בחזרה

טיול למזרח לחודש עם ילדים קטנים

• שלום לכולם,

אנחנו מחפשים יעד במזרח שיתאים לטיול של חודש עם ילדה בת 3 (רגועה ומסתגלת בקלות) ופעוט בן שנה וחצי (סוג של שד טזמני). 

לפני שאני אפנה לאופציה הברורה מאליה - תאילנד, הייתי שמחה לשמוע המלצות על יעדים אחרים שהייתם ממליצים עליהם. הכיוון הוא אוקטובר, ואני מנסה לחפש מקום שהנסיעות בו לא קשוחות יותר מדי לילדים ומשלב גם טבע, גם אטרקציות לילדים כמובן ושקל להצטייד בדברים לתינוקות (מיטת תינוק, חיתולים וכו'). בגדול אנחנו מחפשים טיול שבין השאר יאפשר לנו לנוח, שאפשר יהיה לטוס אליו ולשהות ב-2-3 מקומות סה"כ שידידותיים לילדים, לא לתזז יותר מדי.

תודה רבה מראש על העזרה 🙏

• @Karnit-got

לדעתי תאילנד המתאימה.אטרקציות לילדים.חופים יפים.טיסות נוחות.אוטובוסים מפנקים אוכל בשפע.ושרותי בריאות ברמה גבוהה.

• @Karnit-got

קוריאה מתאימה

• @Karnit-got

תתייעצי קודם כל במרפאת מטיילים, רצוי מרפאה בבית חולים.

• הנהלת הפורום

@Karnit-got

אהלן,

תאילנד לילדים – מצויין!

אפשר לחשוב גם על סרי לנקה וגואה בהודו (כמובן שכדאי לבדוק את נושא החיסונים לילדים וגם לכם).

חופשה מהנה,

• @Karnit-got

כדאי לזכור שמדינות רבות במזרח ותאילנד ביניהן הן בעלות שיעור הדבקה גבוה בחצבת. מעבר לחיסונים שצריך ועליהם כדאי להתייעץ עם מרפאת מטיילים (אם בכלל אפשר ובטוח להתחסן בגילאים הללו), יש גם בעיות של דאנגי ומלריה מעקיצות זבובים שלא ניתן להתחסן ושיכולים לפגוע בפעוטות בצורה משמעותית. 

בחזרה