמת להם כסף בשביל זה. יש מערכת בטא מאז ינואר והיא רק מעוררת תלונות. לא הגיע הזמן להפיק לקחים?

• @keves160

לא הבנתי למה לפתוח 10 הודעות. רצית חיפוש בלי לאבד מה שכתבת, לשונית חדשה (אחת!) מספיקה.

• @Sailor אמר:

@keves160

לא הבנתי למה לפתוח 10 הודעות. רצית חיפוש בלי לאבד מה שכתבת, לשונית חדשה (אחת!) מספיקה.

כי לא כל דבר הוא בדפדפן. אצלי גוגל מפות נפתח באפליקציה ולא כטאב. גם המייל שלי הוא אפליקציה ולא טאב. גם כל מיני דברים נוספים. גם אם הייתי יכולה לשנות הגדרות של איך עובד הטאבלט, אני לא חושבת שאני צריכה להתאים את כל פעילות הטאבלט שלי למערכת פורומים של אתר. במיוחד לא כשבאותו אתר בדיוק כבר יש את שורות הקוד הנכונות בתת מערכת אחרת (הודעות פרטיות).

בחזרה