בחזרה

טיול משפחתי סן פרנסיסקו-סן דיגו • שלום לכולם פעם ראשו ה בפורום ופעם ראשונה בתכנן טיול שאינו כוכב. דעתכם על התכנון הנוכחי + שאלה להתלבטות. אנחנו זוג +3 ( 11,13,15)

  יום1( רביעי) - הגעה בערב לס.פ

  יום 2+3 - יומיים מלאים בס.פ

  יום 4 (שבת)- נסיעה למונטרי ובילוי במונטרי

  יום 5 מונטרי ( כרגע התלבטות אם 2 לילות במונטרי אי אחד). 

  יום 6- נסיעה כביש 1 , ביג סר הגעה לינה סן סימיון

  יןם 7 - כנראה נוותר על הטירה( האם ממש ממש מומלץ ושווה לשקול?) נסיעה למורו ביי, טרקטורונים בחולות בפיזמו ביץ, נסיעה לאנהיים דרך סולוונג וסנטה ברברה

  יום 8- דיסנילנד. נשארים לישון באנהיים ( בחירה דוקא קודם דיסנילנד כדי שלא יצא קרוב לסופש ואולי פחות עמוס)

  יום 9- נסיעה להיליוד ( אשמח להמלצה למלון) טיול שדרת הכוכבים, התאטרון הסיני בברלי, וניס ביץ וכו'

  יום 10 ( שישי) - יוניברסל. נסיעה לסן דיגו

  יום 11 ( שבת) - סן דיגו סי וורלד

  יום 12 - סן דיגו

  יום 13 - טיסת ערב מאוחרת מלוס אנגלס לשיקגו ( ביקור משפחתי ומשם נחזור לארץ)

  ההתלבטות היא כזו שיוצא כביכול 4 ימים על כביש 1 שבכל הפורומים ממליצים על 3. הבעיה היא שאין לי מושג איך יהיה מצב הגט לג ואם לא נהיה במיטבנו ביום יומיים ראשונים בסן פרנסיסקו אולי נעשה השלמות בשבת ונגיע למונטריי רק אחהצ כך שנצטרך גם למחרת להיות במונטריי.  אנחנו חובבי נופים וטבע אבל לא אנשי טבע ואין לי מושג אם ימצו את השמורות ( פוינט לובוס, ביג סיר) מהר ואולי אפשר לקצר יום בדרך ולהוסיף בל.א עוד אטרקציה? אולי מרווח מידי? התלבטות אם בכלל להזמים מלונות למעט ס.פ לילה אחד במונטריי ואת סן דיגו בסוף ולפי הזרימה להזמין מה שבדרך( מתכנים הגעה לס.פ. ב25/9 וטיסה לשיקגו ב7/10 והבנו שזו לא עונה מאד מבוקשת ואין סיבה שלא נצליח להזמין תוך כדי) בקיצור אשמח לשמוע דעות שיעזרו . וגם אם יש עוד דברים נחמדים אטרקטיביים ושונים לילדים בגילאים ששלנו כמו למשל הטרקטורונים בפיזמו ביץ ( יש את mount hermon adventure אבל יש קצת חשש מזה מחלקם ...). תודה מראש

    • @מטייל_3653738

  יום 10 יוניברסל – יום עמוס שמסתיים אחרי 10 בלילה – יום מדהים שהעייפות בו תורגש כשתצאו מהפארק ולא מומלץ לנהוג שעתיים עד סן דייגו.

  קרוב לסן דייגו ישנה עיירה על החוף נקראת לה-הויה ,  יש בה תופעת טבע של ריכוז אדיר של חיות הים שרובצות על החוף כדאי להגיע לקראת השקיעה.

  הטירה של הרסט מומלץ מאוד לבקר בה.

  היום השלישי כדאי להתחיל את היציאה מסן פנסיסקו לכביש 1 לטובת מקומות וחוויות אחרות .

  לדעתי עדיפים ההערות שציינתי מאשר טרקטורונים וסנטה ברברה.

  בכל מקרה אתם הולכים לעשות חיים משוגעים.


 

בחזרה