בחזרה

12 שעות קונקשיין בפריז-מה כדאי לעשות?

• שלום חברים

בתחילת דצמבר אני והבת זוג נעצור ל12 שעות קונקשיין בפריז, מ6 בבוקר עד 6 בערב. זאת תהיה הפעם הראשונה שלנו שם.

אשמח להצעות איך לתכנן את היום, מה כדאי לראות ואיך להתנייד. אני בהחלט אשמח למצות את היום הזה עד תומו :)

תודה לעוזרים!

(פתחתי נושא נפרד ל12 שעות באמסטרדם)

• @djyakini

השאלה היא כמה זמן נטו נשאר מה -12 שעות בין הטיסות. קח בחשבון שבשעות הבוקר ( עד 09:00-10:00 ) הכל סגור. לכן תצטרכו להיות בחוץ ובתחילת דצמבר בפריז זה קר אז תיערכו בהקדם. אני הייתי הולך על מסלול כזה: מתחיל בשיטוט ברובע המארה כולל האיזור היהודי ( הרובע נהדר לשוטטות וכולל כמה מקומות מרכזיים כמו מרכז פומפידו והבית שבו גר ויקטור הוגו והגן הסמוך לו , שוק הילדים האדומים ועוד ). משם ממשיך לכוון רחוב ריבולי ומתחיל מכנסיית סיינט פול ללכת לכוון שער הניצחון . בדרך עובר דרך הוטל דה וילה וגדות נהר הסן עד הלובר,כשבדרך אפשר לקוץ לקתדרלת נוטרדאם כדי לראות אם ומה יש לראות אחרי השריפה. לגבי הלובר, למרות שזה מוזיאון מרתק, תצטרכו 3 שעות לפחות ולא יהיה לכם זמן. כמה תמונת וממשיכים דרך גני טווילרי לכיכר הקונקורד והמשך דרך השאנז אליזה עד שער הניצחון. התחנה הבאה מגדל אייפל, אפשר לעלות למעלה. במסלול הזה הולכים לא מעט ברגל אבל רואים את כל המקומות האייקוניים של העיר. התניידות בעיר היא דרך המטרו והאוטובוסים, כרטיסיות אפשר לקנות בתחנות המטרו. שימו לב ללוחות הזמנים ותקפידו להגיע בזמן לטיסה.

• @anisham12

תודה רבה!

• @djyakini

משדה התעופה אתה יכול להמשיך לקפה אנג'לינה ברחוב ריבולי 226. פתוח משעה 07:30 ובסוף השבוע משעה 08:30. המקום מרהיב ביופיו והאוכל והשרות מעולה. לדעתי נקודת עצירה חובה. המקום נימצא כמעט בקצה רחוב ריבולי , קרוב לכיכר הקונקורד ותחילת שדרות השאנס אליזה.

בחזרה