בחזרה

מקום לינה ליד תחנת הרכבת בפריז

• האם האיזור שליד תחנת הרכבת [גאר דו נורד (Gare du Nord)] מפריז ללונדון, הוא איזור ‘נעים לשהיה’?

דוגמא לכתובת של מלון שעלה ברעיוני:

7 Rue des Petits Hôtels, 75010 Paris

הנסיעה שלנו ללונדון היא בבוקר מוקדם, ואנחנו רוצים לחסוך זמן בבוקר הנסיעה.

עוד דוגמא:

13 Rue de Rocroy, 75010 Paris

• לי אמרו שהאיזור לא משהו, אבל לא מהנוראיים ביותר.

אם יש לכם כמה ימים בפאריז לפני הנסיעה ללונדון, עדיף מקום טוב יותר ומרכזי יותר, גם אם זה יוסיף לכם חצי שעה בבוקר הנסיעה ללונדון.

• @dmitrys

אנחנו רק יומיים בפריז.

ולכן השיקול הזה נראה לי משמעותי.

כשכתבת ‘לא משהו’

כוונתך לענין בטיחותי או לענין בטחוני.

אנטישמיות או כייסות….

תודה רבה מראש.

• בטיחותי.

ככה ענו לי הצרפתים שגרים שם, לא יהודים.

אבל תבדוק כמה זמן לוקחת מונית מאיזור אחר לגארה דו נורד, לדעתי הזמן הזה לא אמור להוות שיקול.

• @אוהד-טבע

לא טוב, חפש באזורים אחרים

• הנהלת הפורום

@אוהד-טבע

אזורי תחנת רכבת פחות נעימים ללינה , באזור גאר דה נורד על גבול רובע 18, איפיון האוכלוסיה פחות נעים להסתובב בה.

בשביל להגיע לתחנת גאר דה נורד- כדי לנסוע ללונדון ברכבת לוקח עוד 10 דקות מכל תחנת מטרו אחרת- כך שלקבע יומיים קצרים של טיול בלינה פחות מוצלחת מחד, וקצת יותר מרוחקת מאידך רק כדי לנסוע בבוקר מוקדם ללונדון?  

• האיזור הדרומי של רובע 9 נחשב לטוב ולא רחוק מגאר דו נורד. גם לא רחוק מהחלק הצפוני של האיזור התיירותי.

בדקתי מתוך סקרנות , מהמלון שישנו, JOYCE ASTOTEL, לגאר דו נורד לוקח 16 דקות במונית. 

• אנחנו ישנו במארה ובאנו ביורוסטאר מלונדון. במונית זה כרבע שעה. מאוד ממליצה לגור במארה רובע 4 ,בעיקר אם יש רק יומיים לחוות את העיר

• @דפנה-11

👍 מצטרף להמלצה על המארה

• תודה רבה לכולם.

לקחנו איזה מלון ברחוב ריבולי.

שאלה לגבי ניידות בפריז:

ישנה אפשרות לקנות 10 כרטיסי נסיעה במחיר יותר זול מכרטיסים בודדים.

שאלתי:

האם זה יכול לשמש 2 אנשים ביחד?

או שזה כרטיס אישי?

כמו”כ, שאלתי לגבי לונדון:

ישנו כרטיס כמו ‘רב קו’ שנקרא  ‘OYSTER’, שבו מטעינים נסיעות.

האם הוא כרטיס אישי?

האם ניתן להשתמש בו עבור 2 נוסעים במקביל?

חבר הביא לי כרטיס ישן שלו, האם ניתן להשתמש בזה? האם צריך להטעינו בדווקא בכרטיס אשראי הראשוני שבו הוא הוטען?

• @אוהד-טבע אמר:

שאלה לגבי ניידות בפריז: ישנה אפשרות לקנות 10 כרטיסי נסיעה במחיר יותר זול מכרטיסים בודדים. שאלתי: האם זה יכול לשמש 2 אנשים ביחד? או שזה כרטיס אישי?

זה נקרא קָארנֶה (carnet), זה לא אישי ויכול לשמש יותר מאדם אחד.

• @אוהד-טבע

האויסטר לא אישי אבל רק אחד יכול להשתמש בו בכל נסיעה ברכבת התחתית ולדעתי גם באוטובוס. כרטיס אשראי  שיש לרובנו עם סמל כזה של וואיפיי יכול לשמש במקום אויסטר (או כל כרטיס אחר) לתשלום לתחבורה הציבורית “קונטקלס”. אתה יכול להשתמש באויסטר שקיבלת ואדם נוסף בכרטיס האשראי או לקנות אויסטר במכונות.  

בחזרה