בחזרה

התייעצות לגבי מסלול בפארקים + לאס וגאס

• שלום לכולם

אנחנו נוסעים באוקטובר 2019 ל 23 ימים במערב ארה”ב, אנחנו זוג + 2 ילדים בני 13 ו 17.

המסלול יתחיל בסאן פרנסיסקו, אח”כ יוסמיטי, אחרי זה כביש 1 עד לוס אנגלס, כמה ימים שם ואז נוסעים לסן דייגו.

משם התוכנית הייתה לסוע לאיזור לאס וגאס, לבלות כמה ימים בפארקים מסביב (ציון, ברייס וכו’) ואז לחזור ללאס וגאס לטיסה חזרה לישראל.

סה”כ יש לנו 7-8 ימים מהרגע שסיימנו את סן דייגו, כלומר 7-8 ימים ללאס וגאס + פארקים מסביב

אשמח לשמוע איך לדעתכם כדאי לחלק את הימים האלו (כלומר כמה ימים לאס וגאס, איזה פארקים וכמה זמן לכל דבר)

יש לנו רכב שכור לכל התקופה, אין בעיה לנהוג נסיעות ארוכות, אבל כמובן מעדיפים לתכנן בתבונה.

תודה רבה לעונים

• @Meir_3323904

לוגאס הייתי משאיר לפחות יומיים. 

וההצעה שלי היא משהו קצת שונה מסיבוב הפארקים המוכר באזור וגאס:

יום נסיעה מאומץ עד אזור פיניקס וביקור במוזיאון התעופה בטוסון.

משם נסיעה לשתי לילות לפחות לסדונה.

המשך דרך הגדה הדרומית של הגראנד קניון ומשם לוגאס עם עצירה בדרך בשכר החבר.

עופר

• @Meir_3323904

יש סיבות שמסלול הפארקים המוכר הוא מוכר. בטיול ראשון באזור הייתי מקדישה זמן לפארק ציון, ברייס קניון ואפילו לגרנד קניון (הוא מאכזב, אבל בשביל לדעת זאת צריך לבקר שם...). ללאס וגאס לא הייתי מקדישה פחות מיומיים מלאים, אנחנו הקדשנו לה מספר פעמים גם הרבה יותר ואהבנו (אנחנו משפחה...לא מהמרים מקצועיים). 

מסלול לדוגמא, יש עוד המון....

• @Meir_3323904

המסלול הסטנדרטי סביב  לאס וגאס כולל את 

גרנד קניון (לרוב – הגדה הדרומית, אך יש כאלו שמטיילים עצמאית גם בגדה המערבית + אגם מיד)

סדונה

העיירה פייג’ (בין יום ליומיים – כתלות אם עושים שייט עצמאי באגם פאוול)

ברייס קניון

פארק ציון (בין יום ליומיים כתלות בכמות המסלולים שתרצו לעשות)

כלומר סה”כ 5-7 ימים לטיול הקלאסי. 

אפשר להוסיף גם יעדים נוספים רחוקים יותר (מוניומנט וואלי, היער המאובן, הפארקים ביוטה – קניונלנדס, ארצ’ס וכו’..)

לאס וגאס היא עיר שאין עליה קונצנזוס. יש כאלו שיחזרו אליה ולא ירצול זוז ממנה ויש כאלו שיסלדו ממנה.

הרוב כנראה באמצע. 

אנחנו, כזוג, היינו בה 4 ימים וזה היה בדיוק הזמן (ואולי יום אחד יותר מדי). 

כדי להבין מה נכון עבורכם – רצוי לפרט את כל המסלול ולהבין מה אתם אוהבים/לא אוהבים ולפי כמות הימים לנסות ולהתאים מסלול

• @karnielr

מי שכתב את הכתבה הזו כנראה לא ביקר בסדונה… 

ואגב סן דייגו – אמנם ביקרתי שם רק פעם אחת, אבל קצת מתקשה להבין את ההתלהבות. בטח כאשר יש אלטרנטיבות יות מעניינות לדעתי במסלול.

• @עמיחי13

לא מציעה שנפתח בתחרות מי היה איפה וכמה ולמה. למען הסר ספק, לא פסלתי חלילה את סדונה הקדושה. הדגש שלי היה יותר על הויתור על ציון וברייס למען מוזיאון מטוסים. (וגם באלו אני חס ושלום לא מזלזלת, הייתי בלא מעט). 

• @karnielr

אם מדלגים על סן דייגו אפשר להספיק ב23 ימים גם ציון גם ברייס גם אנטילופ גם גרנד קניון וגם סדונה.

• @karnielr

ההצעה על מוזיאון המטוסים באה מנסיון בטיולים עם בני נוער שלא תמיד מתלהבים כמונו מנפלאות / מסלולי הליכה בטבע.

