בחזרה

להתנייד עם תחבורה ציבורית

• היי, אני וחבר מתגייסים במרץ ורוצים לעשות טיול בארצות הברית. הבעיה היא שאנחנו בני 19, יש מקומות בארצות הברית שבאמת אפשר להתנייד בלי רכב שכור? ריאלי בכלל או להחליף יעד?

• @Eylon Abitbol_4035062 

בערים כמו ניו יורק, וושינגטון, סן פרנסיסקו אפשרי ואפילו מומלץ להתנייד ללא רכב. לעומת זאת טיולי טבע קשה לעשות ללא רכב.  

• @Eylon-Abitbol_4035062

תעברו על השרשורים של פזית שטיילה בגפה בארה”ב בתחבורה ציבורית:

PAZIT 1

PAZIT 2

• אם אתם מעוניינים להגיע גם לטבע ולא רק לבקר בערים גדולות יכול להיות ששווה לכם לבדוק את Trekamerica.

יש אוטובוסים גם בין ערים מרכזיות ויש גם רכבות – צריך קצת לחקור בהתאם ליעדים אותם אתם מבקשים לבקר.

אביה

• @karnielr אמר:

@Eylon Abitbol_4035062 

בערים כמו ניו יורק, וושינגטון, סן פרנסיסקו אפשרי ואפילו מומלץ להתנייד ללא רכב. לעומת זאת טיולי טבע קשה לעשות ללא רכב.  

תודה על העזרה קודם כל. התחבורה הציבורית שם טובה? אנחנו מדברים על התניידות רק עם תחבצ, בין יעד ליעד נהיה חייבים טיסות נכון? יש עוד יעדים כאלה שנוכל להסתדר עם תחבורה ציבורית? אנחנו רוצים להגיע גם לפארקים, על הטבע נוותר אם אין ברירה:)

• @Eylon-Abitbol_4035062

האמת? הייתי כנראה מחליפה יעד. 

קחו בחשבון שגיל 19 זה מתחת לגיל השתיה בארה״ב ולא תוכלו להכנס ל(רוב) המועדונים, מסיבות, פאבים וכדומה. 

אם נורא רוצים פארקי שעשועים, יכולה לראות נסיעה של חוף מזרחי שכוללת ניו יורק - וושינגטון (היסטוריה) – אורלנדו (פארקי שעשועים) – מיאמי (חופים) אלו יעדים שאפשר להתנייד בתחבורה ציבורית ואובר, כשהמעברים הגדולים באוטובוס / טיסה. 

• @Eylon-Abitbol_4035062

בתוך הערים שציינתי אפשר להסתדר מצוין בתחבורה ציבורית. בין הערים אפשר לעבור בטיסות ובין ניו יורק לוושינגטון אפשר גם ברכבת או באוטובוס. כשאני טיילתי בארה”ב אחרי צבא בתחבורה ציבורית שילבנו גם את הפארקים של אורלנדו, בזמנו היתה לפארקים הסעה מאכסניית הנוער בה לנו, אני לא יודעת אם יש דבר כזה עכשיו אבל אפשר לברר בקלות. 

• @Eylon-Abitbol_4035062

ברור שאפשר כפי שרשמו, יותר מזה כנ”ל ערים כמו ניו-יורק רכב זה עול של מציאת חנייה ותשלומי חנייה.
    ויזה כבר הוצאתם?
    זה זמן טוב, כי במיוחד למתגייסים יש יופי של תשובה למה תחזרו לארץ.

מבלי להיכנס לכם לכיס אני כן הייתי תוהה למה ארה”ב היקרה (ובטח בערים) לעומת טיולים ומנוחה בתאילנד למשל, מה שמגיע לחיילים לעתיד.
    חופשה נעימה ושירות מוצלח!

• @Eylon-Abitbol_4035062

בתי טיילה עם חברהץ אחרי צבא סביס אמריקה עם כרטיס אמטרק. 

אז זה כלל אוטובוס לפארק יוסמיטי מפרזנו ואולי גם לגרנד קניון מפלאגסטף או שזה היה בתשלום נוסף. 

היא נסעה בינואר עד מרץ, אז הדרימו לפלורידה, משם למרדי גרא בניו אורלינס ומשם דרך טקסס, ניו מקסיקו ואריזונה לקליפורניה. משם הן נסעו לחברה בקנט אוהיו, ניו יורק וחזרה הביתה. 

בחלק מהטיולים הצדדיים תפסו טרמפ, חינם או בתשלום, למשל לקי ווסט ממיאמי. 

בחזרה