בחזרה

מבקשת המלצות לטיול רגלי קצר בפריז

• הי

זוג+3 (13,10,5) ישנים לילה אחד בגלל טיסת קונקשן במלון ליד שער הנצחון

צריכה את עזרתכם בתכנון טיול בוקר יום ראשון של כשעתיים באזור

חשבתי ללכת משער הנצחון ברגל עד לגני טרוקדרו לתצפית על מגדל אייפל,

משם לחזור לאזור שער הנצחון וללכת בשדרת השאנז אליזה, דרך הארמון, גני טולרי ועד למוזאון הלובר .

האם נספיק הכל בשעתיים או שעמוס/קשה מדי כמסלול רגלי לילדים?

האם יש לכם המלצות אחרות או נוספות לאזור זה?

• @לילוווו

בשעתיים, כולל עצירות לפיפי וצילומים, לא תצעדו יותר משני קילומטרים לכל היותר. אנא, מדדו את אורך המסלול שלכם על המפה והתשובה תהייה בידך.

• לדעתי לא תספיקו.

אתם עוד צריכים לחזור למלון ליד שער הניצחון? אם כן, אז רק הלוך-חזור לטרוקדרו, עם ילדים קטנים, ייקח שעתיים.

• @dmitrys

אוקיי תודה, משנה את התוכנית… בבוקר נעשה רק טיול מאזור שער הנצחון לכיוון השאנז אליזה ונחזור למלון.

את ההגעה לאייפל (רק לראות מבחוץ ולהצטלם) נעשה בנפרד, האם מומלץ בלילה או ביום?

• @לילוווו

אל תעשו את הטיול כולו רגלי. זה המון הליכה בשדירה שדי חוזרת על עצמה.

אתם יכולים לקחת מטרו מאיזור שער הנצחון אל הטרוקדרו.

בערב הייתי עולה לתצפית על שער הנצחון עצמו. משפחות עם ילדים קטנים יכולות לבקש לעלות במעלית, מה שחוסך הרבה מדרגות.

• @לילוווו אמר:

@dmitrys

אוקיי תודה, משנה את התוכנית… בבוקר נעשה רק טיול מאזור שער הנצחון לכיוון השאנז אליזה ונחזור למלון.

את ההגעה לאייפל (רק לראות מבחוץ ולהצטלם) נעשה בנפרד, האם מומלץ בלילה או ביום?

לראות את האייפל מבחוץ? אולי ממגדל מונפרנס

סלפי עם המגדל? מתחנת טרוקדרו. אם מאוד חשוב לכם נכנסים למטרו יוצאים בתחנה הולכים פחות מחמש דקות מצטלמים וחוזרים.

נראה לי כדאי לקראת ערב ולחכות למשחק האורות על המגדל (עוד יש?)

טיול בשאנז א ליזה? לדעתי כדאי בכל זאת לקבוע נקודות עניין. לא חובה לטייל את כל אורך השדירה, אפשר באמצע לנסוע בתחבורה ציבורית.

נקודות העניין שאני קבעתי היו סוכנויות המכוניות. לסיטרואן ופיג’ו היו תצוגות יפות כמעט ברמת מוזיאון, לפיג’ו היה גם סימולטור. לא יודע מה תחומי העניין של הקבוצה שלך, אולי אופנה?

• הי לילו אני חושבת שגני טווילרי הם מקום מקסים לטיול רגלי עם ילדים – יש גם גלגל ענק , ניתן לראות גם את כל פריז מלמעלה וכמו כן דוכני אוכל ושעשועים , אפשר לראות את מוזיאון הלובר מבחוץ , להכנס לקניון הקרוסל אם רוצים , להתרשם מהגנים היפים  לעלות על הגשרים – זוהי תמצית של פריז כולה מרוכזת באזור אחד!

לאחר מכן תוכלו לקחת מטרו לראות את מגדל אייפל בלילה .

• @ליאורה-מטיילת

לא כשיש שעתיים עד הטיסה. 

בחזרה