באחד הטיולים ביקרנו במפעל הגיטרות של פנדר ליד ל.א. - אצלנו הבנים (שהם חובבי גיטרות) מצאו את זה יותר מעניין מכל הנופים שראו יומיים לפני  על כביש מספר 1.

עופר

• @roshaked

טיילתי עם בני נוער בגיל הזועף והמהמהם, השתדלתי להוסיף עבורם מקומות מתאימים אבל אף פעם לא הורדתי בגללם יעד אותו רציתי לבקר. הם שרדו. וגם אנחנו. 

לגבי סן דיאגו – מסכימה שאפשר לוותר. 

• @karnielr

לכל משפחה את הדינמיקה שלה.

היינו עם המתבגרת בסקויה, והיא פשוט קיטרה כל שניה אפשרית על כמה אפשר להתלהב מעצים, ולמה יש כל כך הרבה חרקים, ומה נעשה אם יבוא דוב. זה פשוט קילקל לנו את החוויה. 

חשבנו על אריזונה לחופשת החורף, והיא כבר הודיעה שהיא לא תבוא. כי טבע נטו זה משעמם.  הצענו שניסע דרך ווגאס, אז היא אמרה סבבה, עד ווגאס אני באה, אבל תעזבו אותי מהרים לא משנה באיזה צבע הם. 

לסאן דייגו היא דווקא רוצה לחזור (אנחנו נוסעות עוד שבועים רק שתינו לסופ״ש) כי יש מסעדה שהיא אוהבת, וגן חיות, ואטרקציות נוספות. אני בכללי מאד אוהבת את סאן דייגו כיעד עם ילדים. 

אנחנו לא בגישה של ״זה מה שמעניין אותנו אז שהילדים יסבלו בשקט״ אלא מנסים לשלב קצת ממה שאנחנו אוהבים, וקצת מה שהן, בשאיפה שהרוב יתאים לכולנו. 

• @Meir_3323904

אנחנו נסענו לטיול הזה עם שלושה ילדים בגילאים 20, 17, 15. הם מאד נהנו מהטבע.מצרפת כאן את הסיבוב שאנחנו עשינו שכלל

את ווגאס (הילדים לא אהבו בעיקר בשל החום והצפיפות ). פארק ZION ופארק -BRYCE מהממים ביופים. עשינו מסלולי הליכה עימם וכולנו מאד נהננו.אפשר גם לשלב מסלול על סוסים.

גרנד קניון – צפינו מלמעלה- לגמרי  Over-rated מספיק להסתכל בגלויה…היינו גם באנטילופ- זה המסלול שהכי הקסים אותם. (למרות שהוא ממוסחר מאד)

יוסמטי- נהדר. גם שם עשינו מסלולים וראינו בדרכנו דוב קטן וחמוד…

בשהותנו ב- L.A –היינו בפארקים של יוניברסל כך שהילדים קיבלו גם מזה וגם מזה…

מצרפת את המפה שלנו.כאן

תהנו. מקנאה בכם

אירית

• @אירית-ר

בינתים נראה שהחבר נעלם.. 

• @שירליץ

אני מגיעה לארה"ב פעם בשנתיים שלוש ומשקיעה בכך לא מעט זמן וכסף. לכן אני לא מוותרת על אף מקום שאני רוצה לראות במסלול. אם הייתי גרה שם, משערת שאכן הייתי יכולה להיות יותר גמישה. אני לא רואה כל רע בכך שהילדים מגיעים גם למקומות שלא הכי מעניינים אותם. כפי שאני "סבלתי" למענם הצגות, מופעים וסרטים הם יכולים לסבול למעני כמה אגמים, מפלים וגייזרים. 

• @karnielr

כמה אגמים – כן, טיול שמבוסס ברובו המכריע על מה שמעניין אותי ובלתי נסבל מבחינתן -לא. עניין של מינונים ופוקוס. 

(וזה עובד לשני הכיוונים אגב. הילדות המסכנות שלי מעולם לא היו בהצגת ילדים כי אני סובלת מזה, בסרטי אנימציה דווקא כן כי אני נהנית גם) 

• עשיתי את המסלול הזה שנה שעברה. תיקח בחשבון שיתכן עיכובים בגלל סגירת כבישים. אני נסעתי מווגאס לפארק ציון משם לקנאב ברייס קניון  אגם פאוול מהצד השל פייג,  קניון אנטילופ (לא לפספס את זה ) +, פרסת הסוס,  גראנד קניון (לינה בטוסיאן ) לא להחמיץ את המופע האימקס של הנשיונל גאוגרפיק בטוסיאן, סדונה פיניקס ומשם טיסה חזרה לווגאס או נהיגה . מסלול לפחות 8 ימים. יתכן שאת הילדים וגאס פחות מעניינת . המסלול לא כולל וגאס לקח לי 9 ימים

בחזרה