בחזרה

ירח דבש באפריל 2020 - לאס וגאס + קרוז קריביים

• שלום

אנחנו מתכננים ירח דבש (פעם ראשונה שלי בארה”ב ובקרוז בכלל, ארוסתי היתה כבר בעבר בגיל קטן).

-התכנון הוא מה 1 לאפריל לחודש עם תקציב של עד 35-40 אלף ש”ח

האם כדאי להתחיל בלאס וגאס או מהקרוז ממיאמי? 

השאלה הראשונה לפני שאנחנו מתחילים להתעסק בהזמנת הקרוז, היא האם עדיף להזמין מעכשיו לאפריל או מינואר שזה יצא אחרי החתונה? האם המחירים אמורים לרדת או כמו בטיסות רק לעלות ככל השתאריך מתקרב?

היינו רוצים לשלב בטיול את ניו יורק ודיסניוורלד אך מפאת חוסר הזמן והמרחקים בין ניו יורק ללאס וגאס נאלצים לוותר.

ועכשיו לשאלות על הקרוזים:

אנחנו מאוד מבולבלים בין החברות, הספינות ומאיזה אתר כדאי לבצע הזמנה.

חברתי ואני מאוד אוהבים את כל מה שקשור בדיסני, בדקתי על הקרוזים שלהם ונראה שאין באפריל קרוזים של יותר מ 5 ימים. מה גם שהקרוזים יקרים יותר משאר החברות+אין קזינו בספינה (שאשמח לבלות בו חוץ מבלאס וגאס).

בדקתי עם סנורמה שמשווקים את ROYAL CARIBBEAN בארץ וקיבלתי הצעות באזור ה 2000 דולר לשנינו באוניית OASIS, ו 3500 לאוניית SYMPHONY בחדר ללא חלון.

בדקנו באינטרנט והמחירים נעים בין 1300-1500 דולר לספינות ALLURE או אחרות. האם יש כל כך הבדל? על מה מומלץ להתמקד?

אנחנו לא יודעים איזה אזור מומלץ יותר, מזרח או מערב הקריביים.

אני רוצה הפלגה יחסית רגועה (בני 30), עם קניות, קזינו וחופים. פחות הליכות, אקסטרים (אלא אם כן יש מגלשות מים וכדומה)

הבנתי שהפלגות לאזור הוואי יקרות יותר. הייתי שמח לשקול את זה גם.

אשמח לשמוע המלצות מכם לגבי התכנון הכללי של הטיול

• @IdanR-0

אין לי מה לתרום בנושא הקרוז, אבל אם אתם כבר מגיעים עד לאס ווגאס, וזוגתך חובבת דיסני, הרי שמרחק חצי יום נסיעה (באנהיים ליד לוס אנג׳לס) יש שני פארקי שעשועים וחוויה של דיסנילנד.

אישית לא מתה על כמה ימים בחוף המערבי וכמה ימים בחוף המזרחי בטיול קצר. אז אפשר לשלב למשל ווגאס, לוס אנג׳לס ובטן-גב במקסיקו. 

אם אתם נעולים על קרוז שיוצא מאיזור מיאמי אפשר לשלב עם הפארקים של דיסני באורלנדו. בילוי בפארק של דיסני הרבה יותר מרגש ומהנה מאשר קרוז של דיסני (שמיועד למשפחות עם ילדים קטנים). 

בתור חובבת דיסני הייתי עושה את המאמץ ללכת לפארקים. 

וכמובן מזכירה את נושא הויזה אם עדיין אין לכם. 

בחזרה