בחזרה

אורלנדו - דיסני מג'יק קינגדום עם בני 12-14 - בעד ונגד

• שלום

מתוכננים להגיע לאורלנדו באוקטובר ל 6 ימים מלאים.

עד כה היה לי ברור שנעשה 2 פרקים של יוניברסל, פארק מים של יוניברסל, נאסא ואולי סי וורלד.

לאחרונה דיברתי עם חברים שהיו במג’יק קינגדום עם ילדים בגילאי 13 ומאד נהנו.

תוהה אם כדאי לנו לשנות.

בת ה 11 מניחה שתהנה, מתלבטת בגלל הבנים בני ה 14.

אשמח לחוות דעת 

תודה

• @efratm27

פעם ראשונה באיזשהו פארק של דיסני? או שהילדים כבר היו בפריז או קליפורניה או הונג קונג? 

• @karnielr

פעם ראשונה בדיסני.

היו באירופה בלגולנד, פארק אירופה, פנטזילנד.

כלומר כן חוו פארקים גדולים באירופה, למרות שברור לי שזה לא אותו הדבר...

• @efratm27

לטעמי דיסני זה בראש וראשונה אוירה, לא מתקנים. יש בו בהחלט מתקנים גם לגדולים (אם כי לא אקסטרים), אבל זה לא העיקר. אוירה זה אומר לראות את המעד ואת הדמויות, חנויות המזכרות, הפיצה בצורה של האוזניים של מיקי וכו’. וכמובן המצעד.

אם הילדים יחייכו כשיראו את מיקי (גם אם לא יעמדו בתור בשביל זה), ויהנו מהמצעד – הם יהנו מדיסני.

אם הם לא – אין טעם.

אפשר לנסות לראות קליפים של המצעד ולראות אם זה מדבר עליהם המצעד בתור דוגמא.

• אם כך, לדעתי שווה לבקר שם. 

• @efratm27

תלוי כמה דידני מדבר אליהם.

הילדים שלי לא התחברו לדיסני אף פעם ולכן שהיינו שם כשהי בני 9 ו 12.
    בן ה 9 מאוד נהנה, בת ה 12 הרבה פחות.
    שניהם נהנו הרבה יותר ביוניברסל ( שני היוניברסל )
    שאת אומרת שברור לך שזה לא אותו הדבר ( בהשוואה לפארקי השעשועים הגדולים באירופה ) זה דווקא לטעמי די דומה, עם תוספת הדמויות של דיסני.
    אם אתה לא פריק וזה לא העיקר, אז זה מאוד דומה :-)

• @efratm27 אמר:

2 פרקים של יוניברסל, פארק מים של יוניברסל, נאסא ואולי סי וורלד.

את מכירה את הילדים שלך.

אקסטרים/ פוחדים מאקסטרים?

אוהבים דיסני,  או הארי פוטר/גיבורי על?

לי היה ברור שלנו עדיף עוד יום בשני היוניברסל מאשר בדיסני, כי הילדים שלי חובבי הארי פוטר מושבעים, ולעומת זאת דיסני כבר קטן עליהם (בני 10,12,15). הבנות גם אוהבות אקסטרים, והקטן מאתגר את עצמו. היינו 3 ימים מלאים, ולא נמאס עליהם. (אגב, גם כלכלית זה הקל)

תשקלו גם Epcot Center או Disney's Hollywood Studios.

אישית יש לי ולשאר בני הבית בעיה מוסרית עם Sea World, אבל זה אנחנו…

לגבי נאסא: אנחנו הלכנו אחרי יומיים בפארקים, והם השתעממו. אחרי הטרפת והאדרנלין, הם לא הצליחו לגייס ריכוז, והקשבה (הכל באנגלית כמובן) כדי להנות. במבט לאחור, הייתי מתחילה שם, או מוותרת (למרות שאותי זה עניין)

אגב, אני מניחה שמחיר הטעות תהיה קצת פחות התלהבות, אבל זה יהיה גדול, בומבסטי ומרשים על בטוח

• הנהלת הפורום

@efratm27

היינו שנה שעברה עם ילדים בגילאי 9-17 ( כולל בן   14) כולם נהנו. בגלל ההרכב סיכמנו על יום אחד רק מג’יק קינגדום בשביל הקטנה ( שלא היתה בדיסנילנד בגיל שהיא תזכור משהו ונורא רצה), וביום השני תכננו דחסנו יום עמוס שיכלול רק מתקנים בכל שאר הפארקים ( כי הם באו בעצם בשביל המתקנים ולא ההופעות וכו’).

זה עבד מעולה- היה יום אחד נינוח שכלל גם הופעה אחת, מתקנים, דמויות ומופע זיקוקים ויום אחד שבו כיוונו בעיקר למתקנים לגילאיהם.

כמובן שזה רעיון אחד, שאולי לא יתאים לכם- תלוי באופי הילדים, בהתנהלות המשפחתית בכלל , בהכנה/תיאום ציפיות מהנסיעה וכיוב’...

• תודה לכולם

עזרתם למקד מחשבות

• @ליהי111

לגבי נאסא – האם הביקור במקום הוא בסיור מודרך ? או שוטטות עצמאית ? האם המיצגים שם מרשימים למי שסהכ אוהב מדע, כוכבים וחלל ?

תודה

• @efratm27 אמר:

האם המיצגים שם מרשימים למי שסהכ אוהב מדע, כוכבים וחלל

הייתי מזמן אז אני לא אעיד על הפרטים הטכניים.

כן, המייצגים מרשימים בהחלט למי שבקטע.

אם האתר היה ממוקם ליד ניו יורק, או באירופה – אני חושב שזה היה כמעט בקטגוריה של “חובה”

אבל  באורלדנו הוא “חיוור” בהשוואה לפארקים. אם הגעתם אליו אחרי, או ביום מנוחה, האדרנלין וההתרגשות בשמים ואז קשה לו לספק את הסחורה. ואם נצרף לזה את דמי הכניסה הבכלל לא זולים, ואת הנסיעה הלא זניחה (לא ארוכה, אבל גם לא קצרצרה) – יש פה בהחלט אכזבה מסויימת ותיתכן תחושה שהוא “לא מספק את הסחורה”.

ננסח את זה ככה – אם למשל יש לכם יומיים ביונברסל, הוספת יום שלישי לא מלא (באותם שני פארקים) עשויה להיות מהנה יותר וזולה יותר מאשר נאסא.

• @אנשיםטובים

הבנתי, תודה!

• @אנשיםטובים

מדוייק להפליא

בחזרה