בחזרה

דיסלדורף לפרנקפורט ברכב

• היי לכולם

טס בשבוע הבא לחופשה קצרה באירופה , אני צריך להגיע מאמסטרדם לפרנקפורט.
    המליצו לי לקחת אוטובוס מאמסטרדם לדיסלדורף ומשם לשכור רכב ולנסוע לפרנקפורט.
    מישהו עשה את המסלול לאחרונה ? , יהיו לי מקומות מעניינים לעצור בהם בהנחה ואני יוצא מדיסלדורף בבוקר וצריך להגיע לפרנקפורט בשעות הערב המאוחרות ?

תודה מראש,

עומר

• @omerzoref

הנסיעה מדיסלדורף אל פרנקפורט עוברת דרך עמק הריין. זה מסלול עם אתרים מעניינים שיכול להספיק גם לשבוע בקלות. אם תפרט מה מעניין אותך אפשר יהיה להמליץ באופן ספציפי, או שתחפש בגוגל “טיול בעמק הריין” ותמצא המון הצעות.

• @omerzoref

מצטרף להמלצה לטייל דרך עמק הריין. 

עיירות עתיקות, שלל מבצרים (אני אוהב!), פה וש רכבלים שעולים לתצפיות על הריין

בהחלט איזור ששווה מספר ימי טיול

• @omerzoref

עדיף לנסוע מאמסטרדם לקלן ולא לדיסלדורף (יש גם רכבת מהירה. אם קונים כרטיסים מראש יוצא יותר זול)

את הדרך לפרנקפורט רצוי לעשות ככה
    https://goo.gl/maps/arsBuCJos93d7KFq5

כאשר לא חובה לעצור בכל הנקודות. אני ממליצה לעצור בקובלנץ ולעלות למצודה, אחר כך בבכרך שהיא עיירה מקסימה ובסוף במיינץ .
    אם לא עולים ברכבל בקובלנץ מומלץ מאד הרכבל בבופארד

• @עמיחי13 אמר:

@omerzoref

הנסיעה מדיסלדורף אל פרנקפורט עוברת דרך עמק הריין. זה מסלול עם אתרים מעניינים שיכול להספיק גם לשבוע בקלות. אם תפרט מה מעניין אותך אפשר יהיה להמליץ באופן ספציפי, או שתחפש בגוגל “טיול בעמק הריין” ותמצא המון הצעות.

אני מודה שלא בדקתי את הנושא לעומק , אני שמח לראות נופים מרהיבים אבל אני בטוח שלא חסר שם.
    לצערי איו לי אפשרות להאריך את השהות בקטע הזה של הטיול

• @ריקי-5 אמר:

@omerzoref

עדיף לנסוע מאמסטרדם לקלן ולא לדיסלדורף (יש גם רכבת מהירה. אם קונים כרטיסים מראש יוצא יותר זול)

את הדרך לפרנקפורט רצוי לעשות ככה
    https://goo.gl/maps/arsBuCJos93d7KFq5

כאשר לא חובה לעצור בכל הנקודות. אני ממליצה לעצור בקובלנץ ולעלות למצודה, אחר כך בבכרך שהיא עיירה מקסימה ובסוף במיינץ .
    אם לא עולים ברכבל בקובלנץ מומלץ מאד הרכבל בבופארד

תודה רבה !

בחזרה