בחזרה

אפשר המלצה לרוד טריפ דנבר-לאס וגאס? • שלום לכולם, 
  זוג צעיר בירח דבש מחפש המלצה לשבועיים ברכב מדנבר ללאס וגאס. 
  מה אוהבים לעשות? 
  - לטייל, מסלולים, אטרקציות, לראות ערים גדולות, טבע, מוזיאונים. הכל בתנועה ואנרגיה :) 
  נשמח לעזרה בבניית מסלול. 


 • @איציק-321

  הדרך מדנבר ללאס וגאס לא ממש עוברת דרך ערים גדולות.  גם עם תסטו מהדרך (למשל, לצפון ניו מקסיקו), אינני בטוח שהעיר הגדולה, אלבקרקי, מצדיקה את שינוי המסלול.  מה שאני יכול להציע לכם זה בעיקר טבע, ויש כמות גדולה ממנו בדרך אותה תעברו.

  אתם מוזמנים לקרוא את הבלוג שלי על טיול מ- 2005 שעשה דרך זו בדיוק.

  טיול בדרך מדנבר ללאס וגאס (ועוד) • @איציק-321


  סתם שאלה חשובה- האם השבועיים הללו כוללים גם שהות בדנבר ווגאס? אם כן- זה בערך משאיר לכם שבוע לנסיעה , לעומת שבועיים באופציה השנייה…

  וגם אם נוסעים דוך זה לפי גוגל 11 שעות- מה שאומר כבר כיומיים זה רק הדרך- אז כל יום משמעותי….

  הנה דרך לדוגמא- לפי גוגל עכשו הדרך נטו היא 18 שעות ( יומיים מאומצים או 3 על הכביש בעיקר, אפשר לשלב קצת הליכות ולפצל שעות נהיגה, וגם להישאר עם ימים מלאים לטיול- שוב תלוי אם זה שבוע או שבועיים)- מדנבר לעלות לפארק הרוקיז הסמוך- יש שם מסלולים קצרים יותר של “אגם הדוב” שהוא הנקודה הכי תיירותית שם. אנחנו עשינו בשמורה מסלולים באורכים משתנים – כמה שלקחו את רוב היום והיו מצוינים, כמה שלקחו כמה שעות- לדעתי רשמתי טיפים במדור 1001 טיפים, ואם לא- אוכל לפרט. מהרוקיז לרדת דרך Heeney ( אגם יפה, עשינו מסלול שלא היה מאוד מרשים) לסילברטון- עיירה תיירותית. אנחנו לא חיפשנו אטרקציות, אבל מניח שיש בה אופציות למי שמחפש ירידה בכביש 91 ומעבר לכביש 82 לאספן. עוד אזור עם מסלולים מפורסמים. אנחנו פחות התלהבנו, למרות שיש שם את אחד המקומות שמופיע בהמון מצילומי קולורדו סטייט. אספן היא עיירה של העשירון העליון- אפשר להתרשם….

  משם להמשיך לגלנווד ספרינגס- לידה עשינו את מסלול hanging lake – מסלול יפיפה- הכל בכיוון אחד בעלייה די קשה. למיטב זכרוני לקח כשעתיים טיפוס. מהר יותר בירידה ( גם פה כתבתי לדעתי טיפ יותר מפורט במדור הטיפים). ליד גלנווד ספרינגס יש פארק שעשועים לא גדול על קצה ההר- לא ביקרנו, המיקום נראה מרשים, ומניח שאפשר להעביר שם כמה שעות מהנות… משם חוברים לכביש 70 . אפשר לסטות לעבר שמורת הארצ’ס היפיפיה ולרדת דרך כבישים 72 ו-62 לשמורת ברייס ואחריה לשמורת ציון.

  זו הצעה אחת עם הרבה טבע ( כי זה מה שהאזור חזק בו ומיוחד בו) כמובן שבמרבית ממקודי התיירות תמיד תוכלו למצוא מקומות לשכור קאנו/קאייק על אגם, סוסים וכו’- אנחנו פחות חיפשנו את האופציות האלו ורצינו טבע, אבל הן בטוח שם… ברגע שנסגרים על מסלול אפשר להתחיל לבנות לתוכו אטרקציות שאינן טבע.

  וכמובן שהאופציות לא נגמרות- אפשר במקום אספן, להוסיף כמה שעות נסיעה ולרדת דרומה לסקי חולות בשמורת הדיונות וביקור בעיירה דורנגו ובאתר של מסה ורדה… בקיצור אין ספור אופציות- צריך רק החלטה על מספר ימים ומסלול באופן כללי ולצקת לתוכו דברים

  תהנו!


 

בחזרה