בחזרה

הי, מתכננת טיול לניו-זילנד, זקוקה לעזרה באינפורמציה מתאימה

• אודה לכל מי שיוכל לעזור לי, מאד. אני בשנות ה- 60 לחיי. מבקשת לנסוע לניו-זילנד. מאחר ויש עצירה בבנקוק, הייתי מעדיפה במקום להשאר שעות, להעביר שם כמה ימים. האם זה אפשרי? האם אפשר וכדאי לקנות כרטיס טיסה לתאילנד ושם לקנות לנ.זילנד או שאפשר להודו ובהודו לקנות (אם יש) כרטיס טיסה לניו-זילנד? כמובן שמעוניינת אם אפשר להוזיל את ההוצאות ואשמח לכל אינפורמציה שדרכה אוכל לקנות כרטיסי טיסה זולים ובחברה בטוחה עד כמה שאפשר. אם אפשר לשתף אותי באינפורמציה חשובה שטרם חשבתי עליה מחוסר נסיון ובכלל. תודה רבה רבה! לכל מי שישיב ויעזור לי.

• @ilanaa

בדרך כלל, חברת התעופה של אותה מדינה שאתה את טסה, מעונינת להאריך שהייה של נוסע במדינה שלה לעוד כמה ימים (לפחות בכוון אחד)

לכן את יכולה לרכוש כרטיס שמאפשר לך עצירה של כמה ימים (לפחות לכוון אחד)

אם את רוצה לטוס דרך תאילנד ולעצור בבנקוק, עליך לחפש טיסות עם חברת תאי-אירליינס

• הנהלת הפורום

@ilanaa

בנוסף לעצה על חברת Thai, כדי לפשט את העניינים ברכישת כרטיס שכזה אני ממליץ לפנות לסוכן נסיעות שיוכל לעזור ולהרכיב כרטיס עם עצירה של כמה ימים בתאילנד.

• @ilanaa

אני טסתי עם טורקיש ותכננתי מראש וביצעתי שתי עצירות  ל3 ימים האחת בהלוך בהונגקונג והשניה בחזור בסינגפור ללא כל בעיה וללא שנוי במחיר. אני יודע שזה אפשרי גם בבנגקוק אם זה מה את רוצה. את הכרטיס הם תופרים יחד עם החברות שאיתם הם בקבוצה הבינלאומית . תבדקי מחירים באתרי החברות ואת הצירופים האפשריים ומה מחירם כי יש יותר מצרוף אחד בכל כיוון שתבחרי.בהצלחה

רנצי

בחזרה