בחזרה

הזמנת מלונות בדרום הודו

• חברימים, התייעצות. בתחילת דצמבר נטוס למסע בדרום הודו לתקופה של חודש, לאחר מכן נטוס מצ’נאי לפורט בלייר ולאיים לתקופה של חודש ומפורט בלייר נטוס לסיום מסע במומבאי לשבוע. המחירים שאני קוראת עליהם בלונלי פלנט ופה ובהמלצות מטיילים, לא מתקרבים אפילו למחירים שאני רואה בבוקינג וכו.

אני שואלת: מה הכי נכון יהיה לעשות? להזמין את המלונות לאורך המסלול שבניתי, מראש מהארץ או לחכות , להגיע ולבחור במקומות אליהם נגיע?  המסע יחל בתחילת דצמבר ויסתיים בפברואר. 

• @Buby

לגבי בומבי: המחירים בבומבי יקרים מאד – הרבה מעל כל מקום אחר בהודו. הצעה של בעל נסיון ומומחה: בבומבי אכן כדאי להזמין לפני שמגיעים, אבל אפשר מספר ימים בודדים לפני ההגעה. אפשר למצוא חדרים טובים לזוג בבומבי (חדרים ממוזגים עם מקלחת ושירותים) ב 50$ ופחות.   במקומות אחרים בדרום הודו אין צורך מיוחד להזמין מראש. מגיעים ומוצאים מקום טוב וסביר.

אני יכול להעיד אישית: כמעט בכל ביקורי בהודו (והיו הרבה) לא הזמנתי לינה מראש אלא בשתי ערים: בומבי ובנגלור. בכל המקומות האחרים הגעתי ומצאתי לינה במקום ובמחירים סבירים

• @ran_amitai

מצטרף לר.

במסע של חודשיים פלוס אין טעם להזמין מראש לכל המקומות ברצף. תנו לעצמכם את האפשרות לשנות מסלול

בהתאם לתחושות ולכיף. יש מקומות שחשבתם שתארו יותר זמן ממה שתרגישו בפועל ולהיפך.

כמו שאמר רן – אין בעיה למצוא מלונות עם ההגעה.

זה גם תלוי תקציב.התגוררתי במומבאי ב”מלון” של 20$ ובמלון-מלון של 170$.

באנדמן אני מציע לבחור בגסטהאוס פשוט. אלה הכי כיפים. cocanat beach, לדוגמא בחוף 5 של האי הבאלוק. 

• @ran_amitai

במומבאי, בקולבה יש מלונות נקיים עם מיזוג, מקלחת ושרותים בפחות ממאה ש”ח ללילה, חדרים דומים באכסניות עולים בין חצי לשני שליש מזה.

בדרום לא שילמתי יותר מ-50 ש”ח על חדר במלון, כחצי מזה או קצת פחות לחדר באכסניה, כולל מקומות מתויירים מאד כמו מהבליפוראם, ראמסראוואם, וארקלה ועוד.

• @Buby

לא הכי נעים להגיע למקום מסוים ולהתחיל לחפש חדר.אם מגיעים בלילה ולפעמים הכל חשוך יש מצב שבקבלה יראו שאתם נואשים לחדר אז יתקעו לכם מחיר.ביום יש מקומות שממש חם ולחות גבוהה ולא נעים לתזז עם המזוודות ולחפש חדר.יש מקומות שתימצאו מהר ויש מקומות שלוקח זמן.לשיקולכם.

• @shimon-amar

הכל תלוי בסוג הטיול, בתקציב ובכוונת השואל שבינתיים נעלם.

• @רוני-סופר

רוני זה קורה לפעמים שואלים ונעלמים....

• @shimon-amar

פעם זה היה רק לפעמים. בשנים האחרונות הפך לבדרך כלל 😬

• @רוני-סופר

לא נעלם, רוני:-) אני קוראת אתכם בהודייה . אין כמו הצעות של מי שכבר טיילו באיזור. אני מסכימה לגמרי עם הצעות המטיילים , לא לקבוע מראש לינות לכל המסלול. בינתיים, קבעתי רק לקוצין, משום שנהיה אחרי לילה ללא שינה וטיסה ארוכה. המחירים המוצגים בבוקינג ואחרים, לא תואמים כלל את דיווחי המטיילים ואת הכתוב בלונלי.

• @Buby

כל הכבוד Buby.

לגבי הלונלי - בדרך כלל המהדורה האחרונה מפגרת בכמה שנים מהמציאות, במיוחד אם זו העברית.

הלונלי של הודו טוב לבניית מסלול, די טוב להבנת האתרים השונים ובנושא המגורים - הבנת יחסיות המחירים והמיקומים.

כך גם לגבי מסעדות, אם כאן עניין הטעם וה''איניות'' משחקים תפקיד נכבד בדעות הכותבים.

המחירים המצויינים לא מעודכנים.

בחזרה