בחזרה

שלום לכולם אני נוסעת לטיול ארוך ליפן אוסטרליה וניו זילנד

• אצטרך לקחת גלולות למספר רב של חודשים, האם יש בעיה עם זה בנמלי תעופה או האם אפשר איכשהו לקנות בשהייה עצמה כשאצטרך? תודה מראש

• @יהודית-235

פני לרופא המשפחה שלך שיסביר לך מה מותר ומה אסור ומה לעשות על מנת שהכל יהיה חוקי ונכון

• @יהודית-235

בקשי מהרופא מרשמים באנגלית, יש סיכויים טובים שתוכלי לקנות עם מרשם ישראלי באנגלית את רוב התרופות.

• @eytanin אמר:

@יהודית-235

פני לרופא המשפחה שלך שיסביר לך מה מותר ומה אסור ומה לעשות על מנת שהכל יהיה חוקי ונכון

תודה!

• @Sailor אמר:

@יהודית-235

בקשי מהרופא מרשמים באנגלית, יש סיכויים טובים שתוכלי לקנות עם מרשם ישראלי באנגלית את רוב התרופות.

תודה!

• @יהודית-235

כדאי שתקחי מלאי של גלולות שיתאים לכל התקופה,

ברוב המדינות תרופות מרשם אפשר לקבל רק עם מרשם של רופא עם רישיון מקומי וקשה לי להאמין שתמצאי בישראל רופא עם רישיון יפני אוסטרלי או ניו זילנדי.

לא יודע מה הכוונה במספר רב של חודשים, אבל כמובן שהפג תוקף של הגלולות צריך להיות אחרי מועד נטילתן.

לא מכיר את הוראות המכס לגבי תרופות במדינות הספציפיות האלו, בכל מקרה כדאי שהרופא ירשום באנגלית במה בדיוק מדובר.

לחילופין הייתי בודק מול הביטוח הרפואי אם יש במדינת היעד רופא עם רישיון מקומי שיכול לרשום לך גלולות.

• @דוקטור-דו-ליטל

קודם כל תודה רבה
    כנראה שזה יהיה 10 חודשים ~

• @יהודית-235

לא יודעת מה המצב במדינות שציינת, אבל בארה”ב לא הצלחתי לקנות תרופות עם מרשם ישראלי והייתי צריכה להמיר אותו במרשם אמריקאי, מה שדרש ממני כמובן ללכת לרופא מקומי. 

• @karnielr אמר:

@יהודית-235

לא יודעת מה המצב במדינות שציינת, אבל בארה”ב לא הצלחתי לקנות תרופות עם מרשם ישראלי והייתי צריכה להמיר אותו במרשם אמריקאי, מה שדרש ממני כמובן ללכת לרופא מקומי. 

והמרשם הזה לכמה זמן הוא היה? והשאלה אם יקבלו מרשם ישראלי וימירו אותו בחול…

בכל אופן תודה רבה

• @יהודית-235

אולי עדיין קיימת אפשרות נוספת. בררי אם עדיין יש שרות POST RESTANT. חבילה שנשלחת ל-POST RESTANT בסניף דואר מסויים תחכה למקבל עד חודש.

אם יש מי שיכול לקנות לך את התרופות בארץ ולשלוח לך זה יעקוף את הבעיה.

אי אפשר לשלוח כך תרופות שכלולות ברשימת הסמים המסוכנים בארץ ובמדינת היעד

• @יהודית-235 אמר:

@דוקטור-דו-ליטל

קודם כל תודה רבה

אז באמת מדובר בתקופה ארוכה.

אני לא מכיר את החוק היפני האוסטרלי והניו זילנדי לגבי הכנסת תרופות מרשם לשימוש עצמי לתקופה כל כך ארוכה,

ביחוד ביפן בה לפחות בעבר היתה רגישות בנוגע לגלולות למניעת הריון.

אני בספק אם רופא משפחה או נשים ישראלי יודע, חוקי מכס אינם התמחות של רופאים רגילים

את יכולה לנסות לשאול בפורום בריאות, אולי רופאת מטיילים מכירה. או במרפאות לרפואת מטיילים.

לחילופין אני יודע שחברות שמוכרות ביטוחי בריאות מקשרות מטיילים עם רופאים מקומיים, לפעמים אפילו דוברי עברית. אפשר לנסות לבדוק לפני הנסיעה.

מצטער שלא יכול לעזור מעבר לכך.

• ביפן יש טופס מיוחד אם נכנסים עם כמות של כדורים ליותר מחודש, זה דורש קצת בירוקרטיה. אין לי פרטים נוספים, אבל אפשר לחפש בגוגל. 

• @Sailor אמר:

@יהודית-235

אולי עדיין קיימת אפשרות נוספת. בררי אם עדיין יש שרות POST RESTANT. חבילה שנשלחת ל-POST RESTANT בסניף דואר מסויים תחכה למקבל עד חודש.

אם יש מי שיכול לקנות לך את התרופות בארץ ולשלוח לך זה יעקוף את הבעיה.

אי אפשר לשלוח כך תרופות שכלולות ברשימת הסמים המסוכנים בארץ ובמדינת היעד

תודה רבה!

• @דוקטור-דו-ליטל אמר:

@יהודית-235 אמר:

@דוקטור-דו-ליטל

קודם כל תודה רבה

אז באמת מדובר בתקופה ארוכה.

אני לא מכיר את החוק היפני האוסטרלי והניו זילנדי לגבי הכנסת תרופות מרשם לשימוש עצמי לתקופה כל כך ארוכה,

ביחוד ביפן בה לפחות בעבר היתה רגישות בנוגע לגלולות למניעת הריון.

אני בספק אם רופא משפחה או נשים ישראלי יודע, חוקי מכס אינם התמחות של רופאים רגילים

את יכולה לנסות לשאול בפורום בריאות, אולי רופאת מטיילים מכירה. או במרפאות לרפואת מטיילים.

לחילופין אני יודע שחברות שמוכרות ביטוחי בריאות מקשרות מטיילים עם רופאים מקומיים, לפעמים אפילו דוברי עברית. אפשר לנסות לבדוק לפני הנסיעה.

מצטער שלא יכול לעזור מעבר לכך.

רוב תודות:)

• @keves160 אמר:

ביפן יש טופס מיוחד אם נכנסים עם כמות של כדורים ליותר מחודש, זה דורש קצת בירוקרטיה. אין לי פרטים נוספים, אבל אפשר לחפש בגוגל. 

אבדוק את העניין

תודה!

בחזרה