בחזרה

מברלין לאמסטרדם

• שלום לכולם, 

אנחנו  זוג שמחפשים את הדרך הנוחה ביותר להגיע מברלין לאמסטרדם.

ראיתי המלצות על רכבת לילה שהנסיעה נמשכת כ9 שעות אבל אני לא מוצאת את האופציה של קרון לילה.

האם עדיין קיימת רכבת לילה לאמסטרדם מברלין

אשמח לעזרתכם בנושא

תודה רבה

• ככל הזכור לי הנסיעה מברלין לאמסטרדם ברכבת נמשכת כ 5 שעות ולא 9. בכל מקרה, רכבת זו דרך נוחה מאד.

• @Elik972 אמר:

ככל הזכור לי הנסיעה מברלין לאמסטרדם ברכבת נמשכת כ 5 שעות ולא 9. בכל מקרה, רכבת זו דרך נוחה מאד

רכבת הלילה? אני מסתכלת על אתר bahn ובכולם זה יותר מ6 שעות לפחות

בנוסף, האם ידוע לך שהנסיעה נוחה יחסית לנסיעת לילה? כלומר באמת ניתן לישון ברכבת הזו?

• הסתכלתי עכשיו באתר שלהם. רכבת ישירה ללא עצירות זה 6.5 שעות. יש רכבות עם 2,3,4 וגם 5 החלפות (כלומר את צריכה לרדת מהרציף ולהחליף רכבת) ואז זה כבר יכול להגיע גם ל 11 שעות. לא נשמע לי אידיאלי לנסיעת לילה. בכל מקרה תבדקי ספציפית בתאריך שאת רוצה לנסוע אילו אפשרויות קיימות.

• @Lihi_S 

שירות רכבות הלילה עם קרון שינה, הופסק לפני כשנתיים, כפי שכבר כתבו לך, יש רק רכבות רגילות עם כמה החלפות.

רכבת ישירה יש כמה פעמים ביום ראי כאן.

ב- 28.6, היתה נסיעה של jazz night express (מאמסטרדם לברלין וחזור), אמרו שייתכן וימשיכו עם הפרוייקט בעתיד (כנראה לא רלוונטי לכם). 

• @Lihi_S

אפשר לשאול למה אתם רוצים להגיע מברלין לאמסטרדם?

אם אתם לא תלויים בלוחות הזמנים של מערכת החינוך, אתם יכולים לקנות כרטיסי טיסה לאמסטרדם מישראל במחיר שיהיה יותר זול מרכבת (וגם יקח פחות זמן).

• @Lihi_S

שבוע טוב.רעיון שבוצע הפוך אך בקלות,נסו למצוא טיסה מברלין לאמסטרדאם,לדעתי כפי שלמדנו מהחברים בקבוצה, שעשו זאת הלוך וחזור באותו היום מאמסטרדאם לברלין וחזרה.

העלות היתה סבירה ובזמן מינימלי,עם הספק גבוה ליום טיול בברלין,תבדקו עלות וזמן,והשוו לתחבורה הציבורית שהוצעה כאן ,על ידיי החברים הנכבדים.

בכל שתחליטו עלו והצליחו חיים.

• @haim-1952

ניתן לבצע תיקון טעויות,המופיעות באיחור רב....עוד תרגיל מלוכלך מבית היוצר של ההנהלה.

בחזרה