בחזרה

סיוע בתכנון טיול לעוד שלושה שבועות

• הי, אני נוסעת לתאילנד בעוד כשלושה שבועות. נעניתי להצעה של בתי שמסיימת את הטיול הגדול במזרח ואני מצטרפת אליה לשבועיים בתאילנד. מכיוון שזה נחת עלי אין לי ממש תכנית מסודרת. קניות לא הכי מעניינות אותי, בטח לא להקדיש לזה ימים מהטיול. חשבנו לנחות בבנגקוק בצהרים, למחרת היום או עוד באותו יום לטוס לצפון ולקחת שם טיול מאורגן של שלושה ימים (אשמח להמלצות). אח”כ חשבנו לטוס דרומה לאיים. קראתי המון ואני לא מצליחה להחליט לגבי האיים. בא לנו חופים יפים וקסומים אבל אנחנו רוצות גם אפשרויות לטייל, לראות מפלים, לשוט לאיים אחרים. קראתי על האי קרבי אבל לא הצלחתי להחליט גם כמה ימים כדאי להיות בו וגם אם בכלל יש בו מה לעשות. כי במקומות מסויימים יש תיאור מפורט של הרבה מאוד אפשרויות ובמקומות אחרים כותבים ש”ממש אין מה לעשות”. על איזה איים נוספים הייתם ממליצים? איפה החופים המומלצים יותר: בצד המערבי או המזרחי? כותבים כאן הרבה פעמים שהטיסות בין הצדדים יקרות וכדאי לבחור צד. ולו בגלל הזמן הקצר אני לא בטוחה אם 9 ימים יספיקו לי לשני איים או לשלושה? בקיצור, אשמח מאוד מאוד להמלצות לאיים ו/או לפעילויות בהם. 

• @פיטי

התקופה הזו מומלץ לבק באיים בצד של פוקט: פוקט, קרבי, קופיפי וכו’….. 9 ימים לא הייתי עושה יותר מ-2 איים – 2 איים יתן לכם מספיק זמן בכל מקום לראות, לחוות, להנות, לטייל … יותר מזה יהיה כמו מסע כומתא.

ממליצה בחום על פוקט – האי הכי גדל עם הי הרבה מה לעשות, מה לראות ואיפה לטייל …. אפשר לקחת ממנו מעבורת לקופיפי ליומיים/שלושה (לא צריך שם יותר)

קרבי מהממת! אבל …. החופים שם לא וואהו (חוץ מריילי ביץ שדורש הגעה מיוחדת) יש בהחלט מה לראות ואיפה לטייל אבל אין הרבה מה לעשות מעבר לזה, כלומר: יש קניון אחד קטנטן, אין ממש איפה להסתובב בערב, לאן לצאת  … מקום שקט וסולידי יותר

בחזרה