בחזרה

כרטיס סים מקומי או חבילה מהארץ?

• הי,

שלושה שבועות בקליפורניה.

מה עדיף? יתרון וחיסרון של כל אחד? 

מניח שרוב החבילה יילך על ווייז.

• יתרונות של חבילת גלישה: חוסכת זמן טיול כי מסדרים הכול מהארץ. אפשר להתחבר לאינטרנט מייד עם הנחיתה. המחיר יכול להיות לא רע בכל מיני חברות וחבילות. אם מזמינים כרטיס סים מיוחד מהארץ, אפשר גם להשתמש בו בארצות אחרות [למשל אם יש לכם קונקשן בנמל תעופה שלא מציע גלישה אלחוטית] או לשמור נפח גלישה לא מנוצל לפעם הבאה.

חסרונות: נפח הגלישה של רוב החבילות [או לפחות אלה שלא צריך למכור כליה או ילד כדי לרכוש אותן] הוא די צנוע יחסית לכרטיס סים מקומי. זה יכול אולי להספיק לשלושה שבועות של ווייז, אבל יותר נחמד כשלא צריך לחסוך על כל ביט וביט. החבילות המשולמות-מראש בכרטיסים המקומיים הן בדרך כלל לחודש, כך שלא מפסידים הרבה מהבחינה הזאת בטיול של שלושה שבועות.

• @חתול-רובוט

הפוך גוטה הפוך

לפחות בנסיעה האחרונה

מאה ג'יגה גלישה ( וויז ופייס ואינסטגרםמ עוד חינם לא שזה משנה  בנפח כזה )ב 300 שח יחד עם מבצע של בן משפחה שני ב 50 שח לאותה חבילה

דהיינו 175 לחבילה של מאה ג'יגה לי ולילדה

לעומת זאת לילד קנינו סים של at&t  עלה 67 דולר ל 8 ג'יגה ( אחרי שנסים של גולן שאמור לתת גלישה בחול לא עבד)

הרבה פחות מוצלח

לשואל אין חוקים החבילות משתנות צריך לבדוק והשאלה גם מה הצרכים .

• @ayeletback

• גם אני כרגע עם המבצע המופלא של חברה ישראלית מסויימת של 100 ג'יגה + וייז+ ווטסאפ + כל מיני בחינם ובן משפחה נוסף ב49 ש"ח. נוח וגם לא יקר. בשנה שעברה הייתי עם סים מקומי של at&t, היה בסדר אבל לא יותר זול...המגבלה היחידה היא שבטיול יש צורך לעתים בשיחה מקומית לטלפון  קווי והחבילה לא תומכת בכך. לצורך זה רכשתי שיחות סקייפ וזה בדרך כלל עובד בסדר.

• וואלה, טוב לדעת. לא הייתה חבילת גלישה כזאת בפעם האחרונה שטסתי לארצות הברית כתייר. תודה על התיקון. אני אחפש את החבילה הזאת בפעם הבאה שאצטרך לטוס.

כמו כן מציצים הוא סרט איום ונורא מכל הבחינות. לא מומלץ בכלל.

• אל תהיו צנועים, תפרסמו את החברות.

ההבדל הטכני בין האפשרויות הוא שסים מהארץ יכול להתחבר לרשת שיש לה יותר קליטה, ואילו סים מקומי מוגבל לרשת שלו.
    מבחינת מחיר אני שומע כאן שאין פתרונות קסם ממש, כלומר אפשרי זול אבל מקבלים פחות, ואף אחד לא רוצה להתקמצן כל היום על חבילה.
    אגב בשבוע כאשר השימוש הוא ווצאפ (תמונות/סרטונים/שיחות קוליות/צאטים) ומסנג’ר ללא פייס ובטח לא יוטיוב, השימוש שלי גג 300M.
    עשיתי כבר 3 שבועות וחצי עם חבילת ג’יגה שהשימוש כלל גם גוגל מפס.

אני די נמשך לחבילות דטה 250ש”ח של 012 הכל כלול (אפליקציות עיקריות פלוס 6G למה שלא כלול) מבחינת התוכן, המחיר גבוה מדי לאחד.

• @חתול-רובוט 

מצאת את החבילה המדוברת?

אני מוצא את החבילה הנ”ל, ללא וייז+ ווטסאפ ועוד…

100 ג'יגה + 500 דקות שיחה ן SMS בלבד

• @ymilky

חפש שם

• @Sailor

תודה

• @חתול-רובוט

😁 תודה! חסכת לי מנוי בבלוקבאסטר. 

• @shlomibar

תקף ל 3 שנים ול 150 מדינות כולל אירופה ארה"ב וקנדה.

הסים הכי משתלם – גלובל סים

ממליץ בחום לקנות בארץ. 5 ג'יגה לגלישה ב 149 ₪. יש חבילות נוספות.

לדעתי אין שום יתרון וסיבה לקנות סים מקומי.

היתרון הגדול הוא שאם לא נוצלה כל החבילה, היתרה נשארת לפעם הבאה, עד 3 שנים.

יתרון לא פחות חשוב - הסים מתאים לכל העולם ועובד מצויין בכל מקום.

ניתן לטעון בכל רגע נתון חבילה חדשה / נוספת.

את הסים יש לאסוף באחת מהתחנות של פלאפון. מחליף סים של כל חברה אחרת בדומה לסים מקומי שנרכש בחול.

יתרון נוסף לא פחות חשוב - שרות לקוחות בעברית 24 / 7 בעברית. מספר חינם לעזרה בכל נושא.

