בחזרה

שאלות על טורס דל פיינה

• שאלות: אנחנו נוסעים לפטגוניה, 2 הורים בני 60 והצעירים 18-23. נהייה בטורס דל פיינה 3 וחצי ימים (עם רכב שכור). כשהנוער עולה לטורס, יש הצעות לאן כדאי לנו לטייל? השאלה הכי גדולה: האם הטרק של העמק הצרפתי אפשרי גם למבוגרים במצב סביר אבל ממש לא הלכנים גדולים? הצעות וטיפים נוספים יתקבלו בברכה

• @רקדן1

הצרפתי מאד קשה, לפחות כמו העליה לבייס טורס. וההליכה אליו יחד עם האיטלקי היחד הלוך וחזור כ25 קמ

האיטלקי הרבה יותר קליל ומישורי.

אני חושבת שעדיף לכם לעשות את ההליכה הלוך חזור ללגו גריי יש נקדת תצפית מאד יפה באמצע הדרך, אם תרגישו שקשה תלכו עד אליה ותחזרו חזרה.

אם תרגישו שאתם יכולים להמשיך עד התצפית הקרובה לקרחון ליד רפוחיה גריי תמשיכו. קחו בחשבון שכל מה שתלכו גם תחזרו.

נקודת היציאה למסלול הזה ולאיטלקי היא מפיינה גרנדה ממנה יש גם תצפית מקסימה על הטורוסים הגדולים. אפשר להגיע לנקודה עם מעבורת

• @rmatarasso 

קודם כל תודה רבה. כשאת אומרת נקודת יציאה, את מתכוונת אחרי המעבורת? איפה לוקחים את המעבורת, באגם PEHOE?  והאם את יכולה לכתוב בבקשה את השמות בלועזית כי אין לי איך למצוא אותם אחרת.  האם את מכירה אתר ברור שאפשר לראות בו את האופציות למסלולים

שוב תודה

• @רקדן1

אנחנו גם מתכננים בדיוק טיול לאזור, ראיתי את האתר הזה, אם יעזור https://stingynomads.com/best-day-hikes-torres-del-paine-chile/

• @doritvi

תודה. נתראה שם:)

• @רקדן1

אני עבדתי עם החברה הזו, דרכה הזמנתי טרק w פרימיום כולל העברות ולינות.

מעבורת לוקחים מ Pudeto על אגם Pehoe

מציעה  לך להסתכל על המפה של W trek

בחזרה