בחזרה

בבקשה עזרה בתכנון מסלול בתאילנד בחודש אוגוסט

• שלום לכולם, פעם חמישית בתאילנד (: ופעם שניה עם המשפחה המורחבת ( כ 13 איש, המבוגרת ביותר בת 87 והקטנה בת פחות משנתיים). 

מהפרקים הקודמים – לפני שנתיים טיסה עם כולם דרך אתיופיה (כולל טיול קטן שם ) ובתאילנד פטאיה, קו צא’נג, קנצ’נבורי ובנגקוק. 

החוקים : אין טיסות פנימיות, מלונות עד 220 ש”ח ללילה חדר, חובה לפחות אי אחד, עדיף לא יותר מ 4  יעדים כולל בנגקוק בחזור לקינוח ונסיעות עדיף לא ארוכות, כך שהנסיעה הכי ארוכה (בדרך כלל בחזור מהיעד האחרון לבנגקוק) תהיה לא יותר מ 6 שעות. 

הזמן שיש ברשותי 14 לילות (נחיתה בשעה 9 בבוקר ביום הראשון). 

הכיוון שלי כרגע זה אזור הואה הין, פארק לאומי קאנג קרצ’ן ועוד אי. 

אני מעוניין לעשות טיול מספר ימים עם מדריך (כמו שעושים בקנצ’נבורי) בפארק לאומי קאנג קרצ’ן. למישהו יש פרטים על סוכנות נסיעות בתאילנד שאני יכול לברר פרטים בנושא ? בנוסף, אני מעוניין להגיע לאי בסביבה (לא מצאתי) אולי מישהו מכיר, היה ויכול לתת טיפים ? 

חוץ מכל מה שרשמתי אם למישהו יש רעיון יצרתי אני פתוח להצעות, תמיד טוב לשמוע משהו שלא חשבתי עליו. 

מניסיון משאלה קודמת שלי בפורום מלפני שנתיים (בגלל שטסתי דרך אתיופיה וכו) בבקשה בלי ביקורת על הגילאים, כמות הנוסעים וכו בפעם שעברה היה מעולה וחוויה בלתי נשכחת ולכן אנחנו טסים שוב. 

תודה לעוזרים. 

בחזרה