בחזרה

כבודה באיזי ג'ט

• תודה רבה לכולם על ההסברים, עזרתם לי מאוד!

• @aljaje

הוספתי מזוודה 15 קג רק לטיסה חזור ורק לנוסע אחד, אבל הצלחתי לעשות את זה רק בצ’אט עם נציג של איזיגט דרך האתר שלהם.

כל דרך אחרת שניסיתי , היה אפשר להוסיף מזוודה הלוך חזור בלבד.

• @נורית13

נורית,

אנחנו ניסינו להוסיף מזוודה בחזור מברלין , בעת הצ'ק אין.

רצינו של 15 קילו, וזה לא התאפשר. היתה אפשרות רק  ל 23 קילו ומעלה. 

אז מה שאת אומרת ,זה שיש אפשרות לעשות את זה ע'י שימוש בצ'אט ??? הוספת מזוודה של 15 קילו ? 

זה מעניין ללמוד לפעם הבאה. 

לגבי הטרולי למטוס,

בשער ביקשו ממני להכניס את תיק הגב הקטן מאוד שהיה לי לתוך הטרולי, או שאחוייב. 

הכנסתי , אבל האמת שאף אחד לא טרח לבדוק שאכן כך. 

• @ל-י אמר:

@מטייל_4050537

מהניסיון שלנו ושל עוד חברים שהשתמשו בשירות Hands Free
    את הפקידה לא מעניין אם את שולפת את התיק מתוך הטרולי.. 

מגיעים מוכנים לדלפק עם טרולי למסירה בתשלום  + תיק גב
    או תיק אחר / שקית –  שהכנתם מראש לקחת לטיסה , גודל התיק הנוסף לא יעלה על 45x36x20cm 

להקפיד לא לשמור בתיק הקטן שתקחו אתכם לטיסה, דברים שבירים ונוזלים
    אם יש נוזלים שאתם חייבים אתכם – צריך להכניסם לשקית שקופה קטנה 20/20  פסגור,
    למוצרי קוסמטיקה וכו’ – עד 10 פריטים של 100 מ”ל

שילמנו בכרטיס אשראי, תשלום במזומן הצריך לגשת לדלפק אחר עם תור המתנה בשירות הלקוחות.. (בז’נבה)

על הטרולי מודבקת תוית “פריוריטי” – 
    שזה מבטיח שמקבלים פריביליגה שהטרולי שלכם יצא לפני  המזוודות של יתר הנוסעים..
    לא אמורים להתעכב

ניתן לקבל מהפקידה בדלפק - שקית קטנה מאוד, למי שמוסר טרולי, לא נכנס בה הרבה.. רק מסמכים.

בנוסף, ניתן להחזיק מעיל ביד.  ועל שקית דיוטי פרי.. בד”כ לא מעירים.

בסה”כ השירות הזה במחיר סמלי,  מאפשר לצאת עם קצת יותר כבודה…  
    נוח להיות חופשיים בלי הטרולי… 
    ולא צריך להזדרז למטוס ראשונים כדי לתפוס מקום לטרולי מעל הראש.

בטיסת ההלוך, לא הייתי מוסרת טרולי.. תמיד יש סיכון קטנטן שהכבודה אולי לא תגיע…. וניתקע בחו”ל בלי הדברים

האם אפשר להוסיף את השירות הזה לאחר שאני עושה צ’ק אין? (במחשב)

האם אפשר בשדה?

• יש לי עוד כמה שאלות בנושא, אשמח למענה.

אני יודעת שאי אפשר להעלות למטוס  בכבודת היד נוזלים. אם אני מעלה טרולי למטוס, ויש לי בה סבונים נוזליים קטנים וקרם לשיער, זה בעייתי? אני לא יודעת אם בנוזלי הכוונה לממש נוזלי כמו מים, או גם משהו בסגנון של סבון… (עברו כמה שנים מאז שטסתי בפעם האחרונה :)

בנוסף, אם אני מעלה טרולי למטוס, להבנתי רק 70 המזוודות הראשונות עולות למטוס. השאר הולכות לבטן המטוס, לאיפה ששאר המזוודות?

במקרה כזה, יתנו לי לקחת את תיק הגב שלי מתוך הטרולי (בהנחה שהוא יהיה שם), נכון?

