בחזרה

פיליפינים באמצע ספטמבר - התכנות בסיסית

• אהלן,

תכננתי על קצה המזלג מה אני רוצה לעשות. בגדול יותר מעניין אותי אזור פאלאוואן – בעיקר צלילות ופעילות ימית.

חשבתי לטוס ישירות לסיבו סיטי, משם לקורון, ולטייל בAPO, קורון, אל נידו, פורט בארטון, רוקסאס ופוארטו פרינססה.

על ההמשך עוד לא חשבתי. אני רוצה להגיע מוקדם לפני נחילי התיירים ועליות המחירים.

1. האם יש צורך? להבנתי פאלאוואן פחות מתויר כי קשה יותר להגיע? אז אולי לא דחוף להתחיל משם כדי להקדים את העונה?
    2. האם, לאור מזג האויר, אני עלול להגיע ולגלות שטיולי הצלילות והפעילות הימית לא ממש מתפקדים כי לא התחילה העונה?
    3. דברים אחרים שלא חשבתי עליהם?

תודה

לרדת לכיוון פורט פרינססה, משם לקחת טיסה חזרה 

• @סאחי

פלאוואן דווקא מאוד מיותרת, אל נידו אחד המקומות המתויירים בפיליפינים.

אתה מתכנן להגיע לאיזור סיבו רק בשביל אפו? זה אי נחמד אבל אם אתה מגיע לשם הייתי במקומך מקדיש קצת זמן לאי או 2 נוספים באיזור (בוהול, מלפסקוואה, קמיגן).

• @Aviv3152857

התכוונתי לAPO REEF שנמצא ליד קורון, עוד אין לי תכנית למה קורה אחרי פאלאוואן.

אני אחזור מסיבו אז בטח אטייל באיים באזור. שמורת הקופים וגבעות השוקולד לא מדברים אלי כל כך, וגם ורוקאי כנראה שקצת פחות. על מלפסקואווה דווקא קראתי דברים טובים.

• @סאחי

לא קשה להגיע לפלאוון. אל נידו מלאת תיירים ואפילו טיולים מאורגנים ישראלים מגיעים לשם. כדאי להגיע בעונה המומלצת כי גשם ו/או רוח עוצרים את כל היציאות לשיט. 

• @סאחי

אם אתה חובב צלילות באליקסאג (ממש מול חופי בוהול) הוא אי מדהים ושווה להגיע לבוהול רק בגללו (בלי קשר בוהול אחלה אי עם לא מעט מה לעשות).

במלפאסקווה יש צלילות עם כרישי שועל שלא ניתן לראות בהרבה מקומות.

אפו איילנד צלילות עם צבי ים.

קמיגן יש צלילות בחוות צדפות ענק.

אחלה איזור בקיצור.

• @Aviv3152857

מעולה, אז אתחיל שם אני מניח ואמשיך לאל נידו.

זרוק עוד כאלה של שורה אחת מה יש איפה ולאן שווה להגיע.

תודה רבה

• @סאחי

פוארטו גלרה נחשבת לאי צלילה ושנירקול מדהים. את ההמלצות קיבלתי ממדריכי צלילה. 

יחסית קרובה למנילה (אוטובוס + מעבורת) אז לא בטוח שזה במסלול שלך. 

אם יש לך 2 כוכבים, קורון נחשבת לגן עדן לצלילות בכל הנוגע לספינות טרופות.

פוארטו פרינססה – אין מה לעשות שם. סתם עיר קטנה ולא מעניינת. בגלל שיש בה את שדה התעופה הגדול בפאלאוון היא נקודת הגישה העיקרית אבל מעבר לכך אין מה להתעכב שם.

• @yushon

יש לי שני כוכבים אבל עשיתי את זה לפני שנים. תהיה לי בעיה לרענן את זה בקורון?

• @סאחי

מניח שלא כי קיימים בקורון מספר מרכזי צלילה והיא מאוד מפורסמת מהחינה הזו.

אבל כמובן שאין לי דרך לתת לך תשובה מדוייקת.

אתה יכול לחפש בגוגל מרכזי צלילה בקורון ולהפנות אליהם שאלות

בחזרה