בחזרה

המלצה לטיול בניו זילנד *לצעירים*

• שלום לכולם, 

אני לפני שחרור וחושב איפה לעשות טיול בעולם. 

אני מתלבט בעיקר בין ניו זילנד לארהב.

השאלה היא בניו זילנד מה עושים, זה לא טיול משפחות כמו שאני רואה בעיקר באינטרנט ואני מחפש מקום שישלב לי הרבה נופים, טיולים וכו' יחד עם חיי עיר מידי פעם להתרענן, ברים מסיבות וכו' אבל שוב לא מרבית הטיול לא בנוי מברים וכו חח. 

מה שכן אני גם מחפש מקום עם הרבה אטרקציות ייחודיות ומיוחדות שאין בהרבה מקומות. 

הטיות שאני מתכנן יהיה בן חודש וחצי לחודשיים. 

בנוסף אשמח לשמוע מתי מומלץ ללכת לטייל בניו זילנד באופן כללי. 

תודה לכולם !

• @Liad_3933455

בחרת שני יעדים שונים לגמרי, גם מבחינת עונות מתאימות וגם מבחינת אופי. לכן כדאי לחשוב טוב מה בדיוק אתה רוצה ואיזה יעד ישרת את זה. כדאי גם לרדת מהקונספט של “יעד משפחות” או “יעד צעירים”. בשני היעדים שאמרת אפשר לטייל כמשפחה, אפשר לטייל כזוג, ואפשר לטייל כצעירים. זה לא שאלה של איזו מדינה אלא איך אתה בונה את הטיול שלך. לא הבנתי מה זה “אטרקציות ייחודיות ומיוחדות”. למה הכוונה?
    בניו זילנד הדגש הוא טבע. הערים שם לא מעניינות. זה יעד מעולה למי שמחפש טבע נטו. העונה הטובה היא נובמבר-אפריל. 

• @keves160

הבנתי, תודה רבה ! 

אני מתכוון לבנג׳י במקום מטורף, האגם השני הצלול ביותר בעולם בנמצא בניו זילנד ודברים כאלו. דברים שרואים ועושים רק שם

• @Liad_3933455

באנג’י יש בהמון מקומות בעולם

אגם צלול (או השני הכי צלול) – זה קשקוש..

נראה שלא ממש קראת על שני היעדים האלה.

חפש איזה בלוג טיול אחד מניו זילנד ותקרא אותו מההתחלה ועד הסוף.

ארה”ב קצת יותר מורכבת – טיול מקיף בה יכול לקחת בין חצי שנה לשנה. ולכן צריך לבחור את המקמות שמתאימים לך שם.

תעשה קצת שיעורי בית, תקרא על הערים בארה”ב, על הטבע במזרח, במערב, בצפון ותראה אם זה מדבר אליך

• הנהלת הפורום

@Liad_3933455

שלום ליעד וברוך הבא לפורום.

כמה שאלות שיעזרו לעזור לך:

1. למתי בשנה מתוכנן הטיול?

2. האם היית כבר בארה"ב ואם כן אז באיזה אזור?

3. האם יש לך אופציה להאריך מעבר לחודשיים?

4. איזה תקציב אתה מתכנן לטיול כזה?

• @Liad_3933455

חוץ מהכותרת “השני הכי צלול”, אגם צלול זה אגם צלול. לא באמת משהו ששווה להרחיק עבורו 24 שעות טיסה… ניו זילנד היא מולדת הבאנג’י אבל יש קפיצות כאלו במלא מקומות בעולם. 
    יש בניו זילנד המון דברים ייחודיים ובעיקר נוף נהדר, וגם בארצות הברית לא חסר דברים שמיוחדים רק לה. עזוב את “השני הכי...” וקרא על המקומות ותחליט מה מעניין כמדינה שלמה. 

• @Liad_393345

באי הדרומי של ניו זילנד וברצועה הוולקנית בין טאופו להר טרנאקי מומלץ לטייל בין סוף האביב (נובמבר) לתחילת הסתיו.

בצפון האי הצפוני די נעים גם בחורף.

רוב הפאבים בניו זילנד מוגבלים מאד בשעות מכירת אלכוהול ברשיון שלהם, וחיי הלילה מוגבלים לעומת רוב העולם עקב כך.

חיי לילה מפותחים הרבה יותר יש באוסטרליה, בעיקר בערים הגדולות ובכמה איזורי תיירות חופים. שם גם טווח הטיול משתרע על כל השנה, דרום בקיץ וצפון בחורף בגדול.

כפי שכבר יעצו לך, קרא, תעשה שעורי בית ותחליט מה אתה רוצה.

כשיהיו לך שאלות ממוקדות יותר אשמח לעזור.

• @Liad_3933455

אני רוצה להזכיר שאם אין לך ויזה אמריקאית, לא תמיד קל לקבל . גם זה יכול להוות שיקול בבחירת היעד.  

בחזרה