ומתי כדאי להגיע לשער כדי לוודא שהמזוודה שלי תעלה איתי למטוס? (או שזה בכלל לא קריטי ולא אמור לשנות לי אם היא איתי?)

• @מטייל_4050537

כל נוזל מכל סוג. אפשר לקחת עד 10 מיכלים, עד 100CC כל אחד בשקית שקופה עם סגר או בתיק שקוף עם ריצ’רץ’. בבטחון מוציאים את השקית/תיק מתיק העליה למטוס.

עש מיכלים יעודיים בפארמים ובסופרמרקטים.

• א. אין בעיה להעלות לטיסה נוזלים אם הנפח של כל מיכל הוא עד 100 מ״ל, וכולם ביחד עד 1 ליטר. זה כולל גם משחות שיניים, דיאודורנטים וכו׳. הכל צריך להיות בתוך שקית שקופה כמו שקית זיפלוק. בנתב״ג זה לא משנה בכלל ואת יכולה לקחת איתך גם אריזות של חצי ליטר.

ב. הרבה פעמים ״מבקשים״ מאנשים למסור את הטרולי בגייט. אלו שנמסרו אכן הולכים למטען עם יתר המזוודות. זה לא כרוך בתשלום. את יכולה להוציא מהטרולי מה שאת רוצה, ואפילו כדאי להכין כמה דברים שיהיו ב״שלוף״. למעשה, ברגע שעברת בגייט את יכולה להוציא מהטרולי עוד תיק עם דברים שאת רוצה שיהיו זמינים במהלך הטיסה, גם אם הטרולי פשוט מעל הראש שלך.

ג. את רוצה את הטרולי איתך בעיקר אם את לא רוצה להמתין למזוודה. אחרת לא נראה לי שיש בעיה להוציא ממנו כמה דברים רגישים או יקרי ערך ולמסור את היתר. בלונדון הרבה פעמים יש תורים ארוכים לביקורת הדרכונים (וזה עוד לפני הברקזיט) אז מאוד יכול להיות שגם ככה תחכי שם חצי שעה או שעה והמזוודה שלך תצא מזמן לפניך.

@מטייל_4050537 אמר:

יש לי עוד כמה שאלות בנושא, אשמח למענה.

אני יודעת שאי אפשר להעלות למטוס  בכבודת היד נוזלים. אם אני מעלה טרולי למטוס, ויש לי בה סבונים נוזליים קטנים וקרם לשיער, זה בעייתי? אני לא יודעת אם בנוזלי הכוונה לממש נוזלי כמו מים, או גם משהו בסגנון של סבון… (עברו כמה שנים מאז שטסתי בפעם האחרונה :)

בנוסף, אם אני מעלה טרולי למטוס, להבנתי רק 70 המזוודות הראשונות עולות למטוס. השאר הולכות לבטן המטוס, לאיפה ששאר המזוודות?

במקרה כזה, יתנו לי לקחת את תיק הגב שלי מתוך הטרולי (בהנחה שהוא יהיה שם), נכון?

ומתי כדאי להגיע לשער כדי לוודא שהמזוודה שלי תעלה איתי למטוס? (או שזה בכלל לא קריטי ולא אמור לשנות לי אם היא איתי?)

• @מטייל_4050537

הוספנו את השירות בדלפק בשדה, אחרי שעשינו צק אין שבועיים קודם.

במידה ולא תמסרי טרולי – כדאי לעלות כמה שיותר מוקדם למטוס, כי בטיסות עמוסות, התאים מעל הראש מתמלאים מהר… 
    ויכולים לדרוש לאפסן את הטרולי בבטן המטוס בחינם.

כדאי שיהיו בשליפה פריטים חיוניים שחשוב לך שיהיו איתך בטיסה, בשקית או תיק בינוני .
    לשים לב לגודל התיק, לא גדול מילקוט בי”ס 45x36x20cm , ניתן להניחו מתחת למושב שלך.

בטיסת החזור – לגבי הנוזלים/קרם/משחה, פשוט להצטייד בשקית שקופה קטנה 20/20 ס”מ פסגור

(קניתי מאיקאה, לפעמים מוכרים בשדה)
    מותר להכניס לשקית השקופה עד 10 פריטים שכל אחד מהם לא יעלה על 100 מ”ל

בחנויות כמו סופרפארם ניתן לקנות מארז בקבוקונים קטנים למילוי, קופסאות קטנטנות,

ומיכל תרסיס ריק לבושם – במקום לסחוב מיכלים גדולים..

