בחזרה

לונדון - שיט בנהר התמזה עם ילדים

• הי,

אנחנו מתכננים לקחת שיט בנהר התמזה עם ילדים ורוצים לדעת

1. איזה סוג שיט מומלץ
    2. איזה עצירות אפשר לשלב בדרך ששווה לראות?
    3. בנוסף, האם לונדון איי שווה ? לפני כמה שנים הייתי לבד ולא נהנייתי במיוחד אבל כעת עם הילדים

תודה!

• @pessijo

1. אני ממליץ לך לרשום מה גיל הילדים, להערכתי יהיה הבדל משמעותי בהמלצות אם מדובר בפעוט בן 3-4 לבין רמך בן 16-17
    2. רק את יודעת מה הסיכוי שהילדים יאהבו את העין של לונדון, במיוחד אחרי שניסית ואת מכירה את החוויה.

• חזרנו לא מזמן מלונדון ,מכיוון שעשינו את ה- london pass (השייט כלול בכרטיס),לקחנו שייט מגשר ויקטוריה עד לגריניץ’.

השייט עוצר ליד הלונדון איי ,וליד הלונדון טאוור (המצודה מאוד מומלצת ,גם כלולה בכרטיס). (עד לגריניץ’ זה שעה וקצת של שייט).

אפשר לרדת בכל תחנת עצירה ולעלות שוב כל עוד זה באותו יום.

אנחנו מאוד נהנו לטייל בגריניץ’.

את הלונדון איי ,לא עשינו (הדעות חלוקות האם שווה יכולה לראות באזור הטיפים).

• @הדרקון-עם-קעקוע-הנערה

תודה, בני 10,8 ו5

• @meirian

תודה, אני לא אשתמש בלונדון פאס, אז אני אצטרך לחפש חברה אחרת שמוציאה סיורים על התמזה שמאפשרת גם עצירה ועליה בתחנות

• @pessijo

אז להערכתי אפשר לקחת שיט בכל חברה רגילה שיש לה קו על התמזה, ממליץ כזה שעובר מתחת לגשר של הטאוור.

אם אתם מתכננים להגיע לגריניץ’ זו יכולה להיות אחת מדרכי ההגעה/חזרה

• @pessijo

את יכולה לעיין לדוגמא באתר https://askalocalapp.com ,או באתרים דומים שם תמצאי חומר והמלצות על חברות שייט.

• שלום.צדקו בקשר לגיל.

מנזר  וסטמיסטר שווה ביקור .מלא היסטוריה      .עי נמצא הbig benואחרי שתי אטרקציות אלו  בתחילת הגשר יש ירידה לנהר התמזה ויש שם הפלגות עממיות לא יקרות.לבקש לדעת מסלול.באם זה יום חם .מים.וכוכע.ולבקש לדעת עד לאן הם מפליגים -הפלגה של חצי שעה פלוס מספיקה.ולברר חזרה.

עד גשר לונדון זו תחנה טובה.לעבור לצד השני של הנהר וגם שם ניתן לקחת סירה חזרה.יש שם מוזיאון קטן שמתאים לילדים.ובכלל זה אזור מקסים להסתובב בו.

• אפשר לקחת שייט תיירותי באחת מהחברות שמציעות כזה שייט. אם קניתם מנוי שבועי לרכבת אז יש הטבת 1+1 בחלק מהחברות, לדוגמא: חברה שהשייט שלה יוצא מגשר הטאוור.

ניתן להשתמש בשייט גם כאמצעי תחבורה לכל דבר. יש קווי ספינות שמשמשות כמעין אוטובוסים על הנהר, השייט בהן מהיר מאד וזאת חוויה מיוחדת. ניתן לשלם באמצעות כרטיס האויסטר משום שהשייט מהווה חלק ממערכת התחבורה הציבורית בלונדון.

לדוגמא: ניתן לחזור בסירה מהירה מגריניץ’ לטאוור.

בחזרה