בחזרה

טיול לניו-זילנד

• אנו זוג בני 65  מעוניינים לנסוע לטיול בניו זילנד בחודש מרץ 2020 לתקופה של 3 שבועות. האם ניתן למצוא טיול מאורגן מכרייסצ’רץ א אוקלנד. עדיין לא קנינו כרטיסים. האם יש דוברי עברית שמארגנים טיול כזה.

• @Sara_3416526

טיולים קצרים יוצאים מכמה מקומות, ביניהם כרייסטצ’רץ’ ואוקלנד, לגבי טיול ארוך, חפשו באינטרנט בגוגל ניו זילנד.

בכל מקרה, טיול כזה יהיה קרוב לודאי באנגלית.

• @Sara_3416526

מניסיון עבר של כמה שנים טובות, הדבר היחיד שזכור לי הוא קווי אוטובוס של חברות מיוחדות שעושים מסלולים בין האטרקציות המובילות. ממה שאני זוכר השרות מיועד בעיקר לתרמילאים, ואפשר לעלות ולרדת בכל תחנה שרוצים לאורך המסלול ולהישאר באזור כמה זמן שרוצים (במגבלות הכרטיס). זה אמנם רחוק מלהיות טיול מאורגן, אבל זה בהחלט מקל על ההתניידות. 

• @איתן-101

יש טיולים דומים, הן טיולי יום והן טיולים לכמה ימים עם לינה לתיירים יותר מפונקים. 

נסעתי ממאונט קוק לכרייסטצ'רץ' עם אוטובוס כז כשהאוטובוס של התרמילאים לא הגיע לאסוף אותי מהמלון והחברה בה הזמנתי סידרה לי את החלופה הזאת. 

היה די נחמד, עם עצירות והסברים באתרים בדרך. 

• טיול בניו זילנד אם שואלים אותי הכי טוב לעשות ברכב שכור. יש חברות של אוטובוסים שעוצרו בכל מיני מקומות ואפשר להמשיך לרדת ולהזמין מקום לאוטובוס הבא שבא יום או כמה ימים אחרי. זה יותר לצעירים. 

בעברית אין. גם לא צריך כלכך. ניו זילנד מדהימה בנופים שלה, וטיולים יומיים או שעתיים כמו שייט או טיולים בשמורות טבע הן בכל מקרה חובה במספר אתרים (אין דרך אחרת לראות לוויתנים או לטייל לקרחון טוסמן לדוגמה בלי שייט או טיול יומי קבוצתי באנגלית). לכן הדרכה, בטח בעברית לא נחוצה.

בגילכם הייתי ממליץ על טיול בניו זילנד ברכב שכור או הסעות קבוצתיות ממקום למקום. 

תהנו בטיול!

• @איש-העולם

איך אני מתחברת להסעות קבוצתיות? אני צריכה קצה חוט

תודה

• @Sara_3416526

כדאי להימנע מהסעות כמו האוטובוסים שצוינו (קיווי אקספריאנס ודומיו) – רוב הנוסעים בגיל 17-20, באווירה רועשת ומעצבנת. באמת שעדיף השכרת רכב. הרבה יותר נוח, מאפשר להגיע להרבה יותר מקומות ומספק חופש מוחלט.

• מעוניינת  לצאת לטיול פרטי  בניו זילנד מחפשת נהג מדריך מקומי

בחזרה