בחזרה

בוקר טוב ! קניתי כרטיס טיסה לסיאטל ארה"ב דרך פרנקפורט גרמניה, היכן מתבצעת ביקורת הכניסה לארה"ב? תודה

• בוקר טוב ! קניתי כרטיס טיסה לסיאטל ארה"ב דרך פרנקפורט גרמניה, היכן מתבצעת ביקורת הכניסה לארה"ב? תודה

• ביקורת הכניסה תהיה בסיאטל

• @Nadav_3445118

הבידוק הבטחוני בפרנקפורט,

מכס והגירה בסיאטל

• @Nadav_3445118

מנצלת את השרשור הזה כדי לשאול משהו שמעניין אותי-

קניתי בדיוק את אותו הכרטיס. בנחיתה בסיאטל, האם האמיגריישן מתבצע מול פקיד? או ששדה התעופה שם התקדם וזה מול מכונה?

• @דנוש60

גם אם יש מכונות זה לא במקום פקיד אלא לפני הפקיד. חוסך זמן אבל לא את “שיקול הדעת” של הפקיד.
    זה נכון לבעלי ויזה – לא יודעת מה קורה עם אחרים.

נכון להיום ראיתי בכל מקום את המכונות ( אפילו שנכנסתי מקנדה בה ההגירה נעשית ביציאה מקנדה היו מכונות לפני הפקיד )

• @ayeletback

כולם עוברים דרך פקיד. גם אזרחים (לפחות בסאן פרנסיסקו). 

• הנהלת הפורום

@דנוש60

אנחנו הגענו לסיאטל באותה טיסה ארבע פעמים בשנתיים האחרונות. תמיד היו שם מכונות אבל הן ייועדו רק לאזרחים אמריקאים ונאלצנו לעמוד בתור הרגיל הארוך לפקידים ופעם אפילו פיספסנו טיסת המשך. עם זאת, לפני קצת יותר מחודש, הגענו שוב באותה טיסה ולהפתעתנו הפנו אותנו להשתמש במכונות עם הדרכון הישראלי וויזת B1/B2. למרות שגם אחרי המכונה עוברים מול פקיד, זה היה הרבה יותר מהיר ויעיל כמובן.

אם אתם נכנסים עם דרכון זר ו esta, בהנחה וזו הכניסה הראשונה עם ה esta אז לא ניתן להשתמש במכונה.

עניין נוסף, מעולם לא ראינו שם את האופציה לקבל פתק צבעוני כדי לעבור מהר את הבדיקות בהנחה שיש טיסת המשך לחוצה. בשדות אחרים בארה"ב יש את זה. אם יש לכם קונקשן לחוץ בסיאטל אז כדאי לקחת בחשבון את העניין.

• @Nadav_3445118

לא הייתי בסיאטל כבר 5 שנים, כך שאינני יודע.  בכל מקרה, בטיסה האחרונה שלי, לפני שנתיים, מילאתי באתר חברת התעופה (Turkish Airlines) את הפרטים ואורך הביקור המתוכנן.  להפתעתי, בעת שנכנסתי לארה”ב, לא נשאלתי דבר על ידי קצינת ההגירה.  היא רק לקחה את הפרטים הביומטריים וזהו.  הכניסה היתה בשדה התעופה של בוסטון.

בחזרה