גילוי נאות - אין לי דבר וחצי דבר עם החברה. משתמש רגיל שאחרי הרבה מאוד ניסיונות ובירורים, החבילה הכי התאימה לי

השתמשתי במשך חודש שלם עם ווייז פתוח כל היום, גוגל מפות שיחות וואטסאפ, הודעות וואטסאפ, גלישה לאתרים שונים.
    ללא יוטיוב וללא הורדת סרטים, ניצלתי רק 500 מגה.

היתרה נשארת לנסיעה הבאה.

https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/abroad/global-sim/

https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/abroad/global-sim/leumi-card/

• @דודו-מרמת-גן

אחד כזה רכשתי חדש, מטופש אבל לא הבנתי את עניין ה-3 שנים.
    החבילה פגה תוקף ברור, את הסים ניתן לטעון שוב עם חבילה נוספת שתהיה בתוקף שוב ל-3 שנים מרגע הטעינה?

• @אלי-רון

החבילה שאני דיברתי עליה היא של 012

גם אני לא צריכה מאה ג'יגה ל 3 שבועות

המתבגרת שלי … אולי לא מאה אבל 30 לגמרי

• @shlomibar

אני עשיתי תחקיר די מעמיק בעניין והחלטתי לקנות את הסים של 012 גלובל, תוך שבוע היה אצלי.

זה סים שיש בו גלישה ללא הגבלה, שיחות ללא הגבלה לארץ (רק ל15 מספרים אבל מי צריך יותר מזה?) שיחות ללא הגבלה בתוך ארה״ב.

המון המליצו אז הלכתי על זה, גם יש קוד הנחה של 10 אחוז דרך נטע דגני.. הבעיה היחידה שלי היא שהוא תקף רק לחודש ואני נוסעת ליותר…

(אני קניתי סים משולב ארה״ב וקנדה ויצא 60 דולר זה הכי יקר שלהם)

• @אלי-רון

עברו 3 שנים? אם לא אפשר לטעון, אחרת תצטרך כנראה לקנות סים חדש.

קפוץ עם הסים לתחנת שרות קרובה של פלאפון ובדוק.

• @shlomibar

כמו שכתבו לפני, יש חבילות טובות מהארץ, לפחות מאחת מהן יש חבילה טובה לפי תלות בזמני נסיעה ואפליקציות חופשי וגם אפשר להוסיף עוד בני משפחה לחבילה משלהם במחיר ממש קטן, רק צריך לבדוק את תנאי החבילות הנוספות, זה בהחלט חוסך זמן והתעסקות עם זה בחו”ל ואם זה על המספר הקיים זה גם נוח. ייתכן אפילו שאם מוספים על החבילה הראשית עוד חבילות משניות זה משתלם מבחינת מחיר, בעיקר אם יש בני נוער שגם רוצים להישאר מחוברים, כי נראה שזה יותר יקר מקנייה בחו”ל.

וגם בכרטיס מהארץ יש מעבר בין חלק מהרשתות בחו”ל, כך שאם אין קליטה באחת ניתן לעשות חיפוש ולנסות להתחבר לאחרת.
    ורק לדעת באופן כללי, יש מקומות בארה”ב כשמתרחקים מהערים שאין בכלל קליטה וכדאי כמובן לכן להוריד מפות גוגל אוף ליין.

חוץ מזה בטיול של 7 שבועות בחוף המערבי, גילנו שהחברה שיש לה כיסוי הכי גדול מבחינת קליטה זו וריזון, )היו לנו גם נדמה לי כרטיסי at&t ) הסים שלהם היה קצת יותר יקר, התשלום לחודש, אבל הכיסוי יותר גדול במקומות הנידחים והכרטיס נשאר בתוקף, רק אם הוא לא פעיל נדמה לי שכל חצי שנה צריך לטעון אותו ואפשר בסכום קטן כדי שישאר בתוקף, אנחנו פשוט העברנו אותו לקרובי משפחה שנסעו וכו… וכמובן בסים מקומי אין הגבלה על שיחות מקומיות וכו ואנחנו משתדלים לעשות ברורים לפני הגעה למקום וגם באיחור למלונות וכו להתקשר להודיע...

כך שתעשו את השיקולים ותבחרו, בנסיעה לא מזמן לאירלנד, היה לנו גם וגם ותקשרנו בוואטסאפ בנינו, היתה לנו חבילה מהארץ, וגם קנינו סים מקומי כדי לעשות שיחות מקומיות, ההתעסקות עם הסים המקומי גזלה קצת זמן ועצבים כיון שהוא לא פעל מיד והיינו צריכים תמיכה טלפונית, ויש לציין שהתמיכה היתה מדהימה...

• @אלי-רון

אכן, כך זה עובד.
    מרגע טעינה של חבילה חדשה, מתחילה ספירה של 3 שנים מחדש.

נשארו לי 2 ג’יגה וטענתי 5 ג’יגה נוספים. כל תוקף החבילה – 7 ג’יגה, הוא ל 3 שנים מיום הרכישה.

• מה ההבדל בין 012 גלובל ל-012 מובייל?

• @דנוש60

איזה סים שלהם קנית?כמה GB

• @Sailor אמר:

@אלי-רון

עברו 3 שנים? אם לא אפשר לטעון, אחרת תצטרך כנראה לקנות סים חדש.

קפוץ עם הסים לתחנת שרות קרובה של פלאפון ובדוק.

לא, לא, קניתי עכשיו.
    אני חושב קדימה, כי מה שיקר בעסקה הזו זה שהסים יגיע אלי (כמו האיסוף העצמי שעשיתי לפני שבועיים)

בחזרה