בחזרה

שאלה - לקראת קניית כרטיסים.

• למבינים בקרוזים ובמיאמי.
    אם אני יורדת מקרוז ב 7:00 בבוקר במיאמי.
    ויש לי טיסת ערב לניו יורק ( או לישראל ).
    יהיה איפה להשאיר את המזוודות? 

תודה.

• @ayeletback

אני לא יודע מה התשובה (אם כי אני מניח שיש פתרון), אבל אני חושב שזו בחירה לא אידאלית. אני נוטה לחשוב שזה יהפוך את היום האחרון ליום קצת מעפן

השילוב של הלוגיסטיקה של המזוודות, הזמן בבוקר ובערב, וכמה שעות בודדות באמצע מרגיש לי בעייתי.

אם אפשר לקחת טיסה מוקדמת בהרבה כך שמהשייט נוסעים ישר לשדה, או לחילופין להוסיף עוד יום (ולילה) כך שיש מה לעשות בשעות האלה נראה לי עדיף בהרבה.

אם לא – הייתי שוקל לשכור רכב ליום אחד, לבקש ירידה מוקדמת מהספינה, ואז יש לפחות כמה שעות מהנות יותר שאפשר לטייל בהן עם פחות דאגות

• @ayeletback

במקרה הזה נראה לי ששווה שימוש בגוגל

• @אלי-רון

תודה

• היינו בסיטואציה דומה ושכרת רכב (50$) ליום אחד החזרה היתה בשדה התעופה. ככה גם יש איפה לאחסן וגם אפשר לנצל את היום במיאמי.

עופר

• @ayeletback

הי איילת

בדיוק חזרנו מקרוז והיתה לנו את אותה התלבטות.

החלטנו להשאר יום במיאמי ללינה ולמחרת יצאנו לניו יורק

אם את מחליטה שדווקא בערב רוצים לחזור לארץ תוכלו לקחת Uber לשדה התעופה מהקרוז

זה לא זול… לאחסן שם את המזוודות

ואז ללא המזוודות לקחת Uberx ולטייל בבסייד, או ב  Wynwoods walls  ולחזור לטיסה

שימי לב שצריך להגיע כשעתיים לפני הטיסה וגם כל הנסיעות הן עלויות לא קטנות.

לדעתי אם מיאמי מעניינת אתכם שווה להשאר עוד לילה ולמחרת לצאת חזרה 

ואם לא ממש אז להזמין את הטיסה לצהריים ולא לערב

אשמח לעזור לך בכל שאלה בנושא הקרוז

פוריה

• @פוריה-א אמר:

ינת אתכם שווה להשאר עוד לילה ולמחרת לצאת חזרה  ואם לא ממש אז להזמין את הטיסה לצהריים ולא לערב   אשמח לעזור לך בכל שאלה בנושא הקרוז

תודה לכולם.
    הקרוז הוא כנראה הסוף של הטיול, שגם ככה הצליח להתארך יותר מהמקסימום שנתתי לו.
    אז חבל לי על היום, המטרה לחזור הביתה באותו הערב.
    מדובר על שבת, אין טיסות ישירות ממיאמי בשבת, אז הכוונה לטוס לניו יורק וישירות לארץ.
    ניראה עוד מה אעשה.

• @ayeletback

באיזו שעה הטיסה המיועדת ממיאמי?

• @ayeletback אמר:

@פוריה-א אמר:

ינת אתכם שווה להשאר עוד לילה ולמחרת לצאת חזרה  ואם לא ממש אז להזמין את הטיסה לצהריים ולא לערב   אשמח לעזור לך בכל שאלה בנושא הקרוז

תודה לכולם.
    הקרוז הוא כנראה הסוף של הטיול, שגם ככה הצליח להתארך יותר מהמקסימום שנתתי לו.
    אז חבל לי על היום, המטרה לחזור הביתה באותו הערב.
    מדובר על שבת, אין טיסות ישירות ממיאמי בשבת, אז הכוונה לטוס לניו יורק וישירות לארץ.
    ניראה עוד מה אעשה.

אפשר טיסה עם קונקשן באירופה, לא חייבים בניו יורק.

יכול להיות שתמצאו משהו הרבה יותר מתאים בשעות ובמחיר

• @דוקטור-דו-ליטל

אני רוצה טיסה ישירה בדרך הלוך. לא דרך אירופה.
    גם נוח יותר וגם הרבה יותר יעיל בזמנים.
    וגם טיסת לילה.

בעניי ( לא מקום לויכוח רק עבורי ) החברות האירופאיות בכלל לא מהוות תחרות , כי טיסות יום לא ישירות הן עונש גדול מידי שלא שווה את הפרש המחיר.

לגבי הטיסה ממיאמי – מאוד גמיש.
    מדובר בשבת, אלעל טסה בלילה מניו יורק. אז אפשרות למיאמי-ניו יורק זה בערך כל היום.

• @ayeletback

יותר ממסכים לגבי טיסה ישירה, אני גם כן שייך לאלה שמעדיפים טיסה ישירה ושתהיה טיסת לילה ומוכנים לשים על זה כסף.

אם הטיסה הלוך היא למיאמי כנראה שאין ברירה, ישיר זה רק אל על.

אם מיאמי היא רק חלק מהטיול ונניח הטיסה הלוך היא לניו יורק את יכולה לטוס עם חברה אחרת, למשל לדלתא ויונייטד יש טיסת לילה ישירה לניו יורק (כמו שרצית),

ואז בחזור יש לך מבחר של חברות לטיסה חזרה עם חניית ביניים, אם נניח ההלוך היה ביונייטד אז החזור יכול להיות ביונייטד דרך ניו יורק או לחילופין לופטהנזה דרך גרמניה.

מה שיתן לך מבחר טיסות הרבה יותר גדול עם סיכוי לזמנים יותר מתאימים ומחיר טוב יותר.

בחזרה