בחזרה

האיים בוראנו ומורנו באיטליה- האם מישהו יודע פרטים עליהם?

• שלום לכולם!
    אנחנו מתכננים נסיעה לונציה ורוצים לבקר באיים בוראנו ומורנו, אבל חסרים לנו פרטים.
    אשמח אם תוכלו לענות לי על השאלות או לחילופין להפנות אותי לאתר רשמי אם יש.
    מה הם שעות הפתיחה של המקום (או ליתר דיוק השעות שבהן ההגעה לשם בלי רכב פרטי אפשרית), איזה דרכי תחבורה יש לשם (הבנתי שיש את הסירות, השאלה שלי אם יש עוד דרך להגיע לשם) ומה המחיר של דרך ההגעה.
    תודה רבה על העזרה!!

• @Ayelet_3837913

לא יודע אם יש “אתר רשמי” אבל אתרים לא חסר:
    https://apassportaffair.com/visit-murano-burano-venice/

יש שם פרטים לקראת הסוף על “דרכי הגעה” והמלצות כלליות (האם לדעת הכותב כדאי בכלל ללכת)

בעיקרון, כדאי להגיע למוראנו אם אתם בקטע של זכוכית ומזכרות זכוכית ואומנות בזכוכית.

האינטרנט מלא בהצעות לבילוי של חצי יום עד יום שלם, עם הדרכה או בלי.

• @Ayelet_3837913

חוץ מהמידע שהביא david_... אז מוראנו ובוראנו הם איים, ניתן להגיע אליהם רק בשייט, קווים וכרטיסים - אפשר לקנות כרטיס יומי/ כרטיס לכיוון אחד שעולה 7.5€.

• @aljaje

ובנוסף על מה שנאמר כבר קחו בחשבון שבימי ראשון  במוראנו החנויות למוצרי האי פתוחות רק בחלקן. סדנאות היצור סגורות ברובן למעט אחת הנמצאת  בצד האי הקרוב לונציה . ובקיצוראם רוצים לראות איך עושים כלי זכוכית אזי לתכנן על יום חול.

רנצי

• @ranchy

אנחנו מאוד נהננו באיים. 

קנינו כרטיס שעולה 20 יורו לשימוש ל 24 שעות והשתמשנו בו גם בתוך ונציה וגם בשייט לאיים. שניהם מקסימים, עבודות הזכוכית ממש ממש יפות וגם נכנסנו לסדנא. השייט אליו רק באוטובוס מים, שט בערך חצי שעה. 

משם אפשר לשוט לבוראנו, עוד 40 דקות בערך. אי ססגוני וצבעוני והשייט עצמו חוויה. בתחנות בוונציה מאוד ברור אלו קוים מגיעים לאן. את הכרטיס עצמו לא קונים על האוטובוס מים, אלא בתחנות וקיוסקין למיניהם וצריך לכרטס אותו בכניסה

בחזרה