בחזרה

תאילנד עזרה בתכנון טיול

• שלום לכולם,

זוג + 3 ילדים (11,7,6) טיסה בספטמבר 2020  לשבועיים וחצי. נחיתה בבנגקוק ואז חשבנו על מעט צפון ומשם לרדת לכיוון קוסמוי. בקוסמוי לעשות כמה ימים בצוואנג (מאד רוצים מלון אמארי .אם משהו טוב יותר נשמח לשמוע) ולהיות גם בריזורט מפנק למשפה בלאמאי. בנגקוק להשאיר לסוף ל 3-4 ימים.

מה דעתכם? כדאי לשלב עוד משהו?

כמובן שנרצה הרבה אטרקציות, בריכות מים, קניות, ועוד…

פחות רוצה גני חיות או דברים שקשורים לחיות מאולפות /מסוממות.

בצפון כולם רושמים על טנא ורד בריק. אני זוכר שהייתי סטודנט עשיתי את הטיול גיפים של טנא, אני חושב שפחות מתאים למשפחה (מלונות פשוטים ובכלל טיול שמתאים יותר לצעירים ולא למשפחה לא?) מה ההמלצות לגבי הצפון? נהג פרטי?

אשמח לשמוע כל מה שתוכלו לתרום לי (מסלולים, מלונות, אטרקציות וכל מידע נוסף)

נסיעה משפחתית לחגיגות יום הולדת 40 לאישתי.

תודה לכולם

• @pingy

לפי התוכנית שלך יש לכם בעצם שבוע וחצי בקוסמוי? קצת הרבה לדעתי…. 

בצפון אני בהחלט ממליצה למשפחה לקחת טיול פרטי : לוקחים נהג עם רכב ומחליטים מה אתם רוצים לעשות, לאן אתם רוצים לטייל והכל נעשה בקצב שלכם, בזמן שמתאים לכם ובגלל שזה פרטי הכל נתון לשינויים במידת הצורך – הגעתם למקום וראיתםמ שבעצם לא מתאים לכם? עולים לרכב וממשיכים הלאה….

• @72amalia

גם אם מפצלים את השהות בקוסמוי לשני החופים (צוואנג ולאמאי)?

הבנתי שיש המון אטרקציות בקוסמוי עם ילדים חוץ מאשר בטן גב. מה היית ממליצה עוד שלא קוסמוי ויכול להשתלב? (לא רוצה קופנגן).

המלצות על מדריך/נהג פרטי בצפון? כמה ימים לדעתך מספיק בצפון?

תודה

• @pingy

אין “המון” אטרקציות בקוסמוי … יש, אבל לא המון ….   לשם השוואה למשל: בפוקט אפשר להיות שבועיים ועדיין לא להספיק את כל מה שיש לעשות, בקוסמוי אחריי שבוע ממצים את מה שיש

קוסמוי לא כלכך גדולה – השהות בחוף אחר לא משנה מבחינת האטרקציות.

שילוב עם קוסמוי יש בדיוק 2 אופציות: קופנגן או קו-טאו אין עוד משהוא בצד הזה של האיים. 

בצפון – תלוי מה אתם רוצים לעשות ולראות – 5 ימים זה זמן יפה להקדיש לצפון

• @pingy

שלחתי לך הודעה בפרטי 

בחזרה