בחזרה

אלפ"צ פעם שנייה - סיכום טיול

• @mcmcmc

אין בעיה עם ה"שיבולים", הבעיה שמכאו קשה לזהות את הפריחה, אולי Acinus Alpinus (יש לו עוד שמות: Alpine basil thyme), פחות סביר Veronica spicata

עוד פריחה (להמתיק את הקנס). 

• @mcmcmc

תודה על השיתוף ועל התמונות. היינו בשבוע שעבר באקס לה בן, גם אנחנו חשבנו כמוך...

• @mcmcmc

תודה רבה על השיתוף, נשמע מקסים!

אשמח לשמוע לגבי אפשרות השהייה בשבת באנסי לזוג דתי, אם תוכל לרשום לי מייל יעזור מאוד שאוכל להתייעץ בפירוט

• אנחנו היינו השנה בחופש באזור אינטרלקן. שבוע. היה מדהים.

ללילה האחרון הוזמן המלון ibis budget palexpo מתוך מחשבה שאנו זקוקים רק למקום לשים את הראש ולא מחפשים פאר.

יצאנו בבוקר מאינטרקלן וטיילנו כל היום. הגענו לג’נבה בתשע בערב. מצאנו את המקום בקלות.

צוות המלון היה מאוד אדיב. המלון נקי מאוד. חדרים לא גדולים אך בהחלט מספקים ללינת לילה. כמובן יש פה עניין של עלות מול תועלת. לדעתנו בשביל מספר שעות לינה מועט זה בהחלט מלון טוב.

נסענו בעלי ואני להחזיר את הרכב כדי להמנע מכך בשעות  הבוקר המוקדמות.

פקידת הקבלה  הסבירה כי אוטובוס יוצא בשעה 4:59 . האוטובוס עוצר ממש בסמוך למלון. תוך 2 דקות הוא מגיע לטרמינל. היה לנו די והותר זמן לשבת ולשתות קפה ולאכול בשדה.

• תודה על השיתוף נשמע שעשיתם חיים משוגעים.

אני מחפש יעד לקיץ שנה הבאה – שנה שעברה היינו באוסטרליה והיה מדהים, עכשיו הכיוון נוטה לאלפים הצרפתיים עם נחיתה בגנבה.

אני מחפש מקום לינה מקסים ליד אגם ומשם לעשות טיולי כוכב, זה מסתדר עם טיול באלפים הצרפתיים?

מתי הזמנתם את כרטיסי הטיסה?

אנחנו מאוד אוהבים טבע ואטרקציות (אתגרי גם הולך בחשבון) ונראה שזה יעד “תפור” עבורנו.

• @Jimmyfs

תודה! 

יש שתי ‘אסכולות’ בפורום אשר לאלפ”צ. זה תלוי באורך הטיול שלך. אישית מתמקם כמה ימים באזור שאמוני וכמה ימים באזור אנסי וכל פעם הולך לאטרקציות בסביבה. אבל יש כאלה שמתמקמים באזור אנסי או שאמוני בלבד ונוסעים (כשעה ועשרים על הכביש המהיר) לאזור שבו הם לא לנים… 

האזור עצמו נטחן לפרטי פרטים ויש עליו המון חומר בפורום. וכן, יש בו שילוב נהדר של טבע וגם של אטרקציות. את הכרטיסים הזמנתי כמה חודשים מראש – משהו כמו חצי שנה. 

בחזרה