• @מטייל_4050537

כל ההגבלות שציינו כאן לגבי נוזלים זה רק לגבי טיסת החזור. בטיסות הלוך שיוצאות מנתב”ג לאירופה אין הגבלות על נוזלים.

לגבי שירות “הנדס פרי”: בפעמיים שטסנו עם איזיג’ט בטיסת ההלוך מישראל הסכימו שנשלח את הטרולי ללא עלות נוספת. 

• @ל-י אמר:

@מטייל_4050537

מהניסיון שלנו ושל עוד חברים שהשתמשו בשירות Hands Free
    את הפקידה לא מעניין אם את שולפת את התיק מתוך הטרולי.. 

מגיעים מוכנים לדלפק עם טרולי למסירה בתשלום  + תיק גב
    או תיק אחר / שקית –  שהכנתם מראש לקחת לטיסה , גודל התיק הנוסף לא יעלה על 45x36x20cm 

להקפיד לא לשמור בתיק הקטן שתקחו אתכם לטיסה, דברים שבירים ונוזלים
    אם יש נוזלים שאתם חייבים אתכם – צריך להכניסם לשקית שקופה קטנה 20/20  פסגור,
    למוצרי קוסמטיקה וכו’ – עד 10 פריטים של 100 מ”ל

שילמנו בכרטיס אשראי, תשלום במזומן הצריך לגשת לדלפק אחר עם תור המתנה בשירות הלקוחות.. (בז’נבה)

על הטרולי מודבקת תוית “פריוריטי” – 
    שזה מבטיח שמקבלים פריביליגה שהטרולי שלכם יצא לפני  המזוודות של יתר הנוסעים..
    לא אמורים להתעכב

ניתן לקבל מהפקידה בדלפק - שקית קטנה מאוד, למי שמוסר טרולי, לא נכנס בה הרבה.. רק מסמכים.

בנוסף, ניתן להחזיק מעיל ביד.  ועל שקית דיוטי פרי.. בד”כ לא מעירים.

בסה”כ השירות הזה במחיר סמלי,  מאפשר לצאת עם קצת יותר כבודה…  
    נוח להיות חופשיים בלי הטרולי… 
    ולא צריך להזדרז למטוס ראשונים כדי לתפוס מקום לטרולי מעל הראש.

בטיסת ההלוך, לא הייתי מוסרת טרולי.. תמיד יש סיכון קטנטן שהכבודה אולי לא תגיע…. וניתקע בחו”ל בלי הדברים

היי שוב,

קודם כל תודה רבה לכולם על התשובות המפורטות, זה עוזר לי מאוד.

אשמח למענה על עוד כמה שאלות שנוגעות לשירות של hands free (אני רוצה ללכת עליו בחזור, אבל גם להסיר מעליי כל חשש:)

קודם כל, לא ימדדו לי את תיק הגב, נכון? זה יהיה תיק בי”ס רגיל, מדדתי אותו כשהוא חצי ריק והגודל שלו בסדר, אבל אני חוששת שכשיהיו בו דברים הוא יתנפח מעבר לזה. אם הוא נראה סטנדרטי, יש סיכוי שימדדו גם אותו?

בנוסף, לגבי הטרולי שתשלח לבטן המטוס. אותה מודדים? הבנתי שבלונדון מקפידים על המדידה בחזור, אבל כאשר עולים למטוס עם הטרולי. אם שולחים אותה בתחילה לבטן המטוס יש סיכוי שימדדו לי, או שהם לא מתעסקים עם זה שם? וגם- יכול להיות שישקלו לי את המזוודה, כמו בטיסה רגילה? יש הגבלה כלשהי על המשקל?

אני שואלת כי אני חוששת שאחזור מלונדון עם יותר דברים (קניות וכו’) ממה שהגעתי, ואני לא רוצה להגיע למצב של הוספת מזוודה שם. אני רוצה לסגור את כל הפינות לפני שאני טסה, להבין אם השירות הזה אכן מתאים או שעדיף כבר להוסיף מזוודה גדולה (אני מאוד לא רוצה אם אפשר שלא..)

