בחזרה

עזרה בלבחור טיול משפחה עם תינוקות בספטמבר

• הי חברים.

לאחר הרבה מחשבה ואומץ רב החלטנו שרוצים בספטמבר לנסוע לחול עם שני ילדים .ילד בן שנתיים וחצי ותינוק בן חצי שנה.

אנחנו מתלבטים ולא מצליחים לבחור מקום לנסוע אליו בספטמר לשבוע ימים.

צריך להיות מזג אוויר חם או נעים לפחות .שיהיה קל להסתובב עם ילדים.שמתאים למבוגרים  ועם לקיחה בשחשבון המגבלה של הילדים.

התלבטנו בין ברלין לבוקרשט לבין אגם גרדה ולבין אי ביוון

אשמח לדעת מה מומלץ מבינהם ואם בהרכב הזה עדיף כפר נופש ואם כן איפה.או עיר באירופה אחרת.

תודה רבה מראש

• @Salam-sabbagh

אגם בלד, סלובניה

• @Salam-sabbagh

מצאת טיסות רלוונטיות לאיזשהו אי ביוון?

מה מעניין אתכם כמבוגרים לעשות באגם גרדה? בברלין? בבוקרשט?

• @Salam-sabbagh

כל טיול כוכב יהיה מתאים. בידקו מה אתם אוהבים. לתינוק בן חצי שנה אין רצונות בתחום הטיולים.

פעוט בן שנתיים וחצי – האם יכול ללכת 2 ק”מ? תיקחו לו עגלה? תטיילו עם 2 מנשאים? 2 עגלות? גם בעיר יש הרבה הליכה.

כדאי לתכנן מראש, ולהיערך בהתאם. להשאיר זמן לשנ”צ ולמשחק ובכלל להתאים את הקצב לקטנים.

אם אתם אוהבים בטן גב – לכו על זה. אם לטייל – תחשבו על הצורה שבה זה יתבצע.

עדיף לקחת דירה ולא מלון, ולהבין מראש שזה לא קצב של טיול שהיה לפני הילדים, אלא קצב מאוד איטי.

• חברים

צודקים אבל מעוניין בהצעה למקומות לנסוע אליהם מנסיון שלכם .

אם זה כפר נופש אז איזה. ואם זה עיר אז שוב איזו עיר.

בטוח מישהו טייל עם שני ילדים קטנחם בגילאים האלו

• @Salam-sabbagh אמר:

מעוניין בהצעה למקומות לנסוע אליהם מנסיון שלכם

זה בדיוק מה שקיבלת ממני

• @Salam-sabbagh

1. אזור אינטרלקן, שוויץ.

2. הדולומיטים באיטליה.  

טיילנו שם עם שני ילדים, רק הצעיר ביניהם היה תינוק. טיולי כוכב קצרים, נחמד, יפה, אבל לא היה קל איתו. 

• @Salam-sabbagh

אם הולכים על עיר, בודפשט ממש עדיפה (לדעתי) מבוקרשט. הנה סיפור הטיול של עדי - מפורט ומצויין עם קטננטנים בדיוק בגילאים שלך (+ ילדה בת 5) טיול עם עגלות בבודפשט

• @Salam-sabbagh אמר:

חברים

צודקים אבל מעוניין בהצעה למקומות לנסוע אליהם מנסיון שלכם .

אם זה כפר נופש אז איזה. ואם זה עיר אז שוב איזו עיר.

בטוח מישהו טייל עם שני ילדים קטנחם בגילאים האלו

קיבלת ממני לינקים ליותר מ 100 כפרי נופש בדרגות המלצה שונות, לחלקם נרשמו עשרות טיפים באתר. אילו מהם מבחינתך נראו מתאימים?

אגב לפרמטרים שאתה נתת, להרכב המשפחתי שלך ולעונה שרשמת ההמלצה שלי מנסיוני – דירונת במלון ליאונרדו בחיפה.

תוך שעה נסיעה אתה בטח תגיע, בלי כאב הראש של שדות תעופה וצרכי תחבורה של מכונית שכורה או תחבורה ציבורית, חוף ים מעולה, מסעדות בקרבת מקום, טיילת יפה, קצת מוזיאונים אם מתאים לכם, קצת אטרקציות (כולל רכבל), עכו בטווח נסיעה סביר. מתאים לכם בול

לפי הצרכים שרשמת יתאים יותר מבודפשט בוקרשט ברלין איטליה ויוון.

ואני רציני לחלוטין, לא ציני.

• @Salam-sabbagh

העיניין הוא- שלא בטוח שמה שמעניין אותנו – מעניין אותך…

כדאי לך לבחור יעד לפי מה שמושך אותך.

אני בגילאים האלו הייתי ב:

אינטרלאקן שוויץ

אנסי, צרפת

שאמוני, צרפת (רכבלים נסגרים באמצע ספטמבר, מצד שני לא כ”כ טוב לתינוקות לעלות לגובה)

פרובנס והריביירה – צרפת

ארהב – עמק הסיליקון

עם גיל שנה וחצי היינו בדרום אפריקה, אבל פחות מתאים לדעתי לגיל חצי שנה.

מצד שני – יש המון מקומות שהיינו בהם לא עם תינוקות קטנים וכן מתאימים לתינוקות….

בקיצור – תחשוב איפה אתה רוצה להיות, ולפי זה תשאל איפה למקם את הכוכב האופטימאלי.

בגיל פחות משנה – הייתי מתמקדת באירופה. איטליה נהדרת. למשל כוכב בטוסקנה – מהמם! 

צרפת מאוד ידידותית לילדים. שוויץ נופים נהדרים אבל יקרה. יוון (צפון כנראה)– גם ברשימה שלי, אבל עוד לא הספקנו.

ספרד – אם מתמקדים אז מעולה גם. 

פורטוגל – פחות לדעתי מתאימה לכוכב.

רומניה- אפשר אבל פחות “מערבית”. פחות משטחי החתלה וכו’. 

אני מעדיפה טבע וטיולים.. לא נוסעת לבטן גב, אבל אולי לכם זה דווקא כן מתאים….

נ.ב. ממליצה להתעדכן בנושא החצבת ולהחליט מראש מה עמדתכם בנדון.

• @Salam-sabbagh

אנחנו טיילנו כבר הרבה פעמים עם תינוקות וגם עם פעוטות. אנחנו מעדיפים טיול עם רכב בטבע, במקומות פתוחים ולא המוניים. בעיקר כשיש פעוטות. עם תינוק אולי יותר קל בעיר...אבל פעוט שכבר רוצה וצריך ללכת ברגל...בעיני פחות כיף בעיר ( אולי למי שרגיל וחי בעיר זה יותר קל) 

אגם גארדה יכול להיות נהדר בספטמבר. מזג האוויר נעים ולא המוני מידי. 

הייתי גם בודקת את הולנד בגלל שהיא ידידותית לילדים ונויה ואין נסיעות ארוכות.

בחזרה