בחזרה

טיסות פנים בארהב - מתי לרכוש כרטיס?

• אני נוסעת סביב אפריל, יש תקופות של הצע במחיר סביר? נכון להיום מחיר 380 דולר לכרטיס מניו יורק לאורלנדו, מתי הכי “שווה” מבחינה כלכלית לחפש? מתי יש מבצעים בחברות התעופה 

• @ברקים-ורעמים

מתי באפריל ? אמצע שבוע ? סופ”ש ? הלוך/חזור או רק הלוך ?

• @reuben13

לא סגורה על הימים. גמישה. יש לי שבועיים להיות בארהב בשבועיים האחרונים של אפריל.  הטיסה שרכשתי היא הלוך ושוב ניו יורק ת”א. רוצה באמצע לעבור לאורלנדו ל5 ימים בערך עם הילדים לפארקים ולחזור לניו יורק

• @ברקים-ורעמים

לדעתי צריך להמתין עוד חודשיים/שלושה. פשוט חברת סאות’ווסט עדיין לא פרסמה את המחירים שלה לחודש אפריל (מחירי החברה הזאת כוללים שתי מזוודות לאדם + טרולי ללא תוספת תשלום).

בעיון בחיפוש טיסות באתר של גוגל פלייס, מצאתי את הטיסות הבאות (לא יודע מה גיל הילדים, אז חיפשתי לפי 5 מבוגרים):

יציאה משדה”ת ניווארק בתאריך 19 באפריל בשעה 07:30, נחיתה באורלנדו בשעה 10:15 בבוקר

חזרה מאורלנדו בתאריך 23 באפריל בשעה 10:20 בבוקר, נחיתה בניווארק בשעה 13:04

המחיר ל-5 הוא 913 דולר בסך הכל. המחיר כולל רק טרולי לאדם. אם רוצים להוסיף מזוודה, כל מזוודה עולה 30 דולר לכיוון, כלומר: עוד 60 דולר לאדם, אבל לדעתי אפשר להסתדר כ”א עם טרולי ולהוסיף אולי מזוודה או שתיים.

• @reuben13

שינוי התאריכים האלה מעלה את המחיר

• @reuben13

ואם מחליטה שהמחיר, השעות והתאריכים מתאימים, לדעתי אפשר להזמין כבר עתה, אבל מאוד מאוד צריך להקפיד ברישום פרטים אישיים מדויקים באתר של יונייטד איירליינס, כל טעות עלולה לעלות ביוקר

• @reuben13

ועוד משהו חשוב: לא חייבים כבר עתה לשלם על מזוודות, אפשר לשלם  בצ’ק אין

• @reuben13 אמר:

@reuben13

ועוד משהו חשוב: לא חייבים כבר עתה לשלם על מזוודות, אפשר לשלם  בצ’ק אין

הם בכלל לא איפשרו לי ביונייטד להוסיף מעכשיו מזוודות.
    רק שאם יש נקודות טיסה בלופטהנזה, ניתן לרכוש דרכם והמזוודה היא רוב המחיר.

• @ברקים-ורעמים

יש שני אלמנטים ל״מתי הכי כדאי לרכוש טיסות פנים״. 

בגדול, בארה״ב המחיר עולה ככל שמתקרב הזמן. אין מבצעי דקה 90. אז כדאי להזמין כמה שיותר מוקדם.

אבל אני ממליצה להזמין רק אחרי שהטיול מתוכנן היטב. אני רואה לא פעם אנשים שרצים וקונים טיסות פנים ורק אז מתכננים את הטיול, רק כדי לגלות שהטיסות לא מאפשרות טיול אופטימלי. 

• @reuben13

וואו מוכשר. זה קצר מדי כי יש 3 ימים ולא יספיק לפארקים, יש לי 3 מתבגרים. אבל אני אחפש. רציתי לבדוק לגבי “סיילים” של חברות התעופה. אבל אני אחכה. פשוט פתאום מרגישה שקצת גדול עלי כל התכנון….מודה לך על הזמן שלך. לא מובן מאליו

• @ברקים-ורעמים

מקסימום תפני לסוכן שלך בארץ, יעזור לך למצוא כרטיסים בתאריכים הנוחים לך ולבטח ייקח עוד כמה דולרים על הטירחה. אם עדיין אין לך כרטיסים לארה”ב, יש טיסות ישירות של אל-על לאורלנדו (אפשר בחברות אחרות עם קונקשן באירופה, יותר זול) ומשם טסים לניו יורק וחזרה הביתה מניו יורק (או הפוך), יעלה לך פחות לשלב את הטיסות בכרטיס אחד והמטען יהיה כלול

• @reuben13

כרטיסים לניו יורק קניתי. המחיר היה שווה. בברור קודם הטיסה כפיצול הלוך וחזור ממקום אחר הייתה מאד יקרה. לא נעזרתי בסוכן. ביצעתי הזמנה באינטרנט.

• לא הבנתי בדיוק איך בדקת, אבל מנסיוני כרטיס בינלאומי  מפוצל שכולל גם טיסות פנים יוצא פעמים רבות משתלם. אפשרי להזמין לבד באינטרנט אבל מי שלא מיומן יכול להעזר בסוכן. 

• @שירליץ

תודה רבה. אני אמשיך לעבוד על תוכנית ולחפש טיסות. תודה.

• הי,

מבינה את הלחץ. גם אני חוויתי את זה בתכנון של חודש טיול פלוס הופעה, פלוס טיסת פנים. לא גדול עלייך, רק עוד זמן וחקירות.

אנחנו טסנו טיסת פנים ב Frontier שזה low cost אמריקאי, והיה בסדר גמור (כיוון אחד בוסטון אורלנדו + מזוודה וטרולי לכל אחד+ אפשרות לביטול ושינוי עלה 780$ לחמישה אנשים. כרטיס נקי ללא תוספות עלה 110$ ליחיד).  ניסיתי לבדוק לך, אבל אפריל עוד לא פתוח רק מרץ. יכול להיות שזה ככה בעוד חברות שאת לא מכירה, אז שווה לספטמבר ולראות מה קורה.

בהצלחה

בחזרה