לכן אני כ”כ מתעכבת על זה ועל כל פרט..

ועוד דבר אחרון- אני מבינה שמהשדה אפשר להוסיף את השירות. אפשר גם מהאתר לפני הטיסה? סתם כדי לא להתחיל להתעסק עם זה שם ולהיות רגועה לפני.

תודה רבה רבה :)

• @מטייל_4050537

לגבי תיק הגב, 

45x36x20cm 

לשים לב למלא את התכולה לאורך, בלי שיתפוס “בטן”, להתפרס נכון בהנחת הפריטים

יש תיקים מסוימים שפחות מתנפחים…  

כשהמתנתי בדיוטי פרי בטרמינל 1, ניגשתי למתקן ה”כלוב” והכנסתי את שני תיקי הגב.. לבדיקה שלי

אחד מהם תפס בטן, ולא נכנס בקלות.. גם בהפעלת קצת לחץ..  אז אירגנתי אותו מחדש.

בד”כ כששולחים טרולי בדלפק – לא מודדים, אם נראה בגודל סטנדרטי ולא חריג

אני חושבת שאפשר להזמין את השירות מראש בשלב הצ’ק אין… 

אבל ייתכן שזה יתפוס לגבי שתי הטיסות… ולא רק בטיסת החזור…
    לא בטוח שיש יתרון להזמין מראש באתר, כל עוד יהיה לך כרטיס אשראי ניתן לעשות את זה מול הנציג בדלפק

ממילא בד”כ ניגשים לפקיד אנושי.. כשמוסרים כבודה

זכור לי שפעם היתה לי בעיה כשלא ראו שהזמנתי מראש מזוודה… קורה..

וצריך להתווכח.. שיבדקו שוב..  עדיף במקום.

כדאי להיערך עם מידות מדויקות של הטרולי ותיק הגב

אצלנו הכל היה בגודל תקין.

אין מגבלת משקל באיזיגט

והטרולי גדול יחסית 56*45*25

עוד טיפ לצאת עם יותר דברים, להשתמש בשקיות וואקום, ללא צורך בשואב אבק, בשיטת הגלגול,

מוכרים בחנויות כמו הום סנטר, ואפשר לדחוס יותר בגדים… 

• @ל-י אמר:

@מטייל_4050537

לגבי תיק הגב, 

45x36x20cm 

לשים לב למלא את התכולה לאורך, בלי שיתפוס “בטן”, להתפרס נכון בהנחת הפריטים

יש תיקים מסוימים שפחות מתנפחים…  

כשהמתנתי בדיוטי פרי בטרמינל 1, ניגשתי למתקן ה”כלוב” והכנסתי את שני תיקי הגב.. לבדיקה שלי

אחד מהם תפס בטן, ולא נכנס בקלות.. גם בהפעלת קצת לחץ..  אז אירגנתי אותו מחדש.

בד”כ כששולחים טרולי בדלפק – לא מודדים, אם נראה בגודל סטנדרטי ולא חריג

אני חושבת שאפשר להזמין את השירות מראש בשלב הצ’ק אין… 

אבל ייתכן שזה יתפוס לגבי שתי הטיסות… ולא רק בטיסת החזור…
    לא בטוח שיש יתרון להזמין מראש באתר, כל עוד יהיה לך כרטיס אשראי ניתן לעשות את זה מול הנציג בדלפק

ממילא בד”כ ניגשים לפקיד אנושי.. כשמוסרים כבודה

זכור לי שפעם היתה לי בעיה כשלא ראו שהזמנתי מראש מזוודה… קורה..

וצריך להתווכח.. שיבדקו שוב..  עדיף במקום.

כדאי להיערך עם מידות מדויקות של הטרולי ותיק הגב

אצלנו הכל היה בגודל תקין.

אין מגבלת משקל באיזיגט

והטרולי גדול יחסית 56*45*25

עוד טיפ לצאת עם יותר דברים, להשתמש בשקיות וואקום, ללא צורך בשואב אבק, בשיטת הגלגול,

מוכרים בחנויות כמו הום סנטר, ואפשר לדחוס יותר בגדים… 

תודה רבה רבה על כל העזרה!

הרעיון של שקיום הוואקום גאוני, אנסה את זה :)

בחזרה