בחזרה

מיאג'ימה, אמנוהאשידאטה, קובה או קומנו?

• שלום,

אנחנו ביפן למשך 3 שבועות בנובמבר:

שבוע 1 טוקיו + ניקו

שבוע 2 האלפים היפנים (טאקאימה, שירוקווה-גו, קנאזאווה, מגומה, מטצומוטו) + קיוטו

שבוע 3 קיוטו + נארה + אנחנו מתלבטים בין מיאג'ימה, אמנוהאשידאטה, קובה או קומנו. מה עדיף?

תודה,

לימור

• @Foti12-walla-com

לדעתי האישית את קובה אפשר להוריד. עוד עיר, לא כזו מעניינת, בטח לא שווה בזבוז זמן בביקור ראשון. מיאג’ימה זה כבר עם הירושימה, ולכן מחייב לילה אחד או שניים (אני אהבתי). 

• @keves160 אמר:

@Foti12-walla-com

לדעתי האישית את קובה אפשר להוריד. עוד עיר, לא כזו מעניינת, בטח לא שווה בזבוז זמן בביקור ראשון. מיאג’ימה זה כבר עם הירושימה, ולכן מחייב לילה אחד או שניים (אני אהבתי). 

100%

• @Foti12-walla-com

קובה יפה אבל לא שווה לדעתי "לבזבז עליה זמן" בטיול כזה קצר.

בין מיאג'ימה ואמאנוהאשידאטה אני מעדיפה את הראשון. יותר מרשים בעיני אבל גם דורש יותר זמן. בקומנו עוד לא הייתי...

• @keves160 @milly @רוני סופר

תודה רבה! עזרתם לי מאד.

שאלה אחרת, איך מגיעים מקיוטו / נארה ל- okuinoin cemetary והאם מחייב לינה במקום?

בגוגל maps לא מצאתי מסלול..

בנוסף, האם חובה להגיע לאזור האלפים היפניים (טאקאימה, שירוקווה-גו, קנאזאווה, מגומה, צומאגו, מטצומוטו) ? אנחנו יכולים במקום להכניס גם את סיאול לטיול.

האם כדאי לקחת טיול מאורגן או שעדיף עצמאי? 

האם אפשרי להגיע משם לקיוטו או שכדאי לחזור לטוקיו ולנסוע ב-bullet?

• @Foti12-walla-com אמר:

@keves160 @milly @רוני סופר

תודה רבה! עזרתם לי מאד.

שאלה אחרת, איך מגיעים מקיוטו / נארה ל- okuinoin cemetary והאם מחייב לינה במקום?

בגוגל maps לא מצאתי מסלול..

דרך ההגעה לקויה סאן ומשם לבית הקברות

בנוסף, האם חובה להגיע לאזור האלפים היפניים (טאקאימה, שירוקווה-גו, קנאזאווה, מגומה, צומאגו, מטצומוטו) ? אנחנו יכולים במקום להכניס גם את סיאול לטיול.

לא “חובה”. גם לא חובה לטייל ביפן. אפשר רק בקוריאה. זו שאלה של בחירה. המקום לכשעצמו “שווה” טיול.

האם כדאי לקחת טיול מאורגן או שעדיף עצמאי? 

“כדאי” זו לא השאלה הנכונה. אני מטייל רק עצמאית. פה ושם, בהתאם לצורך, אני לוקח טיול מאורגן מקומי. אני אוהב טיולי נהיגה יותר מאשר תחבורה ציבורית. כל אחד והעדפותיו.

באלפים ניתן לשלב נהיגה עם תחבורה ציבורית. למשל הגעה לטקיאמה ומשם לשכור רכב לעמק קיסו. מטקיאמה בתבורה ציבורית לקנזאווה דרך שירקאווה-גו.

הייתי מוותר על מצומוטו.

האם אפשרי להגיע משם לקיוטו או שכדאי לחזור לטוקיו ולנסוע ב-bullet?

מקנזאווה אפשר להגיע לכל מקום עם השינקנזן. אין צורך לחזור לטוקיו.

• @רוני-סופר

המון תודה ,המידע עוזר לנו לגבש החלטות .

מלימור

בחזרה