בחזרה

כרטיסים לאלקטרז

• שלום לכולם

ניסיתי להזמין כרטיסים באתר הרשמי של אלקטרז אך אין כרטיסים עד סוף אוגוסט.

אנחנו (זוג + 2) מתכננים להגיע בתחילת אוגוסט.

ידוע לכם אם אפשר לרכוש כרטיסים בכניסה?

• @הספונטנים-2

אני גם אהיה באמצע אוגוסט בסן פרנסיסקו

חיפשנו כרטיסים ולא מצאנו 

אם תמצא משהו נשמח גם 

תודה

• @הספונטנים-2

רק להמשיך ולעקוב למקרה שיתפנו כרטיסים, ובכל מקרה להגיע פיזית לדוכן כשמתאפשר- אולי יהיו כרטיסים במקום.

• אכן התעוררתם מאוחר.
    אני למזלי, חוץ מזה שאני קצת מטורלל, עברתי את ההכנה המתאימה עם חברים שטיילו במערב ארה”ב באופן ספונטני – כלומר במקום לשבת 8 חודשים מראש ולתכנן, ולקרוא, ולחפש, ולשים תזכורות, ולהזמין ברגע שההזדמנות נפתחת, ולהמשיך לקרוא פה בפורום ולגלות דברים חדשים יום יום. הם הזמינו מלון ברגע שהחליטו איפה לישון ואטרקציות ברגע שהגיעו.

אלקטרז הם נתקלו בספסרים במקום שמוכרים כרטיסים במחיר מופקע לאותו יום, זכור לי משהו כמו אלף ש”ח רק לא ברור לי כרגע אם לזוג או כל כרטיס.
    שווה לעקוב כפי שאומרים, אולי מישהו נאלץ לבטל (אם בכלל ניתן) או להזיז (אם הם נחמדים) ואז יתפנה מקום.
    יש גם אתר אחר שמוכר במחיר טיפה יותר גבוה, אבל לדעתי הם לא מאכרים אלה מסתכלים בעצמם באתר הרשמי וקונים משם (כלומר אם אין פה לא יהיה להם גם).

דבר אחרון – הכי גרוע מוותרים על זה, תמיד שווה להשאיר משהו לפעם הבאה, כדי לעזור לפעם הבאה לקרות...אני השארתי את אלקטרז והנה זה יקרה טפו טפו.

• @אלי-רון

אני מסכים שלא יקרה שום דבר אם לא תגיעו לאלקטרז. יש בסן פרנסיסקו כל כך הרבה דברים מעניינים. בשביל פרופורציות – אני הגעתי לאלקטרז רק בביקור בעשירי שלי בעיר (האמת כבר בביקור השמיני ניסיתי אבל לא היו כרטיסים...).

בחזרה