בחזרה

טיול לאנגליה בקיץ שאלת מסלול

• שלום רב

מתכננים בקיץ אנגליה משפחה של זוג +3 ילדים(5,13,14).

המחשבה בגדול היא לנחות במנצ’סטר ומשם לאזור האגמים,יורקשייר ופיק דיסטריקט וחזרה ממנצ’סטר

לגבי אזור האגמים ו פיק דיסטריקט קראתי כאן בפורום וראיתי שלא חסר מה לעשות.

לגבי אזור יורקשייר עדיין לאבדקתי יותר מדי קודם מתחיל לברר עכשיו

הכוונה היא לטייל בין שבועיים לשלושה.

האם בגדול הגיוני לעשות מסלול כזה או שמא כדאי לשלב אזור ?

רציתי בהתחלה לשלב במקום יורקשייר את צפון ווילס אבל אז זה קצת נמתח יותר מדי על המפה

אשמח לעצות והערות על מנת שנתחיל לגבש דעה מוצקה יותר

בברכה ותודה

רואי

• @royzor1972

חבל יורקשייר הוא חבל ענק – הגדול ביותר באנגליה. בוודאי ובוודאי יש שם המון מה לראות ולעשות (ערים, פארקי טבע, אטרקציות וכו). בעבר שקלתי להשקיע שבוע ביורקשייר אבל ויתרתי – אולי בהמשך, בצירוף של אזור חומת אדריאנוס והאגמים. יש לי כמה נקודות עניין ששמרתי ברשימות ישנות, יכול לשתף אם יהיה רלוונטי. בבלוג שלי הוספתי רשימת קישורים – מציע לך לקרוא את הסיכום של ג’ני שכתבה סיכום מעניין על הביקור שלהם בעיר יורק (אמ;לק: הם אהבו מאוד).

אם לא מתוכנן בהמשך טיול נוסף לאנגליה, אז מציע כן לנסות לשלב את צפון ויילס גם אם קצת יותר מרוחק. זו נסיעה אחת של 3-5 שעות באמצע הטיול (החזרה מצפון ויילס אל השדה במנצ’סטר לוקחת כשעתיים). אם יהיו בעתיד עוד טיולים אז אפשר לנסות להתמקד בשטח קטן יותר.

• @עמיחי13

כמה זמן היית מקדיש לצפון וויילס? 

• @ronitzaw

כמובן זה תלוי בתחומי העניין. אנחנו היינו שבוע בצפון ויילס. לא הספקנו את כל האטרקציות המרכזיות ולא עשינו מסלולי הליכה (שמן הסתם דורשים זמן רב יותר). מצד שני עשינו אטרקציות שאולי אחרים יוותרו (למשל מכרה או מגלשות הרים). נראה לי לכן ששבוע זה זמן סביר לביקור ראשון.

• @ronitzaw

אמנם לא הייתי בפיק, אבל יש כמה דברים בצפון וויילס שאין באיזורים האחרים שציינת, כגון הטירות המרשימות מאוד ואתרים נוספים. 

לדעתי כדאי להשקיע שם מספר ימים (ככל הנראה על חשבון יורקשייר)

בחזרה